.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
یوسف نژاد:ادغام دامپزشکی با جهاد کشاورزی حرفه‌ای نیست
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، ادغام مجموعه دامپزشکی با جهاد کشاورزی را غیرحرفه ای و کاملاً بی ارتباط دانست.(ادامه)
گزارش حضور و غیاب و میزان مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رأی گیری صحن علنی در سه ماهه  اجلاسیه سوم ۱۳۹۷ منتشر شد. میزان مشارکت نمایندگان دررأی گیری هامنتشرشد
گزارش حضور و غیاب و میزان مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رأی گیری صحن علنی در سه ماهه اجلاسیه سوم ۱۳۹۷ منتشر شد.(ادامه)
آخرین فرصت دولت برای واگذاری استقلال و پرسپولیس
نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی در بودجه سال ۹۸ دولت مکلف به واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا پایان شهریور ماه است، گفت که خصوصی سازی این دو باشگاه به نفع آن‌ها و دولت است.(ادامه)
یوسف نژاد:مجلس از اقشار ضعیف و متوسط برنامه دارد
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: مجلس برای حمایت از اقشار ضعیف و کارمند طرح هایی در دست مصوب دارد.(ادامه)
شمال نیوز: اولین تونل شهری مازندران مزین به نام جانباز شهید سید مصطفی علمدار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهری و استانی و همراهی شهروندان مورد بهره برداری قرار گرفت اولین تونل شهری مازندران در ساری افتتاح شد+ تصاویر
شمال نیوز: اولین تونل شهری مازندران مزین به نام جانباز شهید سید مصطفی علمدار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان شهری و استانی و همراهی شهروندان مورد بهره برداری قرار گرفت(ادامه)
یوسف نژاد:نقش آفرینی مردم بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، نقش آفرینی مردم در تصمیم گیری ها را بهترین دستاورد انقلاب اسلامی برشمرد.(ادامه)
 شمال نیوز : گفته می شود دو تن از نمایندگان شمال کشور در لحظه رای گیری مهم و سرنوشت ساز در خصوص بودجه انتقال آب خزر در جلسه حضور نداشتند و سه نماینده حاضر نیز نتوانستند همکاران خود را قانع کنند ..... دو نماینده سمنانی > 5 نماینده شمالی / طرح انتقال آب خزر در کمیسیون تلفیق رای آورد! + نظرات قابل تامل کاربران
شمال نیوز : گفته می شود دو تن از نمایندگان شمال کشور در لحظه رای گیری مهم و سرنوشت ساز در خصوص بودجه انتقال آب خزر در جلسه حضور نداشتند و سه نماینده حاضر نیز نتوانستند همکاران خود را قانع کنند .....(ادامه)
ادیانی و یوسف نژاد عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس شدند
(ادامه)
۳۹ نفر از اعضای کمیسیون تلفیق مشخص شدند + اسامی
۳۹ نفر از وکلای ملت برای حضور در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۸ کل کشور انتخاب شدند.(ادامه)
یوسف نژاد:استاندار مازندران در انتصابات شایسته ساری را ملاک قرار دهد
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس از استاندار مازندارن خواست تا در انتصاب ها شایسته ساری را ملاک قرار دهد.(ادامه)
شمال نیوز: فصل بودجه مثل همیشه میزبان اخبار داغ و بعضا عجیب از ارقام بودجه ای است. اخیرا تعدادی از نمایندگان خبر از مبلغ 91 یا 150 هزار تومانی یارانه نقدی در بودجه سال 98 دادند. موضوعی که «محمدباقر نوبخت»، رییس سازمان برنامه و بودجه، در گفتگو با برنا آن را تکذیب کرد..... یوسفیان ملا: دولت می تواند یارانه نقدی را افزایش دهد / یوسف نژاد : افزایش یارانه 45 هزاری ممکن نیست !
شمال نیوز: فصل بودجه مثل همیشه میزبان اخبار داغ و بعضا عجیب از ارقام بودجه ای است. اخیرا تعدادی از نمایندگان خبر از مبلغ 91 یا 150 هزار تومانی یارانه نقدی در بودجه سال 98 دادند. موضوعی که «محمدباقر نوبخت»، رییس سازمان برنامه و بودجه، در گفتگو با برنا آن را تکذیب کرد.....(ادامه)
تصاویر/ مراسم بزرگداشت روز حسابداری در اتاق اصناف ساری
مراسم بزرگداشت روز حسابداری و افتتاحیه موسسه مشاوره ثبت “کمالی سوادکوهی” با حضور یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در سالن کنفرانس اتاق اصناف ساری برگزار شد. (ادامه)
شمال نیوز: در پی اظهارات رئیس جمهور در سفر استانی خود به سمنان در خصوص انتقال آب خزر به فلات مرکزی کشور و استان سمنان نمایندگان استا‌های شمالی کشور این اظهارات را غیرکارشناسی و تبلیغی دانستند.
از بیان اظهارات تبلیغاتی پرهیز کنید/ خزر را فدای زادگاهتان نکنید
شمال نیوز: در پی اظهارات رئیس جمهور در سفر استانی خود به سمنان در خصوص انتقال آب خزر به فلات مرکزی کشور و استان سمنان نمایندگان استا‌های شمالی کشور این اظهارات را غیرکارشناسی و تبلیغی دانستند. (ادامه)
نانواکناری :مازندران با بیکاری مواجه است/پزهیزاز حرفهای استادیومی درباره خزر
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با بیان اینکه مازندران با مشکلاتی نظیر پسماند، بیکاری و حمل و نقل مواجه است خواهان تلاش برای رفع آن شد.(ادامه)
شمال نیوز : تعجب آور اینکه ، طرحی که تایید زیست محیطی را ندارد و با مخالفت 40 نماینده استان‌های شمالی کشور روبروست ، چگونه از سوی رئیس جمهور و در مقابل مردم زادگاهش اعلام می شود !.... یوسف نژاد :خیانت است ، اجازه اینکار را نمی دهیم / شاعری :سخنان رئیس جمهور ضد محیط زیست است/ دامادی : کوتاه نمی آئیم
شمال نیوز : تعجب آور اینکه ، طرحی که تایید زیست محیطی را ندارد و با مخالفت 40 نماینده استان‌های شمالی کشور روبروست ، چگونه از سوی رئیس جمهور و در مقابل مردم زادگاهش اعلام می شود !....(ادامه)
اسامی منظم ترین نمایندگان مجلس اعلام شد
10 نماینده از سوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به عنوان منظم ترین نمایندگان مجلس، در سه ماهه دوم سال سوم دوره دهم انتخاب شدند.(ادامه)
توضیحات یوسف‌‌نژاد درباره استیضاح لاریجانی/ هر استیضاحی صرفا ابزار مچ‌گیری نیست
یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: خیلی‌ها از استیضاح می‌ترسند و ممکن است بسیاری آن را به عنوان مچ‌گیری و ابزار منفی بدانند ولی واقعیت این است که استیضاح یک ابزار نظارتی مجلس است.(ادامه)
شمال نیوز:  عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت از علی لاریجانی رییس مجلس که 25 امضا داشت، با انصراف برخی از نمایندگان و کاهش تعداد امضاها به 21 امضا، فعلا منتفی شده است..... شکایت از رییس مجلس فعلا منتفی شد/ 4 نماینده امضا خود را پس گرفتند
شمال نیوز: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت از علی لاریجانی رییس مجلس که 25 امضا داشت، با انصراف برخی از نمایندگان و کاهش تعداد امضاها به 21 امضا، فعلا منتفی شده است.....(ادامه)
یوسف‌نژاد : استیضاح ظریف در دستور کار مجلس نیست
یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تنها استیضاح وزیر ورزش و جوانان به هیات رئیسه تقدیم شده است.(ادامه)
شمال نیوز : استاندار بیست و سوم کیست ؟ مازندران اینبار حضور یک استاندار بومی را به خود می بیند ؟ نظر نمیاندگان مردم در مجلس چیست ؟ دولت و وزارت کشور به عنوان تصمیم سازان نهایی چه نظری دارند ؟ نظر مردم چست ؟ نخبگان و گروههای سیاسی چه می گویند ؟ و ........ یوسف نژاد : اولویت من استاندار بومی است / رضیان : نگاه دولت و وزارت کشور به استاندار غیربومی است
شمال نیوز : استاندار بیست و سوم کیست ؟ مازندران اینبار حضور یک استاندار بومی را به خود می بیند ؟ نظر نمیاندگان مردم در مجلس چیست ؟ دولت و وزارت کشور به عنوان تصمیم سازان نهایی چه نظری دارند ؟ نظر مردم چست ؟ نخبگان و گروههای سیاسی چه می گویند ؟ و ........(ادامه)
عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه رای اعتماد مجلس به چهار وزیر در بعدازظهر شنبه آینده خبر داد و گفت: رای اعتماد به وزرا در هفت ساعت و در 2 جلسه برگزار خواهد شد. جزییات بیشتر درباره جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی
عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه رای اعتماد مجلس به چهار وزیر در بعدازظهر شنبه آینده خبر داد و گفت: رای اعتماد به وزرا در هفت ساعت و در 2 جلسه برگزار خواهد شد.(ادامه)
علی اصغر یوسف نژاد با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت بسیار ناکارآمد است و نمی‌دانیم که رئیس‌جمهور به چه علتی تا آخرین لحظه برای تغییر ندادن اعضای ناکارآمد دولت مقاومت کرد گفت: رفتن شریعتمداری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتباه است و نمی‌تواند برای تکیه بر صندلی این وزارت رای‌ اعتماد بگیرد.
مجلس به شریعتمداری رای اعتمادنمی‌دهد/ چرا رئیس‌جمهور اصرار بر تکرار اشتباهاتش دارد؟
علی اصغر یوسف نژاد با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت بسیار ناکارآمد است و نمی‌دانیم که رئیس‌جمهور به چه علتی تا آخرین لحظه برای تغییر ندادن اعضای ناکارآمد دولت مقاومت کرد گفت: رفتن شریعتمداری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتباه است و نمی‌تواند برای تکیه بر صندلی این وزارت رای‌ اعتماد بگیرد. (ادامه)
یوسفیان ملا :FATF سودی برای کشور ندارد
نماینده مردم آمل در مجلس گفت: FATF در حال حاضر سودی برای کشور ندارد و هزینه عدم پیوستن به آن را از پیش پرداخت کرده ایم.(ادامه)
شریعتمداری به سرنوشت ربیعی و کرباسیان دچار می‌شود؟/ پورمختار:استیضاح شریعتمداری نیاز کشور است و مجلس عزم جدی دارد/ خالقی:با استیضاح و حذف وزیر مشکل پوشک حل نخواهد شد (خبر)
(ادامه)
یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزرا و رئیس‌جمهور باید با نمایندگان مردم صحبت کنند و از نمایندگان مردم و مردم برای حل مشکلات، کمک بخواهند. به نظر من اتفاق خاصی در جلسه سؤال از رئیس‌جمهور نمی‌افتد. اتفاق خاصی در جلسه سؤال از رئیس‌جمهور نمی‌افتد/باید برآیند این جلسه به مصلحت و سود مردم باشد
یک عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزرا و رئیس‌جمهور باید با نمایندگان مردم صحبت کنند و از نمایندگان مردم و مردم برای حل مشکلات، کمک بخواهند. به نظر من اتفاق خاصی در جلسه سؤال از رئیس‌جمهور نمی‌افتد.(ادامه)
عضو هیئت رئیسه مجلس از استیضاح سه وزیر در راه صحن مجلس خبر داد و گفت: استیضاح وزرای آموزش و پرورش و کشور مراحل نهایی خود را در کمیسیونهای تخصصی طی کرده است. استیضاح سه وزیر در راه صحن مجلس/ احتمال اعلام وصول استیضاح وزرای کشور و آموزش
عضو هیئت رئیسه مجلس از استیضاح سه وزیر در راه صحن مجلس خبر داد و گفت: استیضاح وزرای آموزش و پرورش و کشور مراحل نهایی خود را در کمیسیونهای تخصصی طی کرده است.(ادامه)
شمال نیوز : نانواکناری با بیان اینکه به مردم نمره ۲۰ می دهیم زیرا مردم به رغم همه مشکلات پای نظام ایستاده اند در عین حال اذعان کرد: اما به برخی مسئولان نمره خوب، برخی متوسط و برخی نمره مردودی می دهم..... نماینده بابلسر و فریدونکنار : امام جمعه بابل را به خدا واگذار کردم
شمال نیوز : نانواکناری با بیان اینکه به مردم نمره ۲۰ می دهیم زیرا مردم به رغم همه مشکلات پای نظام ایستاده اند در عین حال اذعان کرد: اما به برخی مسئولان نمره خوب، برخی متوسط و برخی نمره مردودی می دهم.....(ادامه)
شمال نیوز: در حالی ۲۱ نماینده در نامه ای به لاریجانی رئیس مجلس خواستار تعویق استیضاح ربیعی و ارجاع آن به کمیسیون اجتماعی مجلس شدند اما امروز هیئت رئیسه مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از وی برای حضور در جلسه استیضاح روز چهار دعوت کرد. نامه هیئت رئیسه مجلس به روحانی برای دفاع از ربیعی در صحن مجلس
شمال نیوز: در حالی ۲۱ نماینده در نامه ای به لاریجانی رئیس مجلس خواستار تعویق استیضاح ربیعی و ارجاع آن به کمیسیون اجتماعی مجلس شدند اما امروز هیئت رئیسه مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از وی برای حضور در جلسه استیضاح روز چهار دعوت کرد.(ادامه)
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به این فرصت حداقل 32 دقیقه ای گفت: با پرداختن به مسائل مبتلا به قشر ضعیف و بیان سخنان راهگشا به منظور مسیر یابی، می توان از این زمان استفاده مناسب تری کرد..... نطق‌های میان دستور و تذکرات شفاهی نمایندگان و اتلاف 400 ساعت وقت ملت!
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به این فرصت حداقل 32 دقیقه ای گفت: با پرداختن به مسائل مبتلا به قشر ضعیف و بیان سخنان راهگشا به منظور مسیر یابی، می توان از این زمان استفاده مناسب تری کرد.....(ادامه)
شهردار جدید کیاسر معارفه شد
مراسم معارفه دکتر محمدنژاد شهردار کیاسر برگزار شد.(ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی