.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

ترویج بدحجابی در مکان فرهنگی رشت

در مراسم نکوداشت هنرمند گیلانی از حضور افراد بدحجاب ممانعتی به عمل نیامد و ترویج بدحجابی در مکان فرهنگی ارشاد رشت به خوبی مشهود بود.


به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس، مراسم نکوداشت بازیگر و فیلم‌ساز جوان گیلانی در سالن وارش مجتمع فرهنگی‌هنری خاتم‌الانبیا (ص) این شهر با حضور اصحاب هنر و جمع زیادی از مردم برگزار شد.

*در این مراسم که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و آموزشگاه آزاد هنری گیلانا برگزار شد، از ورود و حضور افراد بدحجاب هیچ ممانعتی به عمل نیامد و حتی دختران و پسران به صورت مختلط در کنار یکدیگر در سالن همایش نشستند.

*مراسم که قرار بود از ساعت 5.5 عصر آغاز شود با 45 تاخیر انجام شد.

*اختلاط دختران و پسران جوان موجب بروز حرکات ناشایست و زننده شده و فضای ناسالمی را ایجاد کرده بودند.

*سالن مراسم مملو از جمعیت بود به طوری که برخی از بانوان در کنار صندلی‌های آقایان نظاره‌گر برنامه بودند که همه آنها نیز خانواده نبودند.

*حضور افراد بسیار بدحجاب با چهره‌های رنگ‌‌آمیزی شده در سالن و مکان فرهنگی ارشاد رشت که به خوبی ترویج بی‌بندوباری و بدحجابی را رواج می‌داد، موجب نگرانی شده بود.

*هیچ ممانعت و حتی تذکری به افراد بدحجاب که حتی می‌توان گفت بی‌حجاب، در این مکان فرهنگی صورت نگرفت و اثری از امر به معروف و نهی از منکر نبود و بدحجابی بیرون جامعه به مراکز فرهنگی نیز سرایت کرده که نشان می‌دهد هنوز در این زمینه غفلت‌های زیادی صورت گرفته که بار مسئولان فرهنگی در این حوزه را سنگین‌تر از قبل می‌کند.

*مختلط بودن دختر و پسر و بدحجابی در مکان فرهنگی در حالی که رئیس اداره ارشاد رشت نیز در مراسم مذکور حضور داشت، برخی افراد را مجبور به ترک مراسم کرد.

*پس از سخنان مجری، فیلم بلند ویدیویی «آفریقا» به کارگردانی هومن سیدی اکران شد.

*پرسش و پاسخ و بررسی فیلم توسط حاضران و کارگردان فیلم صورت گرفت.

*از هومن سیدی بازیگر و فیلم‌ساز گیلانی با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد و گرفتن امضا و عکس یادگاری علاقه‌مندان با این فیلم‌ساز گیلانی پایان‌بخش این مراسم بود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.079 seconds.