.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
موافقان و مخالفان FATF چه کسانی هستند؟ + لیست
نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره الحاق ایران به FATF تصمیم می‌گیرند. (ادامه)
۱۱ هزار بیکار در مازندران مقرری دریافت می کنند
مدیرکل تأمین اجتماعی استان مازندران شمار بیکاران مقرری بگیر در استان را بیش از ۱۱ هزار نفر اعلام کرد.(ادامه)
روز گذشته خبری مبنی بر سفر 7 نماینده مجلس از فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی به روسیه برای حضور در بازی های جام جهانی در فضای مجازی منتشر شد.
فراکسیون ورزش تکذیب کرد/ یوسف نژاد: مجلس جلسه ای نداشته و چنین بحثی مطرح نبود/ به جای من یک بازیکن جوان به روسیه برود
روز گذشته خبری مبنی بر سفر 7 نماینده مجلس از فراکسیون ورزش و کمیسیون فرهنگی به روسیه برای حضور در بازی های جام جهانی در فضای مجازی منتشر شد. (ادامه)
شمال نیوز : نماینده ساری در مجلس با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از طرح های سوال از رئیس جمهور را امضاء نکردم، افزود: اینجانب برای امضای یک طرح در مجلس ابتدا فکر می کنم، اگر منفعت ملت و کشور را در آن طرح و اقدام مجلس دیدم، امضاء می کنم..... یوسف نژاد : امضاء کردن و پس گرفتن سوال از رئیس جمهور را کار درستی نمی دانم
شمال نیوز : نماینده ساری در مجلس با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از طرح های سوال از رئیس جمهور را امضاء نکردم، افزود: اینجانب برای امضای یک طرح در مجلس ابتدا فکر می کنم، اگر منفعت ملت و کشور را در آن طرح و اقدام مجلس دیدم، امضاء می کنم.....(ادامه)
ترکیب هیات رئیسه مجلس در سال سوم+ جدول گرایش‌ها
نمایندگان مجلس اعضای هیات رییسه مجلس دهم در سال سوم را انتخاب کردند.(ادامه)
شمال نیوز: نمایندگان مجلس دبیران هیات رئیسه مجلس دهم در سال سوم را انتخاب کردند.یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شد/ ادیانی رای نیاورد
شمال نیوز: نمایندگان مجلس دبیران هیات رئیسه مجلس دهم در سال سوم را انتخاب کردند. (ادامه)
شمال نیوز : از سویی یک نماینده شاخص مازنی در کورس رقابت ها حضور دارد و برخی از چهره های مطرح پارلمانی بر حضور وی در ترکیب هیئت رئیسه تاکد دارند ..... جدال لیست ها برای پیروزی در انتخابات هیات رئیسه مجلس
شمال نیوز : از سویی یک نماینده شاخص مازنی در کورس رقابت ها حضور دارد و برخی از چهره های مطرح پارلمانی بر حضور وی در ترکیب هیئت رئیسه تاکد دارند .....(ادامه)
سرنوشت حقوق کارمندان در سال ۹۷ چه شد؟
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس، توضیحاتی پیرامون افزایش حقوق کارکنان در سال ۹۷ ارائه کرد.(ادامه)


نماینده مردم ساری در پارلمان تاکید کرد: به عنوان یک نماینده مجلس از عملکرد دولت رضایت ندارم. دولت حتی از ظرفیت خوب کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی نیز بهره کافی را نمی‌گیرد.
شعارهای دولت تغییری در وضعیت معیشت مردم ایجاد نکرد / عملکرد تیم اقتصادی دولت ضعیف است
نماینده مردم ساری در پارلمان تاکید کرد: به عنوان یک نماینده مجلس از عملکرد دولت رضایت ندارم. دولت حتی از ظرفیت خوب کمیسیون‌های مختلف مجلس شورای اسلامی نیز بهره کافی را نمی‌گیرد. (ادامه)
عملکرد ضعیف شورای شهر تهران اعتماد عمومی به جریان اصلاحات را مخدوش کرده است
(ادامه)
یوسف نژاد :مجلس مشکلات کارگران و فرهنگیان را رصد می کند
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مجلس مشکلات صنفی کارگران و فرهنگیان شاغل در بخش غیرانتفاعی را رصد و پیگیری می کند.(ادامه)
شمال نیوز : نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، مسأله نفت استان مازندران در دریای خزر را مهم برشمرد و گفت: این طرح به خاطر مسائلی مورد کم توجهی و بی تفاوتی قرار گرفته است درحالی که کشورهای دیگر از منابع ما استفاده می کنند اما خودمان استفاده وبهره برداری نمی کنیم..... یوسف نژاد : مردم مازندران اجازه انتقال آب دریا را نمی دهند
شمال نیوز : نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، مسأله نفت استان مازندران در دریای خزر را مهم برشمرد و گفت: این طرح به خاطر مسائلی مورد کم توجهی و بی تفاوتی قرار گرفته است درحالی که کشورهای دیگر از منابع ما استفاده می کنند اما خودمان استفاده وبهره برداری نمی کنیم.....(ادامه)
بازدید نماینده مردم ساری در مجلس از بوستان ولایت
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس از بزرگترین مجموعه فرهنگی اجتماعی شمال کشور در بوستان ولایت ساری بازدید کرد.(ادامه)
تصاویر/ آئین "عید مردگان" در روستای سقندیکلای ساری
تصاویر/ آئین "عید مردگان" در روستای سقندیکلای ساری با حضور یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود برگزار شد. به گزارش دوربین خبر، (ادامه)
شمال نیوز : این مجموعه پر از لودگی،سطح پایین و به دور از ارزش هنری است و فاصله زیادی با طنز فاخر داشته و یک هجو محض است.....

«پایتخت 5» مجموعه ای بی‌اثر ، بی هدف و بی محتوا/ از طریق قانونی پیگیری می کنم
شمال نیوز : این مجموعه پر از لودگی،سطح پایین و به دور از ارزش هنری است و فاصله زیادی با طنز فاخر داشته و یک هجو محض است..... (ادامه)
شمال نیوز : اعضای مجمع نمایندگان استان های مازندران، گلستان و گیلان در نامه ای از مقام معظم رهبری درخواست کردند اذن و اجازه برداشت از صندوق توسعه ملی برای مدیریت ..... نامه مهم نمایندگان استان های شمالی به رهبر معظم انقلاب
شمال نیوز : اعضای مجمع نمایندگان استان های مازندران، گلستان و گیلان در نامه ای از مقام معظم رهبری درخواست کردند اذن و اجازه برداشت از صندوق توسعه ملی برای مدیریت .....(ادامه)
۱.۵ میلیارد دلار اعتبار برای اشتغال و تولید درنظر گرفته شد
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با تاکید بر اشتغال روستایی گفت: ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی با ۶ درصد سود برای اشتغال و تولید از سوی دولت در دستور کار قرار گرفت.(ادامه)
شمال نیوز: پدر سرافراز شهيدان عبوری در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به فرزندان شهيدش پيوست پدر شهيدان عبوری به فرزندان شهيدش پيوست/ + برنامه تشییع
شمال نیوز: پدر سرافراز شهيدان عبوری در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به فرزندان شهيدش پيوست(ادامه)
شرایط افزایش قیمت آب، برق و گاز مشخص شد
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، گفت: اعمال افزایش بهای آب، برق و گاز مصرفی فقط به پیشنهاد وزارت مربوطه و تصویب هیئت وزیران امکانپذیر است. (ادامه)
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مطالعاتی پیشنهادی دولت برای انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی از لایحه بودجه سال 97 کل کشور حذف شد.
حذف بودجه طرح مطالعات انتقال آب خزربه سمنان در بودجه 97
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مطالعاتی پیشنهادی دولت برای انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی از لایحه بودجه سال 97 کل کشور حذف شد. (ادامه)
مجوز رهبر انقلاب برای برداشت ۴ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی/جدول
(ادامه)
سرانه درآمدی ۵۰۳ هزار تومانی هر مازندرانی
سخنگوی کمیسیون تلفیق و نماینده مردم ساری و میاندرود سرانه درآمدی هر مازندرانی را ۵۰۳ هزار تومان و نصف سرانه درآمدی در کشور بیان کرد.(ادامه)
۲۵ سال طول می کشد تا پروژه های نیمه کاره تکمیل شود
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، شمار پروژه‌های نیمه‌کاره در کشور را ۷۱ هزار مورد بیان کرد و گفت: ۲۵ سال طول می‌کشد تا این پروژه‌ها به بهره‌برداری برسند.(ادامه)
انتقال آب دریای خزر منتفی است
نماینده مردم ساری و میان درود در مجلس گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی منتفی و لایحه بودجه نیز ردیفی برای آن در نظر گرفته نشده است.(ادامه)
قوای سه گانه درلایحه بودجه 97 از سپرده گذاری منع شدند
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: دستگاه های اجرایی در قوای سه گانه نمی توانند ازمحل سپرده های خودشان دربانک ها سودی حاصل کنند.(ادامه)
گزارش تصویری نشست خبری سخنگوی کمـیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷
نشست خبری علی اصغر یوسف نژاد، سخنگوی کمـیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ امروز دوشنبه، ۲۵دی ماه با خبرنگاران از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.(ادامه)
۲ مصوبه جدید کمیسیون تلفیق برای ایثارگران
کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، دو مصوبه برای پرداخت وام به ایثارگران را تصویب کرد.(ادامه)
عوارض خروج از کشور برای زائرین مکه و کربلا افزایش نمی‌یابد
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ گفت که برساس مصوبه این کمیسیون عوارض خروج از کشور برای زائرین عتبات عالیات (سوریه، عراق وعربستان) بدون تغییر و با نرخ سال ۹۶ خواهد بود.(ادامه)
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تعیین سقف درآمدهای نفتی در سال آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سقف درآمد نفتی در سال آینده ۱۰۶ هزار میلیارد تومان تعیین شد/ ۱۲۸ هزار میلیارد تومان سقف درآمد‌های مالیاتی در سال ۹۷
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تعیین سقف درآمدهای نفتی در سال آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد. (ادامه)
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی خبر داد.
مخالفت کمیسیون تلفیق بودجه با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی خبر داد. (ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی