.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
انتقال آب دریای خزر منتفی است
نماینده مردم ساری و میان درود در مجلس گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی منتفی و لایحه بودجه نیز ردیفی برای آن در نظر گرفته نشده است.(ادامه)
قوای سه گانه درلایحه بودجه 97 از سپرده گذاری منع شدند
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: دستگاه های اجرایی در قوای سه گانه نمی توانند ازمحل سپرده های خودشان دربانک ها سودی حاصل کنند.(ادامه)
گزارش تصویری نشست خبری سخنگوی کمـیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷
نشست خبری علی اصغر یوسف نژاد، سخنگوی کمـیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ امروز دوشنبه، ۲۵دی ماه با خبرنگاران از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.(ادامه)
۲ مصوبه جدید کمیسیون تلفیق برای ایثارگران
کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، دو مصوبه برای پرداخت وام به ایثارگران را تصویب کرد.(ادامه)
عوارض خروج از کشور برای زائرین مکه و کربلا افزایش نمی‌یابد
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷ گفت که برساس مصوبه این کمیسیون عوارض خروج از کشور برای زائرین عتبات عالیات (سوریه، عراق وعربستان) بدون تغییر و با نرخ سال ۹۶ خواهد بود.(ادامه)
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تعیین سقف درآمدهای نفتی در سال آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد.
سقف درآمد نفتی در سال آینده ۱۰۶ هزار میلیارد تومان تعیین شد/ ۱۲۸ هزار میلیارد تومان سقف درآمد‌های مالیاتی در سال ۹۷
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از تعیین سقف درآمدهای نفتی در سال آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد. (ادامه)
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی خبر داد.
مخالفت کمیسیون تلفیق بودجه با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس از مخالفت این کمیسیون با افزایش نرخ بنزین و دیگر حامل‌های انرژی خبر داد. (ادامه)
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیر دولتی تا ۲ میلیون و ۳۰۰ تومان مصوب شد.

سقف معافیت مالیاتی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان شد
علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولتی و غیر دولتی تا ۲ میلیون و ۳۰۰ تومان مصوب شد. (ادامه)
شمال نیوز : سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق قیمت آب برق و گاز در سال 97 همانند قانون مصوب سال 96 خواهد بود و هیچگونه افزایش قیمتی را نخواهند داشت..... قیمت برق، آب و گاز هیچ گونه افزایشی در سال 97 نخواهند داشت
شمال نیوز : سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق قیمت آب برق و گاز در سال 97 همانند قانون مصوب سال 96 خواهد بود و هیچگونه افزایش قیمتی را نخواهند داشت.....(ادامه)
کلیات بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد
کلیات لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد.(ادامه)
سهم بری ۴.۶ درصدی مازندران از بودجه ۹۷
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، رتبه مازندران را در بودجه، ششم اعلام کرد و گفت: سهم بری استان نیز به ۴.۶ درصد در بودجه سال ۹۷ رسیده است.(ادامه)
شمال نیوز: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 97 برگزار شد و اعضای هیات رئیسه این کمیسیون مشخص شدند.... یوسف نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 شد
شمال نیوز: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 97 برگزار شد و اعضای هیات رئیسه این کمیسیون مشخص شدند....(ادامه)
یوسف نژاد و رضیان اعضای ناظر مجلس در شورای معادن انتخاب شدند
شمال نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای ناظر قوه مقننه در شورای معادن استان‌ها را انتخاب کردند. (ادامه)
ردیف های متمرکز در بودجه ۹۷ کمتر شده است
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، انضبات مالی را از نکات مثبت لایحه بودجه سال ۹۷ بیان کرد و گفت: ردیف های متمرکز نیز در این بودجه کمتر شده است.(ادامه)
اعتبارات دفاعی کشور تقویت شود
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خواستار افزایش و تقویت اعتبارات بنیه دفاعی کشور برای ارتقای امنیت ملی در لایحه بودجه سال ۹۷ شد.(ادامه)
هزینه کرد ۶۰۰۰ میلیارد تومانی برای بخش فرهنگی در کشور
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: سالانه شش هزار میلیارد تومان برای بخش فرهنگ در کشور هزینه می شود که کم نیست.(ادامه)
شمال نیوز :  با توجه به حساسیت های گذشته برای تصاحب عنوان مرکز استانی ، سهوی بودن این اقدام به سختی قابل پذیرش است و مسئولان مربوطه باید در مقابل ایجاد حساسیت ها ، شکاف ها و نگرانی هایی که بواسطه طرح مجدد این موضوع بوجود می آید پاسخگو باشند .... «آموزش و پرورش» مرکز مازندران را از « ساری » به « بابل » تغییر داد! + واکنش شدید نماینده ساری
شمال نیوز : با توجه به حساسیت های گذشته برای تصاحب عنوان مرکز استانی ، سهوی بودن این اقدام به سختی قابل پذیرش است و مسئولان مربوطه باید در مقابل ایجاد حساسیت ها ، شکاف ها و نگرانی هایی که بواسطه طرح مجدد این موضوع بوجود می آید پاسخگو باشند ....(ادامه)
وضعیت مازندران از نظر فعالیت های برون مرزی اقتصادی متوسط است
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس وضعیت مازندران در زمینه فعالیت های برون مرزی اقتصاد و تجارت خارجی نسبت به ظرفیت های موجود متوسط است.(ادامه)
عضو کمیسیون شوراها و آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از تصویب تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به جمع مناطق آزاد کشور در کمیسیون شوراهای مجلس خبر داد.

موافقت کمیسیون شوراهای مجلس با منطقه آزاد امیرآباد
عضو کمیسیون شوراها و آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از تصویب تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به جمع مناطق آزاد کشور در کمیسیون شوراهای مجلس خبر داد. (ادامه)
پیمانکار قطعه دوم ساری تاکام تعیین شد
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: پیمانکار قطعه دوم جاده ساری کیاسر که از هولار تا سه راه تاکام را شامل می شود تعیین شده است. (ادامه)
اخذ مجوز ساخت سد زارم رود در ساری
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعات فاز نخست سد زارم رود به اتمام رسیده و مجوز طرح ساخت نیز اخذ شده است.(ادامه)
شمال نیوز : دعواهای سیاسی و اختلافات بر سر ایجاد منطقه آزاد در مازندران وارد فاز تازه ای شده و هنوز انسجام و همگرایی برای تحقق این خواسته وجود ندارد..... « منطقه آزاد »ارمغان رشداقتصادی مازندران و دعواهایی که پایان ندارد!
شمال نیوز : دعواهای سیاسی و اختلافات بر سر ایجاد منطقه آزاد در مازندران وارد فاز تازه ای شده و هنوز انسجام و همگرایی برای تحقق این خواسته وجود ندارد.....(ادامه)
یوسف نژاد: لایحه احیای سازمان ملی جوانان از اقبال زیادی برخوردار است
عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش گفت: من فکر می کنم بین سه وزارت‌خانه‌ای که برای تفکیک از سوی مجلس به دولت معرفی شده است، وزارت ورزش و جوانان از اقبال بیشتری برخوردار باشد. (ادامه)
شمال نیوز: مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران با حضور وزیر کشور،نماینده ولی فقیه در مازندران، فرمانداران، نمایندگان و مدیران کل در سالن شماره یک استانداری برگزار شد. و در ادامه ...

از کنایه آیت الله طبرسی تا غیبت نمایندگان مرکز استان/ مقایسه جالب مازندران با اروپا توسط وزیر کشور/ وعده بزرگ و دست یافتنی استاندار
شمال نیوز: مراسم تودیع و معارفه استاندار مازندران با حضور وزیر کشور،نماینده ولی فقیه در مازندران، فرمانداران، نمایندگان و مدیران کل در سالن شماره یک استانداری برگزار شد. و در ادامه ... (ادامه)
عملکرد استانداران بومی در مازندران مطلوب نبود
عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر انتصاب استاندار غیربومی قوی و اثرگذار، گفت: عملکرد استانداران بومی در مازندران مطلوب نبود.(ادامه)
تذکر۵۳ نماینده به روحانی درباره علت عدم حل مشکل سپرده‌گذاران کاسپین
اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی امروز مجلس قرائت کرد. (ادامه)
قدردانی نمایندگان ساری از ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی
نمایندگان مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی طی بازدید از بیمارستان تامین اجتماعی حکمت ساری از عملکرد سازمان تامین اجتماعی در بخش درمان قدردانی کردند.(ادامه)
طرح هادی روستاهای بالای ۲۰ خانوار مازندران تهیه شده است
مدیرکل بنیاد مسکن مازندران با بیان اینکه برای تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان طرح هادی تهیه شده است گفت: این بنیاد آمادگی بازنگری طرح ها را با مشارکت مردمی و اعتبارات دولتی دارد.(ادامه)
شمال نیوز: 24 نفر از نمایندگان طی نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی خواستار پیگیری اصل 142 قانون اساسی شدند.
نامه 24 نماینده مجلس به رئیس قوه قضاییه برای اعلام اموال کابینه دوازدهم
شمال نیوز: 24 نفر از نمایندگان طی نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی خواستار پیگیری اصل 142 قانون اساسی شدند. (ادامه)
شمال نیوز : نماینده ساری و میاندرود در پیج اینستاگرامی خود نوشت: در جلسه دیروز مجمع نمایندگان شمال کشور با آقای بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو، تقریبا همه نمایندگان حاضر از او خواستند که نظر صریح خود را در مورد انتقال آب دریای مازندران.... نظر وزیر پیشنهادی نیرو درباره انتقال آب دریای مازندران به سمنان چیست؟
شمال نیوز : نماینده ساری و میاندرود در پیج اینستاگرامی خود نوشت: در جلسه دیروز مجمع نمایندگان شمال کشور با آقای بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو، تقریبا همه نمایندگان حاضر از او خواستند که نظر صریح خود را در مورد انتقال آب دریای مازندران....(ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی