.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
شمال نیوز : دکتر اسلامی به گذشته اشاره کرد و گفت: سمنان با کمک مازندران و با ملحق کردن بخشی از خاک مازندران به خود، استان شد چون جمعیت استان سمنان از جمعیت ساری و میاندورود هم  کمتر است .... اسلامی : مازندران قربانی برنامه پایتخت شدن سمنان می‌شود / سمنان یک‌بار تلار‌کُشی کرد و حالا چشم طمع به تجن دارد
شمال نیوز : دکتر اسلامی به گذشته اشاره کرد و گفت: سمنان با کمک مازندران و با ملحق کردن بخشی از خاک مازندران به خود، استان شد چون جمعیت استان سمنان از جمعیت ساری و میاندورود هم کمتر است ....(ادامه)
آخرین تغییرات ۹ کمیسیون تخصصی مجلس +اسامی
آخرین تغییرات ۹ کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شد و بر این اساس، اسامی اعضای ۴ کمیسیون تخصصی باقی مانده پس از تعیین تکلیف و نهایی شدن طی روز‌های آینده از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام خواهد شد.(ادامه)
شمال نیوز : این لیست امروز (یکشنبه) در اختیار نمایندگان خانه ملت قرار گرفته است. لیست این اعضا به شرح زیر است.... اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس یازدهم مشخص شد / مازندران در سه کمیسیون مهم اقتصاد ، صنایع و کشاورزی بدون کرسی + اسامی کامل
شمال نیوز : این لیست امروز (یکشنبه) در اختیار نمایندگان خانه ملت قرار گرفته است. لیست این اعضا به شرح زیر است....(ادامه)
اسامی ۲۶ نماینده ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ۲۶ نماینده ای که با تأخیر به جلسه علنی آمدند را قرائت کرد.(ادامه)

شمال نیوز: اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم به جز سه منتخب، در جلسه علنی امروز مجلس تصویب شد. اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم تصویب شد+ اسامی
شمال نیوز: اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم به جز سه منتخب، در جلسه علنی امروز مجلس تصویب شد.(ادامه)
شمال نیوز: نمایندگان مجلس یازدهم، دبیران هیات رئیسه مجلس برای احلاسیه اول پارلمان را انتخاب کردند. دبیران هیئت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند + یک مازندرانی در ترکیب دبیران
شمال نیوز: نمایندگان مجلس یازدهم، دبیران هیات رئیسه مجلس برای احلاسیه اول پارلمان را انتخاب کردند.(ادامه)
شمال نیوز:

اعضای شعب پانزده‌گانه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی هیئت‌رئیسه سنّی این دوره مجلس قرائت شد. اعتبارنامه نمایندگان مازندرانی به کدام شعبات رفت؟+اسامی اعضای شعب پانزده گانه اعتبار نامه های مجلس یازدهم
شمال نیوز: اعضای شعب پانزده‌گانه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی هیئت‌رئیسه سنّی این دوره مجلس قرائت شد.(ادامه)
هیات رئیسه مجلس می‌تواند قوانین را دستکاری کند؟
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: قانون نویسی فرآیند و تشریفاتی دارد که در تصویب بودجه، طرح یا لایحه این مراحل طی می شود، پس از آن که طرح از سوی نمایندگان یا شورای عالی استان ها یا لایحه از طرف دولت به مجلس ارسال می شود.(ادامه)
۱۰ نماینده منظم مجلس دهم را بشناسید +اسامی
اسامی منظم‌ترین نمایندگان طی کل دوره دهم مجلس شورای اسلامی از سوی هیأت رئیسه مجلس اعلام شد.(ادامه)
ابراز خرسندی یوسف‌نژاد از ممنوعیت ۵ ساله شکار در شمال
نماینده مردم ساری در مجلس با تاکید بر اینکه شکار و تیراندازی نه تنها در شمال بلکه در کشور باید ممنوع شود بر ضرورت افزایش مجازات صید و شکار غیرمجاز تاکید کرد.(ادامه)
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ‌از  حدود ۱۰ هزا رو ۱۰۰ تذکر کتبی نمایندگان ۲۲۰۰ مورد آن مربوط به رئیس‌جمهور بوده که بیشترین تذکرات را داشته و کمترین تذکرات نیز مربوط به علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری است که شامل ۲۱  تذکر از نمایندگان می‌شود.
۱۰ هزار تذکر نمایندگان مجلس دهم به اعضای دولت / ۳۰۸۵ سؤال نمایندگان از وزرا + جزئیات
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ‌از حدود ۱۰ هزا رو ۱۰۰ تذکر کتبی نمایندگان ۲۲۰۰ مورد آن مربوط به رئیس‌جمهور بوده که بیشترین تذکرات را داشته و کمترین تذکرات نیز مربوط به علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری است که شامل ۲۱ تذکر از نمایندگان می‌شود. (ادامه)
شمال نیوز: در پی درگذشت اخوی آقای دکتر فرهاد دژپسند وزیر  اقتصاد، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند. پیام تسلیت جمعی از فعالان سیاسی مازندران به وزیر اقتصاد
شمال نیوز: در پی درگذشت اخوی آقای دکتر فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند.(ادامه)
خشم یاران احمدی‌نژاد از سانسور اسم وی
بازپخش سریال یوسف پیامبر از شبکه قرآن خبرساز شد و جدید ترین اتهام سانسور به رسانه ملی برای این سریال است. سایت بهار از سانسور نام دو رئیس جمهور قبلی و اسفندیار رحیم مشایی از تیتراژ سریال مرحوم سلحشور گله کردند اما به نظر می‌رسد این شبکه غیر از نام این سه، لیست عریض تشکرهای این سریال را که دو دقیقه ادامه داشته، کوتاه کرده است.(ادامه)
اسامی کادر درمان بیمارستان‌های سراسر کشور که در مقابله با کرونا و نجات هموطنانشان جان باختند. اسامی ۷۴ دکتر و پرستار که کرونایی شهید شدند / آمار کل ایران
اسامی کادر درمان بیمارستان‌های سراسر کشور که در مقابله با کرونا و نجات هموطنانشان جان باختند.(ادامه)
در پی ارتحال آیت الله سید جعفر کریمی مسئول شورای استفتائات رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند. پیام تسلیت جمعی از فعالان سیاسی مازندران به مناسبت درگذشت آیت الله کریمی
در پی ارتحال آیت الله سید جعفر کریمی مسئول شورای استفتائات رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند.(ادامه)
   شمال نیوز: جمع کثیری از پزشکان ساروی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وی خواستند برای اینکه ویروس منحوس کرونا کاملا از استان‌های شمالی و مازندران ریشه کن شود باید اقدام به قرنطینه نقاط حساس استان کند. استان‌های شمالی را قرنطینه کنید / کمبود امکانات درمانی‌ داریم+ اسامی
شمال نیوز: جمع کثیری از پزشکان ساروی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وی خواستند برای اینکه ویروس منحوس کرونا کاملا از استان‌های شمالی و مازندران ریشه کن شود باید اقدام به قرنطینه نقاط حساس استان کند.(ادامه)
 قرار است یکشنبه آینده جلسه علنی مجلس با حضور وزرای بهداشت و کشور در مورد عملکرد و اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و همچنین سیل اخیر در برخی نقاط کشور برگزار شود. یکشنبه آینده نمایندگان با رعایت اصول بهداشتی به بهارستان می‌‌روند / حضور وزرای بهداشت و کشور در جلسه
قرار است یکشنبه آینده جلسه علنی مجلس با حضور وزرای بهداشت و کشور در مورد عملکرد و اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و همچنین سیل اخیر در برخی نقاط کشور برگزار شود. (ادامه)
۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است. از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان/ محمد مهدی مفتح رکورددار حضور در ادوار مجلس /وزیری که ۵ دوره هم نماینده مجلس بوده است+جدول(خبر)
۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.(ادامه)
شمال نیوز : 
عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: معاونت قوانین مجلس گزارش کمیسیون تلفیق را، پس از بررسی برای چاپ به هیأت رئیسه مجلس تقدیم می‌کند..... گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد
شمال نیوز : عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: معاونت قوانین مجلس گزارش کمیسیون تلفیق را، پس از بررسی برای چاپ به هیأت رئیسه مجلس تقدیم می‌کند.....(ادامه)
۶۰ لیتر به سهمیه بنزین نوروزی اضافه می‌شود
با تصمیم کمیسیون تلفیق ۶۰ لیتر به سهمیه بنزین برای تعطیلات نوروزی اضافه خواهد شد.(ادامه)
شمال نیوز : با یاری پروردگار متعال و حسن اعتماد شما مردم شریف، توفیق خدمت در سنگر وکالت مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نصیب بنده گردید.... با شما میثاق می بندم در خدمتگزاری به مردم لحظه ای کوتاهی نکنم
شمال نیوز : با یاری پروردگار متعال و حسن اعتماد شما مردم شریف، توفیق خدمت در سنگر وکالت مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نصیب بنده گردید....(ادامه)
مقایسه نمایندگان ۹ استان در مجلس دهم و یازدهم / چه کسانی از مجلس رفتند، چه کسانی جایگزین آنان شدند+جدول تغییرات
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرحله اول تکلیف بسیاری از کرسی ها را مشخص کرد و چرخش سیاسی پارلمان به سمت اصولگرایان را نشان داد. در ادامه به وضعیت کرسی های نمایندگی در استان های کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، مازندران، یزد، لرستان و مرکزی (ادامه)
شمال نیوز: در حالی ستاد انتخابات مازندران نتایج رای‌گیری در ۹ حوزه انتخابیه مازندران را اعلام و زنگ پایان رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم را به صدا درآورد که هیچ یک از نمایندگان فعلی مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی موفق به کسب اکثریت آراء نشدند. حذف نمایندگان مجلس دهم شگفتی انتخابات مازندران در ایستگاه یازدهم
شمال نیوز: در حالی ستاد انتخابات مازندران نتایج رای‌گیری در ۹ حوزه انتخابیه مازندران را اعلام و زنگ پایان رقابت‌های انتخاباتی مجلس یازدهم را به صدا درآورد که هیچ یک از نمایندگان فعلی مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی موفق به کسب اکثریت آراء نشدند.(ادامه)
وزارت کشور اسامی منتخبان مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه را اعلام کرد که حکایت از تغییر چشمگیر مجلس یازدهم و ریزش شدید مجلس دهم دارد. جدول وضعیت نمایندگان فعلی در مجلس یازدهم
وزارت کشور اسامی منتخبان مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ حوزه انتخابیه را اعلام کرد که حکایت از تغییر چشمگیر مجلس یازدهم و ریزش شدید مجلس دهم دارد. (ادامه)
آخرین نتایج غیر رسمی یازدهمین دوره انتخابات مجلس
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. (ادامه)
در طول ۱۰ دوره مجلس شورای اسلامی، احمد ناطق نوری نماینده نور و محمودآباد با ۷ دوره نمایندگی، بیشترین تعداد نمایندگی را داشت و پس از وی سیدحسن شجاعی کیاسری از حوزه ساری، مقداد نجف نژاد از حوزه بابلسر و فریدونکنار و عزت اله یوسفیان ملا از حوزه انتخابیه آمل با ۴ دوره دارای بیشترین دوره نمایندگی هستند. آمار نمایندگان مازندران در ۱۰ دوره مجلس شورای اسلامی/ از دوره اول مجلس شورای اسلامی تا دوره دهم ۱۴۹ نماینده از استان مازندران، پارلمان را تجربه کردند(خبر)
در طول ۱۰ دوره مجلس شورای اسلامی، احمد ناطق نوری نماینده نور و محمودآباد با ۷ دوره نمایندگی، بیشترین تعداد نمایندگی را داشت و پس از وی سیدحسن شجاعی کیاسری از حوزه ساری، مقداد نجف نژاد از حوزه بابلسر و فریدونکنار و عزت اله یوسفیان ملا از حوزه انتخابیه آمل با ۴ دوره دارای بیشترین دوره نمایندگی هستند.(ادامه)
استان مازندران ن تا پیش از جدایی استان گلستان ۱۷ کرسی مجلس را در اختیار داشت که در مجلس پنجم با افزایش ۲۰ نماینده به جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعداد نمایندگان استان به ۱۸ نفر رسید و در مجموع ۱۴۹ داوطلب.... ۱۰ دوره با نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی (يادداشت)
استان مازندران ن تا پیش از جدایی استان گلستان ۱۷ کرسی مجلس را در اختیار داشت که در مجلس پنجم با افزایش ۲۰ نماینده به جمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعداد نمایندگان استان به ۱۸ نفر رسید و در مجموع ۱۴۹ داوطلب....(ادامه)
لیست پویش مجلس عدالتخواه منتشر شد + اسامی
پویش مجلس عدالتخواه، کاندیداهای خود برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.(ادامه)
شب های پرشور انتخاباتی ساری در خیابان فرهنگ
(ادامه)
شمال نیوز: وزارت کشور چند روز گذشته اسامی داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم را اعلام کرد که طبق آن ۱۶۶ نماینده فعلی مجلس تائید صلاحیت شده‌اند. اسامی ۱۶۶ نماینده تائید صلاحیت شده در انتخابات مجلس
شمال نیوز: وزارت کشور چند روز گذشته اسامی داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم را اعلام کرد که طبق آن ۱۶۶ نماینده فعلی مجلس تائید صلاحیت شده‌اند.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 28 بعدي

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.012 seconds.