.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه مسائل امنیت ملی ما مهم‌تر از آن است که با بحث‌های جناحی مورد توجه قرار گیرد، گفت: جمهوری اسلامی و وزارت امور خارجه بیشترین تلاش را برای مقابله با حرکت‌های غربی‌ها در مورد پولشویی، انجام داده است. می خواهید قطعنامه ها باز گردد تا دوباره برای لغو آن گروهی مجبور به مذاکره با آمریکا باشند؛؟«یا الله، بفرمایید»
وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه مسائل امنیت ملی ما مهم‌تر از آن است که با بحث‌های جناحی مورد توجه قرار گیرد، گفت: جمهوری اسلامی و وزارت امور خارجه بیشترین تلاش را برای مقابله با حرکت‌های غربی‌ها در مورد پولشویی، انجام داده است.(ادامه)
یوسف نژاد: طرح تعطیلی پنجشنبه در استان‌ها به صحن علنی مجلس می‌رود
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که بررسی طرح تعطیلی روزهای پنجشنبه در مراکز اداری استان‌های کشور در کمیسیون اجتماعی پایان یافت و در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار گرفته است.(ادامه)
بررسی طرح تعطیلی پنجشنبه‌ ها در صحن علنی مجلس
یوسف نژاد گفت: بررسی طرح تعطیلی روز‌های پنجشنبه در مراکز اداری استان‌های کشور در کمیسیون اجتماعی پایان یافت و در اختیار هیات رئیسه مجلس قرار گرفته است.(ادامه)
شمال نیوز : احتمالاً مازندران کاری از پیش نخواهد برد و باز هم  از سمنان شکست خواهد خورد همانند جدا شدن بخشی از مناطق بالادست چهاردانگه چون فولادمحله یا ماجرای سد فینسک..... عزم آبی « سمنانی های دولت » به قیمت بدبخت کردن مازندران / آیا مازندران بازهم از سمنان شکست خواهد خورد ؟!
شمال نیوز : احتمالاً مازندران کاری از پیش نخواهد برد و باز هم از سمنان شکست خواهد خورد همانند جدا شدن بخشی از مناطق بالادست چهاردانگه چون فولادمحله یا ماجرای سد فینسک.....(ادامه)
اعتراض نمایندگان مازندران به انتقال آب دریای خزر
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراض نمایندگان مازندران به انتقال آب دریای خزر، گفت: مجلس موضوع این اعتراض را پیگیری می کند.(ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس از تعلل دولت در زمینه ارائه لایحه تبدیل سه نقطه از استان مازندران به منطقه آزاد، انتقاد کرد.... یوسف‌نژاد: تأخیر در ارائه لایحه منطقه آزاد تجاری مازندران کم لطفی به مردم است/ دست‌هایی در کار است تا این موضوع به سرانجام نرسد!
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس از تعلل دولت در زمینه ارائه لایحه تبدیل سه نقطه از استان مازندران به منطقه آزاد، انتقاد کرد....(ادامه)
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی در شورای نگهبان نیازی به معرفی 2 وزیر به مجلس نیست و فقط باید وزیر بازرگانی به مجلس معرفی شود. درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی نیازی به معرفی 2 وزیر نیست
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی در شورای نگهبان نیازی به معرفی 2 وزیر به مجلس نیست و فقط باید وزیر بازرگانی به مجلس معرفی شود.(ادامه)
یوسف نژاد:نظام حمایتی از دانشگاه ها ترسیم شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار ترسیم نظام حمایتی از دانشگاه ها شد و گفت: برش استان مازندران از شاخص های قانونی در بخش علمی مشخص شود.(ادامه)
شمال نیوز : طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که به منظور شفافیت فعالیت نمایندگان طراحی شده بود یکبار در شهریور ماه سال گذشته و یکبار در شهریور ماه امسال با مخالفت نمایندگان .... کدام « نمایندگان مازندران » از شفافیت فعالیت در مجلس استقبال کردند ؟
شمال نیوز : طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که به منظور شفافیت فعالیت نمایندگان طراحی شده بود یکبار در شهریور ماه سال گذشته و یکبار در شهریور ماه امسال با مخالفت نمایندگان ....(ادامه)
شمال نیوز: سرانجام حکم عباس رجبی بیجاربنه از سوی وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز مازندران امضا شد. وزیر کشور حکم شهردار جدید ساری را امضا کرد/ عباس رجبی رسما شهردار مرکز استان شد
شمال نیوز: سرانجام حکم عباس رجبی بیجاربنه از سوی وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز مازندران امضا شد.(ادامه)
یوسف نژاد :شرایط برای حذف چهار صفر در کشور مهیا نیست
نماينده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر از نظر زمانی شرايط مناسبی برای حذف چهار صفر از پول رايج كشور وجود ندارد.(ادامه)
شمال نیوز : کوه‌های کثیف زباله زیر دعوای زرگری مسئولان و متولیان امور در مازندران قد می کشند و آنان فقط توپ را زمین یکدیگر می اندازند و فراموش کرده اند فاجعه در راه است..... کوه‌های کثیف قد می‌کشند/ دعوای زرگری مسئولان؛ فاجعه ای در راه است !
شمال نیوز : کوه‌های کثیف زباله زیر دعوای زرگری مسئولان و متولیان امور در مازندران قد می کشند و آنان فقط توپ را زمین یکدیگر می اندازند و فراموش کرده اند فاجعه در راه است.....(ادامه)
عدم دعوت از اعضای مجمع نمایندگان مازندران در همایش ملی خزر
رئیس مجمع نمایندگان مجلس مازندران گفت: در همایش ملی دریای خزر شهرستان بابلسر دعوت نبودم.(ادامه)
شمال نیوز : وی با اعلام اینکه دولت یک لایحه در مورد پسماند با عنوان لایه ساماندهی پسماند  عادی با الویت استان‌های ساحلی و کلان شهرها به مجلس فرستاد که لاهوتی نمایند مردم گیلان و بنده با عنوان موافق درباره آن صحبت کردیم که در نهایت با 145 رای به تصویب رسیده است.
.... صبحت‌های کلانتری ، ناآگاهانه ، سخیف ، تنش زا و دور از ادب بود / من و لاهوتی موافق بودجه پسماند بودیم
شمال نیوز : وی با اعلام اینکه دولت یک لایحه در مورد پسماند با عنوان لایه ساماندهی پسماند عادی با الویت استان‌های ساحلی و کلان شهرها به مجلس فرستاد که لاهوتی نمایند مردم گیلان و بنده با عنوان موافق درباره آن صحبت کردیم که در نهایت با 145 رای به تصویب رسیده است. ....(ادامه)
یوسف نژاد :اشتغال دغدغه مهمی است/ توقف تملیک واحدهای تولیدی در مازندران
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال را از مسائل مهم و اساسی در کشور بیان کرد.(ادامه)
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری که مرغش یک پا داشت فقط تاکید به این کرد که چیزی را که در اختیار من نیست از من نخواهید، ما چوب را خارج می‌کنیم و با ضوابط و قوانین و برگزاری مناقصه ... از عصبانیت و ترک جلسه یوسف نژاد تا مرغ یک پای رئیس سازمان جنگل‌ها در حفاظت از جنگل
رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری که مرغش یک پا داشت فقط تاکید به این کرد که چیزی را که در اختیار من نیست از من نخواهید، ما چوب را خارج می‌کنیم و با ضوابط و قوانین و برگزاری مناقصه ...(ادامه)
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود. انتقاد یوسف نژاد از عدم اجرایی شدن منطقه آزاد در مازندران
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اعلام این كه دهها هزار پروژه نیمه تمام در كشور وجود دارد ، گفت : لازم است تكمیل پروژه های نیمه تمام در قالب اقتصاد مقاومتی تعریف و به بخش خصوصی سپرده شود.(ادامه)
گاز رسانی به روستا‌های چهار دانگه از اولویت‌های شرکت گاز مازندران
مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: شرکت گاز استان، گازرسانی به روستا‌های چهاردانگه ساری را جزء اولویت‌های خود قرار داده است.(ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از ایده انتقال آب دریای خزر تاکید کرد: برای شمالی ها فرسایش فکری ایجاد نشود.

آقای رئیس جمهور از فکر انتقال آب دریای خزر فارغ شوید
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از ایده انتقال آب دریای خزر تاکید کرد: برای شمالی ها فرسایش فکری ایجاد نشود. (ادامه)
یوسف نژاد:تصویب لایحه حفاظت از خاک/آب بندان ها تقویت شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه حفاظت از خاک برای رونق تولید و کشاورزی در مجلس خبر داد.(ادامه)
یوسف نژاد:۵ شرکت حمل و نقل فعال در مازندران بین المللی است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و ۶۰۰ شرکت حمل و نقلی در استان گفت: شمار شرکت های حمل و نقل ترانزیتی و بین المللی پنج مورد است.(ادامه)
یوسف نژاد :تجارت خارجی مزیت توسعه مازندران است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تجارت خارجی را مزیتی برای توسعه مازندران دانست و خواستار تقویت و برنامه ریزی در این بخش شد.(ادامه)
علی لاریجانی با کسب 155 رأی مجدداً در کُرسی ریاست برای اجلاسیه چهارم مجلس دهم ابقا شد. همچنین مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به عنوان نایب رئیس اول و دوم مجلس انتخاب شدند. لاریجانی برای آخرین سال مجلس دهم رئیس ماند| شکست دوباره عارف| پزشکیان و مصری نواب رئیس مجلس شدند| حذف مطهری
علی لاریجانی با کسب 155 رأی مجدداً در کُرسی ریاست برای اجلاسیه چهارم مجلس دهم ابقا شد. همچنین مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به عنوان نایب رئیس اول و دوم مجلس انتخاب شدند.(ادامه)
شاعری: موافق طرح تحقیق و تفحص از محیط زیست هستم
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: موافق طرح تحقیق و تفحص از محیط زیست بودم و هستم.(ادامه)
شمال نیوز: در حالی  علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود ..... آقای وزیر ؛؛ چرا به تخلفات مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رسیدگی نمی کنید؟
شمال نیوز: در حالی علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود .....(ادامه)
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهترین فرد برای مدیریت شهرداری مرکز استان امری ضروری است، گفت: دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم. دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهترین فرد برای مدیریت شهرداری مرکز استان امری ضروری است، گفت: دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم.(ادامه)
مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد. ضیافت افطاری فرزندان بهزیستی برگزار شد
مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.(ادامه)
یوسف نژاد:فضای کسب و کار در ایران قابل دفاع نیست
عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: فضای کسب و کار در ایران طبق شاخص‌های جهانی مطلوب نبوده و قابل دفاع نیست.(ادامه)
شمال نیوز: نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با بیان اینکه جامعه توان و کشش افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی را ندارد، گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست. افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست/مخالفت قاطبه نمایندگان
شمال نیوز: نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با بیان اینکه جامعه توان و کشش افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی را ندارد، گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست.(ادامه)
مجلس با افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی مخالف است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین با شرایط اقتصادی و فضای کنونی حاکم برجامعه مخالف است.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 14 بعدي

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی