.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
وصیت‌نامه سردار سلیمانی در مورد سنگ مزارش چه بود؟+ تصویر
مدیر‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: سردار سلیمانی برای نوع سنگ مزارش وصیتی داشته است که مطابق آن وصیت سنگ مزار آماده می‌شود.(ادامه)
هنرمندان ترور سردار سلیمانی را محکوم کردند +اسامی
بیانیه جمعی از هنرمندان و اصحاب رسانه و هنر منتشر شد.(ادامه)
راهپیمایی مردم مازندران در پی شهادت سردار سلیمانی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: به‌مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بعد از نمازجمعه در سراسر شهرهای استان راهپیمایی برگزار می‌شود.(ادامه)
نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸، گفت: سقف معافیت مالیات بر درآمد کارکنان دولتی در سال ۹۹ سالانه ۳۶ میلیون تومان تعیین شد که بر این اساس سقف معافیت مالیاتی هر کارمند ۳ میلیون می‌شود. حقوق‌های تا سقف ۳ میلیون در سال آینده از مالیات معاف می شوند
نایب رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸، گفت: سقف معافیت مالیات بر درآمد کارکنان دولتی در سال ۹۹ سالانه ۳۶ میلیون تومان تعیین شد که بر این اساس سقف معافیت مالیاتی هر کارمند ۳ میلیون می‌شود.(ادامه)
زمان و مکان برگزاری مراسم نهم دی در شهرستان‌های مازندران ازسوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، اعلام شده است..... + اسامی سخنرانان و برنامه های 32 شهر استان(خبر)
(ادامه)
شمال نیوز : این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: امیدوارم با تصویب طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شاهد نفوذ پول در انتخابات و رأی‌آوری استفاده‌کنندگانِ پول‌های کثیف نباشیم..... یوسف نژاد : پول کثیف و زیاد در انتخابات تعیین‌کننده است/ ممکن است خیلی‌ها با پول به مجلس بیایند
شمال نیوز : این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: امیدوارم با تصویب طرح شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی شاهد نفوذ پول در انتخابات و رأی‌آوری استفاده‌کنندگانِ پول‌های کثیف نباشیم.....(ادامه)
شمال نیوز : نماینده آمل گفت : علت اصرار این رسانه برای القای انصراف اینجانب برای بنده روشن نیست اما آنچه مسلم است نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد..... یوسفیان ملا : القای انصراف اینجانب از انتخابات کذب است
شمال نیوز : نماینده آمل گفت : علت اصرار این رسانه برای القای انصراف اینجانب برای بنده روشن نیست اما آنچه مسلم است نشر این شایعه مصداق نشر اکاذیب است که قابلیت پیگیری دارد.....(ادامه)
یوسف‌نژاد: وجود مسائل غیر واقعی در لایحه بودجه سال 99 /امکان تحقق 190 هزار میلیارد تومان مالیات وجود ندارد
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: مسائل غیر واقعی در لایحه بودجه سال 99 وجود دارد.(ادامه)
زمان و مکان برگزاری مراسم 9 دی در مازندران
زمان و مکان برگزاری مراسم نهم دی در شهرستان‌های مازندران ازسوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران، اعلام شده است.(ادامه)
کلیات بودجه ٩٩ در کمیسیون تلفیق تصویب شد
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۹ از تصویب کلیات این لایحه در جلسه امروز کمیسیون تلفیق خبر داد.(ادامه)
اسامی داوران ۳ دیدار معوقه لیگ برتر
اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای معوقه هفته یازدهم لیگ برتر از سوی کمیته داوران مشخص شد.(ادامه)
شمال نیوز: ترکیب هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور در مجلس شورای اسلامی تعیین شد. ترکیب هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ مشخص شد/ یوسف نژاد نایب رئیس و ادیانی دبیر
شمال نیوز: ترکیب هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور در مجلس شورای اسلامی تعیین شد.(ادامه)
یلدای انتظار(يادداشت)
(ادامه)
موافقت کمیسیون بودجه مجلس با پیشنهاد افزایش سهمیه بنزین
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از موافقت نمایندگان با رأی بالا به پیشنهاد افزایش سهمیه ماهانه بنزین ۱۵۰۰ تومانی از ۶۰ لیترفعلی به ۱۲۰ لیتر با همین قیمت خبر داد.(ادامه)
قطعی برق در رشت منجر به مرگ بیماران شد؟
(ادامه)
تکیه بودجه ۹۹ به مالیات چه معایبی دارد؟ / اهمیت نفت در اقتصاد ایران، همتراز با اهمیت قلب در بدن است / توسعه بدون رشد اقتصادی، ایجاد اشتغال و «صادرات و واردات» تکنولوژی شبیه طنز است / در توانمندی‌های بالقوه در زمره ۱۷ کشور برتر جهان هستیم....(خبر)
(ادامه)
تایید صلاحیت 47 داوطلب انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه قائم‌شهر
در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی از 62 کاندیدا، 47نفر به هیأت نظارت معرفی و تعیین صلاحیت شدند.(ادامه)
شمال نیوز: علی‌اصغر یوسف‌نژاد با رای اعضای کمیسیون شوراها عضو کمیسسون تلفیق بودجه سال ۹۹ شد. عضویت یوسف‌نژاد در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹
شمال نیوز: علی‌اصغر یوسف‌نژاد با رای اعضای کمیسیون شوراها عضو کمیسسون تلفیق بودجه سال ۹۹ شد.(ادامه)
شمال نیوز: نماینده آمل و لاریجان در مجلس دهم، اخبار منتشر شده مبنی بر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم را تکذیب کرد. یوسفیان‌ملا خبر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس را تکذیب کرد
شمال نیوز: نماینده آمل و لاریجان در مجلس دهم، اخبار منتشر شده مبنی بر انصراف از کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم را تکذیب کرد.(ادامه)


عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تعداد امضاهای استیضاح وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب پایین‌تر آمد و به همین خاطر طرح استیضاح وی بایگانی شد. امضاهای استیضاح حاجی‌میرزایی از نصاب افتاد
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تعداد امضاهای استیضاح وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب پایین‌تر آمد و به همین خاطر طرح استیضاح وی بایگانی شد.(ادامه)
سرنوشت مبهم ۳ استیضاح؛ کابینه از حد نصاب می‌افتد؟
نماینده‌ها می‌گویند احتمال منتفی‌شدن استیضاح وزیر نفت نیز وجود دارد؛ اما به نظر می‌رسد ۳۹ استیضاح‌کننده وزیر کشور، بر آرای خود مصر هستند. سؤال اینجا است که سرنوشت این سه استیضاح چه خواهد شد؟(ادامه)
شمال نیوز : علمی که امروز در اختیار ایرانی ها قرار گرفته است فکر می کنم سال 97 یا 98 با ایوانف به ایران آمد و ما هنوز داریم با آن سیستم و روش جلو می رویم. درست است که ما توانستیم از این طریق نتایج خوبی به دست آوردیم اما نیازمند یک کار علمی هستیم. .... بهداد سلیمی: چمدان پر از پول به اردوی تیم‌ملی فوتبال بردند، من هم از کوره در رفتم / باید رکورد رضازاده را پس بگیریم
شمال نیوز : علمی که امروز در اختیار ایرانی ها قرار گرفته است فکر می کنم سال 97 یا 98 با ایوانف به ایران آمد و ما هنوز داریم با آن سیستم و روش جلو می رویم. درست است که ما توانستیم از این طریق نتایج خوبی به دست آوردیم اما نیازمند یک کار علمی هستیم. ....(ادامه)
کاندیداهای شاخص انتخابات مجلس یازدهم را بهتر بشناسید + اسامی
دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۸ خرداد ۱۳۹۵ رسماً آغاز شد. نمایندگان این دوره در ۷ اسفند ۱۳۹۴ با آرای مردم انتخاب شدند.(ادامه)
نشانه‌ای از بازگشت استراما در تمرین استقلال
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که 5 بازیکن این تیم در محل تمرین حضور نداشتند.(ادامه)
شمال نیوز: در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ  62 نامزد آمادگی خود را برای ورود به بهارستان و نشستن بر روی دو صندلی که سهم این 5 شهرستان به شمار می رود ، اعلام کردند ..... نام نویسی 62 نامزد در گسترده ترین حوزه انتخابیه مازندران+ اسامی
شمال نیوز: در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ 62 نامزد آمادگی خود را برای ورود به بهارستان و نشستن بر روی دو صندلی که سهم این 5 شهرستان به شمار می رود ، اعلام کردند .....(ادامه)
شمال نیوز : بررسی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در ۱۰۵ شهر از سراسر کشور به صحن علنی مجلس رفته که آمل جزو آن است زیرا آمل تنها شهری که دارای اتاق بازرگانی دارد و این اتاق یک گام بزرگ برای بهره‌مندی از منطقه ویژه اقتصادی است.... مجوز فرودگاه در آمل صادر شده اما هنوز هیچ منطقه آزادی در مازندران تصویب نشد!
شمال نیوز : بررسی ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در ۱۰۵ شهر از سراسر کشور به صحن علنی مجلس رفته که آمل جزو آن است زیرا آمل تنها شهری که دارای اتاق بازرگانی دارد و این اتاق یک گام بزرگ برای بهره‌مندی از منطقه ویژه اقتصادی است....(ادامه)
نمایندگان مازندرانی که داوطلب انتخابات نشدند
ثبت‌نام از داوطلبان مازندرانی درحالی به پایان رسید که از تمام نمایندگان فعلی مجلس احمدلاشکی انصراف خود را از قبل اعلام کرده بود همچنین علی‌اصغر یوسف‌نژاد و ادیانی در حوزه انتخابیه استان تهران ثبت‌نام کردند و مابقی نمایندگان در حوزه انتخابیه خود ثبت‌نام کردند.(ادامه)
62نفر از حوزه انتخابیه قائم‌شهر ثبت‌نام کردند/ با تجربه‌ها دوباره به میدان آمدند
در بین اسامی کاندیداها، چهره‌های سیاسی و نمایندگان اسبق مجلس در دوره‌های قبل هم به چشم می‌خورد که علی‌رغم انتخاب یا تأیید نشدن در دوره قبل دوباره پا به میدان گذاشتند.(ادامه)
لایحه بودجه سال آینده برای اولین بار طی ۴۰ سال اخیر به صورت مجزا از لایحه شرکت‌های دولتی به مجلس ارائه می‌شود و این اولین بار است که براساس مصوبه پارلمان، لایحه بودجه شرکت‌های دولتی که ....+ گفتگو با علی اصغر یوسف نژآد(خبر)
(ادامه)
شمال نیوز : قاسم احمدی لاشکی ، نماینده نوشهر ، چالوس و کلاردشت در ساعات پایانی ثبت نام ، با حضور در وزارت کشور برای حوزه انتخابیه تهران ، ری و شمیرانات نام نویسی کرد ..... احمدی لاشکی هم نامزد تهران شد / ثبت نام در ساعات پایانی
شمال نیوز : قاسم احمدی لاشکی ، نماینده نوشهر ، چالوس و کلاردشت در ساعات پایانی ثبت نام ، با حضور در وزارت کشور برای حوزه انتخابیه تهران ، ری و شمیرانات نام نویسی کرد .....(ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی