.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
ابراز خرسندی یوسف‌نژاد از ممنوعیت ۵ ساله شکار در شمال
نماینده مردم ساری در مجلس با تاکید بر اینکه شکار و تیراندازی نه تنها در شمال بلکه در کشور باید ممنوع شود بر ضرورت افزایش مجازات صید و شکار غیرمجاز تاکید کرد.(ادامه)
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ‌از  حدود ۱۰ هزا رو ۱۰۰ تذکر کتبی نمایندگان ۲۲۰۰ مورد آن مربوط به رئیس‌جمهور بوده که بیشترین تذکرات را داشته و کمترین تذکرات نیز مربوط به علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری است که شامل ۲۱  تذکر از نمایندگان می‌شود.
۱۰ هزار تذکر نمایندگان مجلس دهم به اعضای دولت / ۳۰۸۵ سؤال نمایندگان از وزرا + جزئیات
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: ‌از حدود ۱۰ هزا رو ۱۰۰ تذکر کتبی نمایندگان ۲۲۰۰ مورد آن مربوط به رئیس‌جمهور بوده که بیشترین تذکرات را داشته و کمترین تذکرات نیز مربوط به علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری است که شامل ۲۱ تذکر از نمایندگان می‌شود. (ادامه)
شمال نیوز: در پی درگذشت اخوی آقای دکتر فرهاد دژپسند وزیر  اقتصاد، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند. پیام تسلیت جمعی از فعالان سیاسی مازندران به وزیر اقتصاد
شمال نیوز: در پی درگذشت اخوی آقای دکتر فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند.(ادامه)
شمال نیوز: ماموران آتش نشانی ساری راننده محبوس شده در یک خودروی کامیونت تصادفی را نجات دادند. نجات راننده محبوس شده در کامیونت + تصاویر
شمال نیوز: ماموران آتش نشانی ساری راننده محبوس شده در یک خودروی کامیونت تصادفی را نجات دادند.(ادامه)
شمال نیوز : این عضو شورای شهر  بیان کرد: وضعیت اشتغال در استان بسیار ضعیف است و با توسعه اقتصادی که ایجاد می شود امیدواریم بخش عمده ای از مشکلات ما در استان برطرف شود..... اعضای شورای شهر مرکز استان سنگ های خود را با منتخبان مجلس وا کندند
شمال نیوز : این عضو شورای شهر بیان کرد: وضعیت اشتغال در استان بسیار ضعیف است و با توسعه اقتصادی که ایجاد می شود امیدواریم بخش عمده ای از مشکلات ما در استان برطرف شود.....(ادامه)
عکسی از سند نیم سوخته اساسنامه سپاه
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سند نیم‌سوخته مربوط به اولین اساسنامه سپاه را که پس از شهادت شهید یوسف کلاهدوز قائم‌مقام وقت فرمانده کل سپاه از کیف ایشان پیدا شد، منتشر کرده است.(ادامه)
شمال نیوز : در مورد مجلس یازدهم باید حداقل 5یا 6 ماه صبر کرد و ببنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. یک تعداد جزئی نمایندگان هم در دور دوم هستند و 2 تا3 نفر نماینده هم به رحمت خدا رفتند اینها باید تجدید انتخاب شود.... یوسفیان ملا : تبلیغات انتخاباتی چیز دیگری و اقدام و عمل در صحنه چیز دیگری است / انتخاب هیئت رئیسه مجلس در ارتباط مجلس با دولت تأثیرگذار است / دولت در سال آخر کارش دیگر ترس و واهمه‌ای از استیضاح ندارد !
شمال نیوز : در مورد مجلس یازدهم باید حداقل 5یا 6 ماه صبر کرد و ببنیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. یک تعداد جزئی نمایندگان هم در دور دوم هستند و 2 تا3 نفر نماینده هم به رحمت خدا رفتند اینها باید تجدید انتخاب شود....(ادامه)
شمال نیوز : نماینده آمل گفت: در تمام بحث‌ها و مذاکراتی که مجلس در نشست‌های اخیر خود اعم از جلسات مجازی و جلسات حضوری داشته است، همواره روی این محور یعنی معیشت کارگران بحث و گفت‌وگو شده است..... یوسفیان ملا : مجلس و دولت درباره معیشت اقشار کارگری غفلت نکرده‌اند !
شمال نیوز : نماینده آمل گفت: در تمام بحث‌ها و مذاکراتی که مجلس در نشست‌های اخیر خود اعم از جلسات مجازی و جلسات حضوری داشته است، همواره روی این محور یعنی معیشت کارگران بحث و گفت‌وگو شده است.....(ادامه)
امنیت و سلامت دو مقوله مهم در زندگی بشر است که به دلایل مختلفی مورد توجه قرار نمی گیرد و شخص و یا جامعه نسبت به آن اغلب بی تفاوت می باشد. در باورهای دینی این دو مهم بسیار مورد تاکید قرار گرفته ا ... امنیت و سلامت(يادداشت)
امنیت و سلامت دو مقوله مهم در زندگی بشر است که به دلایل مختلفی مورد توجه قرار نمی گیرد و شخص و یا جامعه نسبت به آن اغلب بی تفاوت می باشد. در باورهای دینی این دو مهم بسیار مورد تاکید قرار گرفته ا ...(ادامه)
 یکی از پرسش هایی که این روزها ذهن مسلمانان را به خود مشغول ساخته این است که آیا مناسک حج امسال برگزارمی شود و آیا تا کنون حج تعطیل شده است؟ مناسک حج ۴۰ بار در طول تاریخ متوقف شده است/ آیا امسال هم حج تعطیل می‌شود؟
یکی از پرسش هایی که این روزها ذهن مسلمانان را به خود مشغول ساخته این است که آیا مناسک حج امسال برگزارمی شود و آیا تا کنون حج تعطیل شده است؟ (ادامه)
بانوی تکواندوکار ایرانی به کما رفت/عکس
(ادامه)
۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب متعهد شده‌اند که از ظرفیت‌های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه‌های جهش تولید را فراهم کنند.


۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب متعهد شده‌اند که از ظرفیت‌های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه‌های جهش تولید را فراهم کنند(خبر)
۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب متعهد شده‌اند که از ظرفیت‌های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه‌های جهش تولید را فراهم کنند. (ادامه)
خشم یاران احمدی‌نژاد از سانسور اسم وی
بازپخش سریال یوسف پیامبر از شبکه قرآن خبرساز شد و جدید ترین اتهام سانسور به رسانه ملی برای این سریال است. سایت بهار از سانسور نام دو رئیس جمهور قبلی و اسفندیار رحیم مشایی از تیتراژ سریال مرحوم سلحشور گله کردند اما به نظر می‌رسد این شبکه غیر از نام این سه، لیست عریض تشکرهای این سریال را که دو دقیقه ادامه داشته، کوتاه کرده است.(ادامه)
اسامی کادر درمان بیمارستان‌های سراسر کشور که در مقابله با کرونا و نجات هموطنانشان جان باختند. اسامی ۷۴ دکتر و پرستار که کرونایی شهید شدند / آمار کل ایران
اسامی کادر درمان بیمارستان‌های سراسر کشور که در مقابله با کرونا و نجات هموطنانشان جان باختند.(ادامه)
در پی ارتحال آیت الله سید جعفر کریمی مسئول شورای استفتائات رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند. پیام تسلیت جمعی از فعالان سیاسی مازندران به مناسبت درگذشت آیت الله کریمی
در پی ارتحال آیت الله سید جعفر کریمی مسئول شورای استفتائات رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمعی از فعالان سیاسی استان مازندران پیام تسلیتی صادر کرده اند.(ادامه)
استاندار مازندران، با همراهی یحیی یوسف‌پور، فرماندار، عباس صالح‌زاده، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، سرهنگ مرادی، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، فرمانده پلیس راهور، روسای ادارات بازرگانی و اصناف و تنی چند از دیگر مسئولان قائمشهر از بازار این شهر و همین‌طور طرح فاصله‌گذاری اجتماعی شهرستان قائمشهر واقع در میدان جانبازان دیدار کرد. در جریان این دیدار حسین‌زادگان با تنی چند از کسبه و مردم قائمشهر و همین‌طور دست‌اندرکاران طرح فاصله گذاری اجتماعی شهرستان گفت‌وگو کرد. بازدید استاندار از بازار قائمشهر و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی(خبر)
استاندار مازندران، با همراهی یحیی یوسف‌پور، فرماندار، عباس صالح‌زاده، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، سرهنگ مرادی، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، فرمانده پلیس راهور، روسای ادارات بازرگانی و اصناف و تنی چند از دیگر مسئولان قائمشهر از بازار این شهر و همین‌طور طرح فاصله‌گذاری اجتماعی شهرستان قائمشهر واقع در میدان جانبازان دیدار کرد. در جریان این دیدار حسین‌زادگان با تنی چند از کسبه و مردم قائمشهر و همین‌طور دست‌اندرکاران طرح فاصله گذاری اجتماعی شهرستان گفت‌وگو کرد. (ادامه)
   شمال نیوز: جمع کثیری از پزشکان ساروی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وی خواستند برای اینکه ویروس منحوس کرونا کاملا از استان‌های شمالی و مازندران ریشه کن شود باید اقدام به قرنطینه نقاط حساس استان کند. استان‌های شمالی را قرنطینه کنید / کمبود امکانات درمانی‌ داریم+ اسامی
شمال نیوز: جمع کثیری از پزشکان ساروی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وی خواستند برای اینکه ویروس منحوس کرونا کاملا از استان‌های شمالی و مازندران ریشه کن شود باید اقدام به قرنطینه نقاط حساس استان کند.(ادامه)
 قرار است یکشنبه آینده جلسه علنی مجلس با حضور وزرای بهداشت و کشور در مورد عملکرد و اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و همچنین سیل اخیر در برخی نقاط کشور برگزار شود. یکشنبه آینده نمایندگان با رعایت اصول بهداشتی به بهارستان می‌‌روند / حضور وزرای بهداشت و کشور در جلسه
قرار است یکشنبه آینده جلسه علنی مجلس با حضور وزرای بهداشت و کشور در مورد عملکرد و اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و همچنین سیل اخیر در برخی نقاط کشور برگزار شود. (ادامه)
جنجال‌سازی اپوزیسیون خارج نشین در مورد دختر وزیر اطلاعات!
با انتشارعکسی از یک خانم بازیگر و معرفی آن به عنوان دختر وزیر اطلاعات، جریانی سعی در شایعه پراکنی و تخریب چهره سیدمحمود علوی داشت.(ادامه)
این نماینده مجلس از نامه خود و 100 نفر دیگر از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای تشکیل ستاد مقابله با بیماری کرونا به ریاست شخص رئیس‌جمهور خبر داد. نامه 100 نماینده به حسن روحانی برای تشکیل ستاد مقابله با کرونا به ریاست رئیس‌جمهور+اسامی
این نماینده مجلس از نامه خود و 100 نفر دیگر از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای تشکیل ستاد مقابله با بیماری کرونا به ریاست شخص رئیس‌جمهور خبر داد.(ادامه)
کرونا جان معاون فرماندار فیروزکوه را گرفت
حجت الله حسن زاده" معاون سیاسی فرماندار فیروزکوه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.(ادامه)
سقف کارت به کارت ۱۰میلیون تومان شد
مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از افزایش سقف کارت به کارت به ۱۰ میلیون تومان در ابزارهای خودپرداز، کیوسک، اینترنت بانک و همراه بانک خبر داد.(ادامه)
فاطمه رهبر حتی یک روز قبل از بستری شدن در بیمارستان هم دغدغه هایش برای مجلس یازدهم را کنار نگذاشت. امروز باید گفت «دریغ بر جای خالی شیر زن مجلس» آخرین دغدغه فاطمه رهبر یک روز قبل از بستری شدن در بیمارستان
فاطمه رهبر حتی یک روز قبل از بستری شدن در بیمارستان هم دغدغه هایش برای مجلس یازدهم را کنار نگذاشت. امروز باید گفت «دریغ بر جای خالی شیر زن مجلس»(ادامه)
۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است. از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان/ محمد مهدی مفتح رکورددار حضور در ادوار مجلس /وزیری که ۵ دوره هم نماینده مجلس بوده است+جدول(خبر)
۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.(ادامه)
شمال نیوز : 
عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: معاونت قوانین مجلس گزارش کمیسیون تلفیق را، پس از بررسی برای چاپ به هیأت رئیسه مجلس تقدیم می‌کند..... گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد
شمال نیوز : عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: معاونت قوانین مجلس گزارش کمیسیون تلفیق را، پس از بررسی برای چاپ به هیأت رئیسه مجلس تقدیم می‌کند.....(ادامه)
۶۰ لیتر به سهمیه بنزین نوروزی اضافه می‌شود
با تصمیم کمیسیون تلفیق ۶۰ لیتر به سهمیه بنزین برای تعطیلات نوروزی اضافه خواهد شد.(ادامه)
تبلیغات نامتعارف ۵۰ میلیارد ریال به مبلمان شهری در ساری خسارت زد
عضو شورای شهر ساری گفت: تبلیغات نامتعارف یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بر مبلمان شهری در ساری بیش از ۵۰ میلیارد ریال خسارت زده است.(ادامه)
شمال نیوز : با یاری پروردگار متعال و حسن اعتماد شما مردم شریف، توفیق خدمت در سنگر وکالت مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نصیب بنده گردید.... با شما میثاق می بندم در خدمتگزاری به مردم لحظه ای کوتاهی نکنم
شمال نیوز : با یاری پروردگار متعال و حسن اعتماد شما مردم شریف، توفیق خدمت در سنگر وکالت مردم شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی نصیب بنده گردید....(ادامه)
شمال نیوز : مجمع عمومی عادي به‌طور فوق‌العاده بانک صادرات ایران به منظور انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره، برگزار شد..... یک مازندرانی عضو هیئت مدیره بانک صادرات ایران شد
شمال نیوز : مجمع عمومی عادي به‌طور فوق‌العاده بانک صادرات ایران به منظور انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره، برگزار شد.....(ادامه)
مقایسه نمایندگان ۹ استان در مجلس دهم و یازدهم / چه کسانی از مجلس رفتند، چه کسانی جایگزین آنان شدند+جدول تغییرات
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرحله اول تکلیف بسیاری از کرسی ها را مشخص کرد و چرخش سیاسی پارلمان به سمت اصولگرایان را نشان داد. در ادامه به وضعیت کرسی های نمایندگی در استان های کرمانشاه، کهکیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، مازندران، یزد، لرستان و مرکزی (ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی