.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
جلسه انتخاب شهردار ساری بی نتیجه ماند
جلسه انتخاب شهردار ساری به دلیل کسب آرای مساوی دو نامزد ناتمام ماند و به جلسه دیگری موکول شد.(ادامه)
صادرات ۴۲۱ هزار تن کالا از مازندران به ۲۴ کشور جهان
ناظر گمرکات مازندران با اشاره به صادرات ۴۲۱ هزار تن کالا در سال جاری از گمرکات استان به ۲۴ کشور جهان رشد آن را ۵۵ درصد اعلام کرد.(ادامه)
ورزش مورد علاقه رهبر انقلاب
رهبر انقلاب در سفر ماه جاری به مشهد و در گفتگوی با برادر شهیدان احسانی فکر ، ورزش والیبال را ورزش مورد علاقه خود عنوان کردند.(ادامه)
چه کسی عمارت نشین ساری می شود؟
پنج گزینه برای تصدی و سکانداری عمارت شهرداری ساری نهایی شد که دو نفر از نامزدها، رئیس و عضو شورای شهر هستند.(ادامه)
شمال نیوز : وی اظهار کرد: بحثی که الان در مجلس داریم این است که اگر ربح مرکب برای مردم هم حذف شود آیا آن وقت سپرده‌های خود را از بانک‌ خارج خواهند کرد و به سمت بازارهایی همانند ارز، سکه، زمین و ... خواهند رفت یا خیر؟. .... سپرده‎گذاران هم «ربح مرکب» دریافت می‌کنند/ جزئیاتی از اقدامات مجلس
شمال نیوز : وی اظهار کرد: بحثی که الان در مجلس داریم این است که اگر ربح مرکب برای مردم هم حذف شود آیا آن وقت سپرده‌های خود را از بانک‌ خارج خواهند کرد و به سمت بازارهایی همانند ارز، سکه، زمین و ... خواهند رفت یا خیر؟. ....(ادامه)
شمال نیوز: بنده به عنوان یک فرهنگی و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، کیوسک های مطبوعاتی را یک مدرسه می دانم که نیازهای مطبوعاتی شهروندان را تامین می کنند. کیوسک های مطبوعاتی حلقه واسطه بین جامعه با دنیای رسانه ها هستند
شمال نیوز: بنده به عنوان یک فرهنگی و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، کیوسک های مطبوعاتی را یک مدرسه می دانم که نیازهای مطبوعاتی شهروندان را تامین می کنند.(ادامه)
شمال نیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مدیرکل جدید راه آهن شمال را منصوب کرد.
مدیرکل جدید راه آهن شمال منصوب شد
شمال نیوز: معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مدیرکل جدید راه آهن شمال را منصوب کرد. (ادامه)
شمال نیوز :  به گفته وی  رای ورشکستگی صادر شده در مورد بدهی فرد به یک بانک نباید برای دیگر بانک‌ها لازم اجرا باشد و انتظار داریم احکام صادر شده ورشکستگی مورد بازنگری قرار گیرد..... بیش از ۵۰۰هزار میلیارد تومان میزان مطالبات معوق بانکی/ بانک‌ها بستر فساد اقتصادی در کشور هستند/ ماجرای زن و مردی که یک شب ۶۰۰ خودور ثبت سفارش کردند
شمال نیوز : به گفته وی رای ورشکستگی صادر شده در مورد بدهی فرد به یک بانک نباید برای دیگر بانک‌ها لازم اجرا باشد و انتظار داریم احکام صادر شده ورشکستگی مورد بازنگری قرار گیرد.....(ادامه)
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از نکته ای عجیب در موضوع معوقات بانکی پرده داشت. به گفته وی محاکم قضایی گاهی برای راستی آزمایی اعلام ورشکستگی بدهکاران کلان بانکی، خود فرد بدهکار را به عنوان مدیر تسویه انتخاب می‌کنند! رویه عجیب برخی محاکم قضایی در بر خورد با بدهکاران کلان بانکی
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از نکته ای عجیب در موضوع معوقات بانکی پرده داشت. به گفته وی محاکم قضایی گاهی برای راستی آزمایی اعلام ورشکستگی بدهکاران کلان بانکی، خود فرد بدهکار را به عنوان مدیر تسویه انتخاب می‌کنند!(ادامه)
 رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص مطالب منتشره در خصوص عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و حواشی آن عزل یوسف زاده به خاطر عدم پاسخ تماس وزیر نبود/ هیچ نماینده ای از سایر نمایندگان، لزوماً نماینده‌تر نیست
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص مطالب منتشره در خصوص عزل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و حواشی آن(ادامه)
حجاب، انزوای آمریکا و کاهش تعهدهای برجامی محور/ سخنان امامان جمعه
امامان جمعه کشور در خطبه‌های نماز 21 تیر 98 با اشاره به روز ملی حجاب و عفاف به بررسی تاریخی سالروز قیام مسجد گوهر شاد و اقدام رضاخان برای کشف حجاب پرداختند.(ادامه)
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری که مرغش یک پا داشت فقط تاکید به این کرد که چیزی را که در اختیار من نیست از من نخواهید، ما چوب را خارج می‌کنیم و با ضوابط و قوانین و برگزاری مناقصه ... از عصبانیت و ترک جلسه یوسف نژاد تا مرغ یک پای رئیس سازمان جنگل‌ها در حفاظت از جنگل
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری که مرغش یک پا داشت فقط تاکید به این کرد که چیزی را که در اختیار من نیست از من نخواهید، ما چوب را خارج می‌کنیم و با ضوابط و قوانین و برگزاری مناقصه ...(ادامه)
انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر ارسلان سالاری را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان منصوب کرد. (ادامه)
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود. انتقاد یوسف نژاد از عدم اجرایی شدن منطقه آزاد در مازندران
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود.(ادامه)
دخانیات جای روزنامه را گرفت !
(ادامه)
گاز رسانی به روستا‌های چهار دانگه از اولویت‌های شرکت گاز مازندران
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: شرکت گاز استان، گازرسانی به روستا‌های چهاردانگه ساری را جزء اولویت‌های خود قرار داده است.(ادامه)
شمال نیوز: تراکتور و وانت ها زوزه کشان از پای کوه به بالا حرکت می کنند و اگر خدای ناکرده یکی از وانت ها به علت صعب العبور بودن و یا انحراف و یا نقص فنی از ارتفاع 500 متری واژگون شود بی شک حادثه ای دلخراش رقم می خورد... خطر در کمین گردشگران و چشمه سورت در معرض تخریب
شمال نیوز: تراکتور و وانت ها زوزه کشان از پای کوه به بالا حرکت می کنند و اگر خدای ناکرده یکی از وانت ها به علت صعب العبور بودن و یا انحراف و یا نقص فنی از ارتفاع 500 متری واژگون شود بی شک حادثه ای دلخراش رقم می خورد...(ادامه)
ریزش سنگ در جاده هراز یک کشته بر جای گذاشت
رئیس اداره راه و شهرسازی هراز شهرستان آمل گفت: ریزش سنگ های معلق در جاده هراز باعث کشته شدن یک نفر و خسارت جدی به یک خودروی عبوری شد.(ادامه)
۳۱۷ هزار تن کالا از گمرکات مازندران صادر شد
ناظر گمرکات مازندران میزان صادرات از طریق گمرکات استان را ۳۱۷ هزار تن به ارزش بیش از ۶۶ میلیون دلار اعلام کرد. (ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از ایده انتقال آب دریای خزر تاکید کرد: برای شمالی ها فرسایش فکری ایجاد نشود.

آقای رئیس جمهور از فکر انتقال آب دریای خزر فارغ شوید
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از ایده انتقال آب دریای خزر تاکید کرد: برای شمالی ها فرسایش فکری ایجاد نشود. (ادامه)
فرماندار قائمشهر معرفی شد/فروش تیم نساجی به مالک جدید
طی حکمی از سوی استاندار مازندران، یحیی یوسف‌پور به عنوان فرماندار قائم‌شهر معارفه شد.(ادامه)
شمال نیوز : یوسف پور اهل آمل است که با انتصاب وی در فرمانداری قائم شهر ، تداوم سکانداری غیر بومی ها در دولت تدبیر و امید بر فرمانداری این شهرستان رقم خواهد خورد ..... دور جدید تغیرات در فرمانداری های مازندران / یوسف پور در قائم شهر / شريعت در محمود آباد
شمال نیوز : یوسف پور اهل آمل است که با انتصاب وی در فرمانداری قائم شهر ، تداوم سکانداری غیر بومی ها در دولت تدبیر و امید بر فرمانداری این شهرستان رقم خواهد خورد .....(ادامه)
یوسف نژاد:تصویب لایحه حفاظت از خاک/آب بندان ها تقویت شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه حفاظت از خاک برای رونق تولید و کشاورزی در مجلس خبر داد.(ادامه)
شمال نیوز: ترکیب جدید اعضای هیأت رئیسه ۹ کمیسیون‌ تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شد.

ترکیب جدید ۹ کمیسیون‌ مجلس مشخص شد+ جدول
شمال نیوز: ترکیب جدید اعضای هیأت رئیسه ۹ کمیسیون‌ تخصصی مجلس شورای اسلامی امروز مشخص شد. (ادامه)
 از یک ماه گذشته تصمیم داشتم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزد شوم اما طی چند روز گذشته برخی بررسی‌ها باعث شد نسبت به این موضوع تجدیدنظر کنم. پایان گمانه‌زنی نامزدهای احتمالی شوراها برای انتخابات مجلس
از یک ماه گذشته تصمیم داشتم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزد شوم اما طی چند روز گذشته برخی بررسی‌ها باعث شد نسبت به این موضوع تجدیدنظر کنم.(ادامه)
آخرین خبر از فصل دوم «نون خ» و سریال پایتخت
«نون. خ۲» خودش را برای کنداکتور رمضان سال بعد آماده می‌کند و آنتن نوروز ۹۹ هم به پایتختی‌ها واگذار شد. (ادامه)
زمان و مکان مراسم 14 و 15 خرداد در شهرهای مازندران
از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، زمان و مکان مراسم 14 و 15 در مرکز مازندران و شهرهای مازندران اعلام شده است.(ادامه)
اعضای شورای شهر گرگان استعفا نداده‌اند
شمال نیوز: رئیس شورای اسلامی شهر گرگان با بیان اینکه هیچ یک از اعضای این شورا برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی استعفا نداده‌اند، گفت: عزم ما برای پیشرفت و توسعه همه جانبه گرگان جدی است. (ادامه)
یوسف نژاد:۵ شرکت حمل و نقل فعال در مازندران بین المللی است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و ۶۰۰ شرکت حمل و نقلی در استان گفت: شمار شرکت های حمل و نقل ترانزیتی و بین المللی پنج مورد است.(ادامه)
شمال نیوز: در طول 10 دوره مجلس شورای اسلامی، احمد ناطق نوری نماینده نور و محمودآباد با 7 دوره نمایندگی، یکی از بیشترین آمار تعداد نمایندگی در استان مازندران و کشور را دارد. پس از وی ، سیدحسن  .... آمار نمایندگان مازندران در 10 دوره مجلس شورای اسلامی
شمال نیوز: در طول 10 دوره مجلس شورای اسلامی، احمد ناطق نوری نماینده نور و محمودآباد با 7 دوره نمایندگی، یکی از بیشترین آمار تعداد نمایندگی در استان مازندران و کشور را دارد. پس از وی ، سیدحسن ....(ادامه)
قبلي 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 92 بعدي

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی