.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
نگاه دولت به سهام عدالت مغایر قانون است
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، از نگاه بی تفاوتی وعدم توجه دولت نسبت به سهام عدالت با ۴۹ میلیون سهامدار انتقاد و آن را نوعی ظلم آشکار به مشمولان دانست.(ادامه)
شمال نیوز : احتمالاً مازندران کاری از پیش نخواهد برد و باز هم  از سمنان شکست خواهد خورد همانند جدا شدن بخشی از مناطق بالادست چهاردانگه چون فولادمحله یا ماجرای سد فینسک..... عزم آبی « سمنانی های دولت » به قیمت بدبخت کردن مازندران / آیا مازندران بازهم از سمنان شکست خواهد خورد ؟!
شمال نیوز : احتمالاً مازندران کاری از پیش نخواهد برد و باز هم از سمنان شکست خواهد خورد همانند جدا شدن بخشی از مناطق بالادست چهاردانگه چون فولادمحله یا ماجرای سد فینسک.....(ادامه)
شمال نیوز: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح رضا اردکانیان وزیر نیرو در ۲۰ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شد. طرح استیضاح وزیر نیرو تقدیم هیات رئیسه مجلس شد+ جزئیات
شمال نیوز: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح رضا اردکانیان وزیر نیرو در ۲۰ محور تقدیم هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی شد.(ادامه)

هنوز یک هفته هم از اعلام مخالفت کمیته فنی اداره کل منابع طبیعی مازندران با طرح انتقال آب خزر به کویر نگذشته بود که نامه موافقت رئیس سازمان محیط زیست با طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران با مخالفت و اعتراض شدید نمایندگان .... تجمع اعتراضی نمایندگان شمالی در اعتراض به انتقال آب دریای خزر
هنوز یک هفته هم از اعلام مخالفت کمیته فنی اداره کل منابع طبیعی مازندران با طرح انتقال آب خزر به کویر نگذشته بود که نامه موافقت رئیس سازمان محیط زیست با طرح انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی ایران با مخالفت و اعتراض شدید نمایندگان ....(ادامه)
اعتراض نمایندگان مازندران به انتقال آب دریای خزر
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعتراض نمایندگان مازندران به انتقال آب دریای خزر، گفت: مجلس موضوع این اعتراض را پیگیری می کند.(ادامه)
شمال نیوز : در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های کشور و همچنین انتخاب هیئت رئیسه کمیته های این خانه، ساسان شیخی نائب رئیس، علی یوسفی عضو هیئت مدیره و مدیر عامل و حسین قربانی عضو و خزانه دار هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران به.... سه کرسی خانه مطبوعات و رسانه های کشور به مازندرانی ها رسید
شمال نیوز : در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات و رسانه های کشور و همچنین انتخاب هیئت رئیسه کمیته های این خانه، ساسان شیخی نائب رئیس، علی یوسفی عضو هیئت مدیره و مدیر عامل و حسین قربانی عضو و خزانه دار هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران به....(ادامه)
سلفی مربی کامبوج با دختران ایرانی/ عکس
این اولین حضور هوندا در ایران نیست؛ مربی تیم کامبوج در دوران حرفه‌ای به عنوان بازیکن تیم ملی فوتبال ژاپن به ایران سفر کرده بود و در دیدار مقابل افغانستان حضور داشت.(ادامه)
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موضع قاطعانه و شجاعانه جمهوری اسلامی درباره حرمت شرعی استفاده از بمب هسته ای تأکید کردند: ما با وجود اینکه می توانستیم در این راه قدم برداریم، بر اساس حکم اسلام عزیز کاربرد این سلاح را حرام قطعی شرعی اعلام کردیم، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که برای تولید و نگه‌داشت سلاحی که استفاده از آن مطلقاً حرام است، هزینه کنیم. رهبر انقلاب: جریانی در کشور نخبگان را از ماندن در ایران دلسرد می‌کند/ حرکت علمی که از دو دهه قبل شروع شده باید ادامه پیدا کند / با آنکه میتوانستیم، قاطعانه و شجاعانه در راه ساخت بمب اتم وارد نشدیم(خبر)
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موضع قاطعانه و شجاعانه جمهوری اسلامی درباره حرمت شرعی استفاده از بمب هسته ای تأکید کردند: ما با وجود اینکه می توانستیم در این راه قدم برداریم، بر اساس حکم اسلام عزیز کاربرد این سلاح را حرام قطعی شرعی اعلام کردیم، بنابراین هیچ دلیلی ندارد که برای تولید و نگه‌داشت سلاحی که استفاده از آن مطلقاً حرام است، هزینه کنیم.(ادامه)
شمال نیوز : تشکیل وزارت بازرگانی به ویژه در شرایط تحریم، موجب بروز آسیب‌های فراوانی در اقتصاد کشور خواهد شد از جمله این آسیب‌ها می‌توان به افزایش واردات، افزایش نیاز ارزی کشور، تضعیف تولید، کاهش اشتغال، تضعیف خودکفایی در محصولات غذایی.... مخالفت یوسفیان ملا نماینده آمل و 59 نماینده دیگر با تشکیل وزارت بازرگانی
شمال نیوز : تشکیل وزارت بازرگانی به ویژه در شرایط تحریم، موجب بروز آسیب‌های فراوانی در اقتصاد کشور خواهد شد از جمله این آسیب‌ها می‌توان به افزایش واردات، افزایش نیاز ارزی کشور، تضعیف تولید، کاهش اشتغال، تضعیف خودکفایی در محصولات غذایی....(ادامه)
شمال نیوز: اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، ناظرین انتخابی مجلس در شورای عالی مدیریت بحران را به هیات رئیسه معرفی کردند. علی اصغر یوسف‌نژاد «مسئولیت جدید» گرفت
شمال نیوز: اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، ناظرین انتخابی مجلس در شورای عالی مدیریت بحران را به هیات رئیسه معرفی کردند.(ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس از تعلل دولت در زمینه ارائه لایحه تبدیل سه نقطه از استان مازندران به منطقه آزاد، انتقاد کرد.... یوسف‌نژاد: تأخیر در ارائه لایحه منطقه آزاد تجاری مازندران کم لطفی به مردم است/ دست‌هایی در کار است تا این موضوع به سرانجام نرسد!
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس از تعلل دولت در زمینه ارائه لایحه تبدیل سه نقطه از استان مازندران به منطقه آزاد، انتقاد کرد....(ادامه)
مازندران میزبان کنگره بین المللی شعر مقاومت می شود
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران از میزبانی استان برای برگزاری بیست و دومین کنگره بین المللی شعر مقاومت و حماسه خبر داد.(ادامه)
شمال نیوز : وی در پاسخ به این سوال که پرونده حقوق‌بگیران نجومی به کجا رسیده است؟ گفت: به هر حال باید اینها از قوه قضاییه پرسیده شود چرا که متولی آنها دیوان محاسبات هستند. ... پرونده برخی نجومی‌بگیران در دادسرای کارکنان دولت در حال بررسی است
شمال نیوز : وی در پاسخ به این سوال که پرونده حقوق‌بگیران نجومی به کجا رسیده است؟ گفت: به هر حال باید اینها از قوه قضاییه پرسیده شود چرا که متولی آنها دیوان محاسبات هستند. ...(ادامه)
دفاتر پلیس + ۱۰ موظف به پذیرش عکس های پرسنلی استاندارد هستند
دفاتر پلیس + ۱۰ موظف به پذیرش عکس های پرسنلی استاندارد از سوی مراجعه کنندگان هستند.(ادامه)
مثبت شدن تراز تجاری گمرکات مازندران در 6 ماه نخست امسال
ناظر گمرکات مازندران گفت: آمارهای گمرکات نشان می‌دهد که تراز تجارت خارجی گمرکات مازندران منتهی به شهریور 1398 مثبت بوده و به بیش از 508 میلیون دلار رسیده است.(ادامه)
شمال نیوز : نگاهی به شرکت‌های تو در توی بانک‌های دولتی و غیر دولتی نشان می‌دهد که تا چه اندازه دستورالعمل‌های مربوط به واگذاری را جدی گرفته‌اند..... یوسفیان ملا : دولت مصداق فردی است که اسم بچه خود را رستم گذاشت و بعد خودش از او حساب می‌برد!
شمال نیوز : نگاهی به شرکت‌های تو در توی بانک‌های دولتی و غیر دولتی نشان می‌دهد که تا چه اندازه دستورالعمل‌های مربوط به واگذاری را جدی گرفته‌اند.....(ادامه)
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی در شورای نگهبان نیازی به معرفی 2 وزیر به مجلس نیست و فقط باید وزیر بازرگانی به مجلس معرفی شود. درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی نیازی به معرفی 2 وزیر نیست
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: درصورت تایید مصوبه مجلس برای وزارت بازرگانی در شورای نگهبان نیازی به معرفی 2 وزیر به مجلس نیست و فقط باید وزیر بازرگانی به مجلس معرفی شود.(ادامه)
عکس: نوستالژی صف تلفن سی سال قبل!
تماشای چنین صحنه‌ای امروزبرای بچه‌های دهه ۷۰ به بعد شاید تعجب آور باشد. صف چنین جماعتی پشت در کیوسک تلفن سکه ای، اما از این صحنه‌ها سه دهه قبل و در سال‌های دفاع مقدس زیاد اتفاق می‌افتاد.(ادامه)
یوسف نژاد:نظام حمایتی از دانشگاه ها ترسیم شود
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی خواستار ترسیم نظام حمایتی از دانشگاه ها شد و گفت: برش استان مازندران از شاخص های قانونی در بخش علمی مشخص شود.(ادامه)
شمال نیوز : حجت الاسلام مرتضی علیزاده در تماس با شمال نیوز با رد کناره گیری یا استعفای امام جمعه کیاسر گفت : امام جمعه محترم کیاسر ، حجت الاسلام تیموری درخواست بازنشستگی نمودند که مورد موافقت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قرار گرفت ..... دلیل خداحافظی امام جمعه کیاسر اعلام شد / کناره گیری و استعفا مطرح نیست
شمال نیوز : حجت الاسلام مرتضی علیزاده در تماس با شمال نیوز با رد کناره گیری یا استعفای امام جمعه کیاسر گفت : امام جمعه محترم کیاسر ، حجت الاسلام تیموری درخواست بازنشستگی نمودند که مورد موافقت شورای سیاستگذاری ائمه جمعه قرار گرفت .....(ادامه)
رشد 23 درصدی درآمد گمرکات مازندران
ناظر گمرکات استان مازندران گفت: درآمد گمرکات استان طی 5 ماهه امسال از مرز 768 میلیارد و 317 میلیون ریال گذشت که رشد 23 درصدی را نشان می دهد.(ادامه)
بحث شفافیت در تصمیم‌گیری‌های مجلس فرآیند خاص خودش را دارد، من شخصا با شفافیت موافق هستم به همین خاطر جز آن ۶۰-۷۰  نفری هستم که اعلام کردیم با شفافیت آرا نمایندگان موافق هستیم. به دلیل نزدیکی انتخابات به مجلس حمله می‌شود/ پناهیان از فرآیند قانون‌گذاری اطلاع ندارد
بحث شفافیت در تصمیم‌گیری‌های مجلس فرآیند خاص خودش را دارد، من شخصا با شفافیت موافق هستم به همین خاطر جز آن ۶۰-۷۰ نفری هستم که اعلام کردیم با شفافیت آرا نمایندگان موافق هستیم.(ادامه)
نماینده آمل در مجلس با بیان اینکه باید هرچه لازم است به مردم گفته شود و نباید مردم را نامحرم بدانیم، گفت: شفافیت لازم و ضروری است و باید محقق شود. یوسفیان‌ملا: شفافیت لازم و ضروری است/ نباید مردم را نامحرم بدانیم
نماینده آمل در مجلس با بیان اینکه باید هرچه لازم است به مردم گفته شود و نباید مردم را نامحرم بدانیم، گفت: شفافیت لازم و ضروری است و باید محقق شود.(ادامه)
شمال نیوز : طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که به منظور شفافیت فعالیت نمایندگان طراحی شده بود یکبار در شهریور ماه سال گذشته و یکبار در شهریور ماه امسال با مخالفت نمایندگان .... کدام « نمایندگان مازندران » از شفافیت فعالیت در مجلس استقبال کردند ؟
شمال نیوز : طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که به منظور شفافیت فعالیت نمایندگان طراحی شده بود یکبار در شهریور ماه سال گذشته و یکبار در شهریور ماه امسال با مخالفت نمایندگان ....(ادامه)
تعداد شهدای حادثه کربلا افزایش یافت/ اسامی زخمی شدگان ایرانی در حادثه کربلا
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج گفت: تا این لحظه ۴زائر ایرانی در حادثه کربلا سرپایی درمان و ترخیص شده‌اند.(ادامه)
شمال نیوز: سرانجام حکم عباس رجبی بیجاربنه از سوی وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز مازندران امضا شد. وزیر کشور حکم شهردار جدید ساری را امضا کرد/ عباس رجبی رسما شهردار مرکز استان شد
شمال نیوز: سرانجام حکم عباس رجبی بیجاربنه از سوی وزیر کشور به عنوان شهردار مرکز مازندران امضا شد.(ادامه)
 با صدور احکامی از سوی استاندار مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و بخشدار مرکزی ... دور جدید انتصابات در استانداری / سه مدیرکل منصوب شدند
با صدور احکامی از سوی استاندار مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری و بخشدار مرکزی ...(ادامه)
مهمانی آقای وزیر ارتباطات در رشت +عکس
محمد جواد آذری جهرمی با انتشار این عکس نوشت:ظهر رسیدیم رشت. گفتند مادر سه شهید، شهیدان یوسفی، شما را برای نهار به منزل دعوت کرده است. رفتیم و افتخار دادند و از همان‌جا پروژه‌های ارتباطاتی شهرستان رشت را در منزل او افتتاح کردیم. مهربان و صمیمی بود و مرا شرمنده بزرگواری خود کرد. خستگی سفر از تنم بیرون رفت.(ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ مونسان امتحان پس داده است و فضا برای رای اعتماد آن مثبت است.
دفاع تمام قد یوسفیان ملا از مونسان برای وزارت میراث فرهنگی
شمال نیوز: نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ مونسان امتحان پس داده است و فضا برای رای اعتماد آن مثبت است. (ادامه)
شمال نیوز : نتایج انتخابات هیأت رئیسه برای سال سوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری و اعضاء کمیسیون ها و نمایندگان شورا در سازمان ها و کارگروه های شهرداری .... اعضاء کمیسیون ها و نمایندگان شورا در سازمان ها و کارگروه های شهرداری ساری مشخص شد + اسامی
شمال نیوز : نتایج انتخابات هیأت رئیسه برای سال سوم پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ساری و اعضاء کمیسیون ها و نمایندگان شورا در سازمان ها و کارگروه های شهرداری ....(ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی