.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
وزیر اطلاعات سخنران راهپیمایی روز قدس درساری
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران گفت: وزیر اطلاعات سخنران راهپیمایی روز قدس در ساری است.(ادامه)
اختصاص ۵ درصد سهمیه کنکور به مناطق سیل زده
جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر سه‌شنبه به ریاست رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. (ادامه)
یوسف نژاد :تجارت خارجی مزیت توسعه مازندران است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تجارت خارجی را مزیتی برای توسعه مازندران دانست و خواستار تقویت و برنامه ریزی در این بخش شد.(ادامه)
مسیرهای 62 گانه راهپیمایی روز قدس مازندران اعلام شد
مسیر و ساعت راهپیمایی روز قدس شهرستان‌ها و بخش‌های مازندران از سوی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران اعلام شده است.(ادامه)
 عضو فراکسیون مستقلین ولایی با اعلام خبر تهیه «درخواست از مقام معظم رهبری» برای بازنگری در قانون اساسی گفت: قرار ما با دوستان این شد که اگر این درخواست به بالای ۲۰۰ امضا برسد ما آن را
تهیه نامه «درخواست از رهبری» برای بازنگری در قانون اساسی از سوی نمایندگان/ می‌توان مجلس اعظم تشکیل داد/ رئیس‌جمهور بگوید کجاها اختیار می‌خواهد
عضو فراکسیون مستقلین ولایی با اعلام خبر تهیه «درخواست از مقام معظم رهبری» برای بازنگری در قانون اساسی گفت: قرار ما با دوستان این شد که اگر این درخواست به بالای ۲۰۰ امضا برسد ما آن را (ادامه)
ترکیب هیئت‌رئیسه مجلس در سال پایانی دوره دهم+جدول
اعضای هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در دوره دهم برای سال پایانی با رأی اکثریت نمایندگان پارلمان انتخاب شدند و ترکیب آن نیز مشخص شد.(ادامه)
علی لاریجانی با کسب 155 رأی مجدداً در کُرسی ریاست برای اجلاسیه چهارم مجلس دهم ابقا شد. همچنین مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به عنوان نایب رئیس اول و دوم مجلس انتخاب شدند. لاریجانی برای آخرین سال مجلس دهم رئیس ماند| شکست دوباره عارف| پزشکیان و مصری نواب رئیس مجلس شدند| حذف مطهری
علی لاریجانی با کسب 155 رأی مجدداً در کُرسی ریاست برای اجلاسیه چهارم مجلس دهم ابقا شد. همچنین مسعود پزشکیان و عبدالرضا مصری به عنوان نایب رئیس اول و دوم مجلس انتخاب شدند.(ادامه)
لیست فراکسیون امید برای انتخابات هیئت رئیسه پارلمان مشخص شد+اسامی
اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گزینه‌های این فراکسیون برای انتخابات هیئت‌رئیسه پارلمان را انتخاب کردند.(ادامه)
شمال نیوز : بعد از 3 دهه، تقدیر از کاشف "برنج هاشمی" به دو سکه بهار آزادی، 300 هزار تومان جایزه نقدی و البته یک پلوپز برقی 18 نفره محدود مانده است. .... برنج هاشمی، از تولد و فراگیری تا سفره های مردم ایران
شمال نیوز : بعد از 3 دهه، تقدیر از کاشف "برنج هاشمی" به دو سکه بهار آزادی، 300 هزار تومان جایزه نقدی و البته یک پلوپز برقی 18 نفره محدود مانده است. ....(ادامه)
شمال نیوز: حافظ یوسفی از قهرمانان و مربیان کشتی ایران و رئیس اسبق هیأت کشتی استان گیلان دار فانی را وداع گفت. قهرمان و مربی سابق کشتی درگذشت
شمال نیوز: حافظ یوسفی از قهرمانان و مربیان کشتی ایران و رئیس اسبق هیأت کشتی استان گیلان دار فانی را وداع گفت.(ادامه)
شمال نیوز : به هر روی باید منتظر بود تا چه نامی ازبین « یوسفی » و « فرزانه » از پاسخ وزارت کشور به استعلام شورائیان خارج خواهد شد و کدام گزینه حائز شرایط برای جایگزینی مهدی عبوری خواهد بود ..... انتخاب شهردار ساری تا ساعاتی دیگر / رونمایی از استعلام وزارت کشور / پاسخ وزارت کشور فصل الخطاب است
شمال نیوز : به هر روی باید منتظر بود تا چه نامی ازبین « یوسفی » و « فرزانه » از پاسخ وزارت کشور به استعلام شورائیان خارج خواهد شد و کدام گزینه حائز شرایط برای جایگزینی مهدی عبوری خواهد بود .....(ادامه)
شمشیربند: یوسفی یا فرزانه امروز به‌عنوان شهردار ساری معرفی می‌شوند
عضو شورای اسلامی شهر ساری گفت: کوروش یوسفی و عبدالحمید فرزانه برای تصدی‌گری شهرداری ساری مطرح هستند و بناست که در جلسه شورا برای انتخاب و معرفی آنها رأی‌گیری شود.(ادامه)
نماینده آمل: مراقب جمشید بسم‌الله‌ها باشید
«عزت‌الله یوسفیان ملا»، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: نقش دولت در بازار ارز تنها باید حاکمیتی باشد نه تصدی‌گری. به عبارتی دولت در بازار ارز نباید به صورتی مداخله داشته باشد که مجدد اشخاصی، چون جمشید بسم‌الله در بازار ایجاد کند.(ادامه)
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه حکم قطعی قانون برای افزایش حقوق کارمندان 400 هزار تومان به علاوه 10 درصد افزایش است، گفت: دولت چاره‌ای جز اجرای این مصوبه ندارد و نمی‌تواند بر اساس برداشت شخصی و یا استنکاف این موضوع را اجرایی نکند. نشست هیات رئیسه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان/ احتمال ابطال احکام دولت
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه حکم قطعی قانون برای افزایش حقوق کارمندان 400 هزار تومان به علاوه 10 درصد افزایش است، گفت: دولت چاره‌ای جز اجرای این مصوبه ندارد و نمی‌تواند بر اساس برداشت شخصی و یا استنکاف این موضوع را اجرایی نکند.(ادامه)
شاعری: موافق طرح تحقیق و تفحص از محیط زیست هستم
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: موافق طرح تحقیق و تفحص از محیط زیست بودم و هستم.(ادامه)
شمال نیوز: در حالی  علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود ..... آقای وزیر ؛؛ چرا به تخلفات مدیر کل آموزش و پرورش مازندران رسیدگی نمی کنید؟
شمال نیوز: در حالی علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی دوشنبه، 23 اردیبهشت ماه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که تندترین آن مربوط به تذکر نماینده بابل به وزیر آموزش و پرورش بود .....(ادامه)
رئیس قوه‌قضائیه گفت که با فساد باید قاطعانه در همه سطوح برخورد شود و قوه‌قضائیه برنامه‌های جدی در این حوزه دارد./ رئیس مجلس در ادامه به موضوع زندانی‌زدایی پرداخت و گفت که اگر نیاز به قانون است، مجلس آن را دنبال می‌کند و یا اینکه در صورت لزوم به جرائم دیگر تبدیل شود.....(خبر)
(ادامه)
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهترین فرد برای مدیریت شهرداری مرکز استان امری ضروری است، گفت: دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم. دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهترین فرد برای مدیریت شهرداری مرکز استان امری ضروری است، گفت: دخالتی در انتخاب شهردار ساری نداشته و ندارم.(ادامه)
شمال نیوز : حالا دیگر گزینه ها حول محور دوگانه فرزانه و یوسفی دور می زند . به عبارتی دیگر عبدالحمید فرزانه از بدنه شهرداری و کوروش یوسفی هم از جرگه شورایی ها وارد گود رقابت شدند ..... انتخاب شهردار ساری وارد مرحله جدید شد / فرزانه و یوسفی در فینال
شمال نیوز : حالا دیگر گزینه ها حول محور دوگانه فرزانه و یوسفی دور می زند . به عبارتی دیگر عبدالحمید فرزانه از بدنه شهرداری و کوروش یوسفی هم از جرگه شورایی ها وارد گود رقابت شدند .....(ادامه)
مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد. ضیافت افطاری فرزندان بهزیستی برگزار شد
مراسم افطاری فرزندان بهزیستی استان با حضور حسین زادگان استاندار مازندران در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.(ادامه)
یوسف نژاد:فضای کسب و کار در ایران قابل دفاع نیست
عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: فضای کسب و کار در ایران طبق شاخص‌های جهانی مطلوب نبوده و قابل دفاع نیست.(ادامه)
رهبر معظم انقلاب، وظیفه حوزه های علمیه را نسبت به گذشته سنگین تر دانستند و گفتند: در داخل کشور توجهی که امروز نسبت به مسائل دینی و روحانیت وجود دارد، با گذشته و قبل از انقلاب اسلامی، قابل مقایسه نیست. رهبر انقلاب: سیاه نمایی ها درباره ایمان و دینداری مردم و یا رویگردانی آنها از روحانیت، خلاف واقع و بدون معیار علمی است/ امروز وظیفه‌ حوزه‌ها از گذشته سنگین‌تر است(خبر)
رهبر معظم انقلاب، وظیفه حوزه های علمیه را نسبت به گذشته سنگین تر دانستند و گفتند: در داخل کشور توجهی که امروز نسبت به مسائل دینی و روحانیت وجود دارد، با گذشته و قبل از انقلاب اسلامی، قابل مقایسه نیست.(ادامه)
 شمال نیوز: یک جوان تبعه ایتالیا با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران به دین اسلام مشرف شد. یک جوان ایتالیایی در ساری شیعه شد
شمال نیوز: یک جوان تبعه ایتالیا با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران به دین اسلام مشرف شد.(ادامه)
آغاز پروژه برقی کردن راه‌آهن گرمسار به اینچه‌برون طی ماه‌های آینده
مدیرکل راه‌آهن شمال گفت: طی ماه‌های آینده استارت آغاز عملیات اجرایی پروژه برقی کردن راه‌آهن گرمسار به اینچه‌برون زده می‌شود.(ادامه)
حضور نیروهای جهادی در مناطق سیل‌زده پیام‌آور امید است
امام جمعه سیمرغ گفت: هر محله‌ای با هر وسعتی مسجدی دارد و هر مسجد در حل مشکلات توانایی‌های خودش را دارد.(ادامه)
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط فعلی افزایش قیمت حامل‌های انرژی تبعاتی خواهد داشت، گفت: مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین است. سهمیه‌بندی بنزین فعلاً منتفی شد
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط فعلی افزایش قیمت حامل‌های انرژی تبعاتی خواهد داشت، گفت: مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین است.(ادامه)
شمال نیوز: نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با بیان اینکه جامعه توان و کشش افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی را ندارد، گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست. افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست/مخالفت قاطبه نمایندگان
شمال نیوز: نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 با بیان اینکه جامعه توان و کشش افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی را ندارد، گفت: افزایش قیمت بنزین به صلاح دولت نیست.(ادامه)
مجلس با افزایش قیمت بنزین در شرایط فعلی مخالف است
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که نمایندگان مجلس با افزایش قیمت بنزین با شرایط اقتصادی و فضای کنونی حاکم برجامعه مخالف است.(ادامه)
یوسف نژاد:ادغام دامپزشکی با جهاد کشاورزی حرفه‌ای نیست
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، ادغام مجموعه دامپزشکی با جهاد کشاورزی را غیرحرفه ای و کاملاً بی ارتباط دانست.(ادامه)
افزایش 14 درصدی صادرات از گمرکات مازندران
ناظر گمرکات مازندران از افزایش 14 درصدی صادرات از گمرکات استان خبر داد.(ادامه)
قبلي 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 92 بعدي

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی