.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
معاون حقوقی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: پرونده مرحوم "مهران سماک" از طریق دادسرای نظامی گیلان در مرحله رسیدگی است. رسیدگی پرونده مرحوم "مهران سماک" از طریق دادسرای نظامی گیلان
معاون حقوقی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: پرونده مرحوم "مهران سماک" از طریق دادسرای نظامی گیلان در مرحله رسیدگی است.(ادامه)
درحالی خبر بازداشت "میترا حجار" در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد. ماجرای انتشار خبر بازداشت "میترا حجار" چه بود؟
درحالی خبر بازداشت "میترا حجار" در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.(ادامه)
او در زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که پایش به دلیل حادثه‌ای زخمی و درگیر عفونت شد. احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش‌ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد. تازه‌ترین خبر از "ابوالفضل پورعرب" در بیمارستان
او در زمان مشغول ساخت یک مستند داستانی به نام «سگ» بود که پایش به دلیل حادثه‌ای زخمی و درگیر عفونت شد. احتمال جراحی بر روی پای پورعرب وجود دارد اما با توجه به نتیجه آزمایش‌ها شرایط برای جراحی این هفته میسر نیست و احتمالا هفته آینده انجام خواهد شد. (ادامه)
صدای ملت را چگونه می‌توان شنید؟ / تحلیل سیاسی
یک پژوهشگر مسائل سیاسی طی یادداشتی با طرح این سوال که "با چه ملاکی می‌توان گفت صدایی که می‌آید، صدای مردم است؟" نوشت: آیا اگر این صدا بلند بود می توان گفت، صدای خیل بیشتری از مردم است و بعد نتیجه گرفت هرچه صدا بلندتر باشد، پس مردمی‌تر است؟(ادامه)
شمال نیوز: امید ابراهیمی، ملی‌پوش و ستاره ایرانی تیم فوتبال الوکره مورد عمل جراحی قرار گرفت. "ستاره غایب مازندرانی در جام جهانی" زیر تیغ جراحی قرار گرفت
شمال نیوز: امید ابراهیمی، ملی‌پوش و ستاره ایرانی تیم فوتبال الوکره مورد عمل جراحی قرار گرفت.(ادامه)
سند لو رفته از یکی از سرکردگان براندازان؛ "پروژه شکست خورده است"
سندی از عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تجزیه طلب کومله افشا شده که در آن با ابراز ناامیدی از ادامه جنبش در کردستان و ایران به موارد مهمی اعتراف کرده است.(ادامه)
​روسای کمیسیون‌های ۶ گانه شورای شهر تهران مشخص شدند و در همین ارتباط "نرجس سلیمانی" به عنوان رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران انتخاب شد. نرجس سلیمانی رئیس یک کمیسیون شورای شهر شد
​روسای کمیسیون‌های ۶ گانه شورای شهر تهران مشخص شدند و در همین ارتباط "نرجس سلیمانی" به عنوان رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران انتخاب شد.(ادامه)
عکس/ شتری که بازی انگلیس، ایران را پیش بینی کرد!
کامیلا، تیم ملی فوتبال انگلیس را به عنوان برنده بازی برابر تیم ایران انتخاب کرده است. نشریه سان روز یکشنبه به این شتر وظیفه داد تا برنده بازی فردا را پیش بینی کند. او بدون تردید مستقیماً به سمت پرچم تیم ملی انگلیس رفت و تیم گرت ساوت‌گیت را تبدیل به تیمی کرد که باید فردا برنده شود. صاحبان این شتر، اصرار دارند که او "هرگز اشتباه نمی‌کند".(ادامه)
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی "سید محمود رضا آقامیری" را به عنوان "سرپرست دانشگاه شهید بهشتی" منصوب کرد. آقامیری سرپرست دانشگاه شهید بهشتی شد
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی "سید محمود رضا آقامیری" را به عنوان "سرپرست دانشگاه شهید بهشتی" منصوب کرد.(ادامه)
شمال نیوز: پل تاریخی منطقه " جوارم" سوادکوه به دلیل بی‌توجهی‌ها در ادوار مختلف دچار وضعیت نامناسبی شده که در حال حاضر متولیان درصدد ثبت ، مرمت و احیاء آن برآمده‌اند. وضعیت نامناسب پل شاه‌عباسی سوادکوه/ تخریب در انتظار یک اثر تاریخی دوران صفوی
شمال نیوز: پل تاریخی منطقه " جوارم" سوادکوه به دلیل بی‌توجهی‌ها در ادوار مختلف دچار وضعیت نامناسبی شده که در حال حاضر متولیان درصدد ثبت ، مرمت و احیاء آن برآمده‌اند.(ادامه)
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بهترین روش برای حذف دلالی در محصول برنج را عرضه در بورس کالا مطرح کرد و گفت: عرضه ‌محصولات ‌در بورس کالا "فساد" را کم کرد. رئیس کمیسیون صنایع مجلس: عرضه ‌محصولات ‌در بورس کالا "فساد" را کم کرد
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس بهترین روش برای حذف دلالی در محصول برنج را عرضه در بورس کالا مطرح کرد و گفت: عرضه ‌محصولات ‌در بورس کالا "فساد" را کم کرد. (ادامه)
مهران مدیری با انتشار متنی به حواشی اخیر به ویژه شایعه همکاری‌اش برای ربودن علی کریمی واکنش نشان داده، از کسانی که درباره اوشایعه می‌سازند گله کرد. وی نوشت: اگر از من متنفرید، به هر دلیلی که باشد، قابل احترام است، چرا که از اندیشه‌تان سرچشمه می‌گیرد، اما این میزان از ناجوانمردی در هیچ لغتنامه‌ای معنا نشده‌... دیروز دوستی از من پرسید خسته ای؟ گفتم بله. گفت از مردم؟ گفتم هرگز. گفتم از خودم... من از مهران مدیری بودن خسته‌ام. واکنش "مهران مدیری" به حواشی اخیر: از مهران مدیری بودن خسته‌ام
مهران مدیری با انتشار متنی به حواشی اخیر به ویژه شایعه همکاری‌اش برای ربودن علی کریمی واکنش نشان داده، از کسانی که درباره اوشایعه می‌سازند گله کرد. وی نوشت: اگر از من متنفرید، به هر دلیلی که باشد، قابل احترام است، چرا که از اندیشه‌تان سرچشمه می‌گیرد، اما این میزان از ناجوانمردی در هیچ لغتنامه‌ای معنا نشده‌... دیروز دوستی از من پرسید خسته ای؟ گفتم بله. گفت از مردم؟ گفتم هرگز. گفتم از خودم... من از مهران مدیری بودن خسته‌ام.(ادامه)
رکنا نوشت: "عمو حاجی" مرد تنومند و کهنسالی که از رعایت کردن بهداشت و استحمام گریزان بود و در سال‌هایی برخی به وی، لقب کثیف‌ترین مرد ایران را داده بودند، در ۹۴سالگی در روستای دژگاه از توابع بخش دهرم شهرستان فراشبند فارس درگذشت. کثیف ترین مرد ایران درگذشت / «عمو حاجی» که بود؟
رکنا نوشت: "عمو حاجی" مرد تنومند و کهنسالی که از رعایت کردن بهداشت و استحمام گریزان بود و در سال‌هایی برخی به وی، لقب کثیف‌ترین مرد ایران را داده بودند، در ۹۴سالگی در روستای دژگاه از توابع بخش دهرم شهرستان فراشبند فارس درگذشت.(ادامه)
پدر مرحومه "آرنیکا قائم‌مقامی" با مراجعه به دادسرای امور جنایی با بیان اینکه فوت دخترش ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است، جزئیاتی از نحوه فوت دخترش را بیان کرد. جزئیات نحوه فوت "آرنیکا قائم‌مقامی"
پدر مرحومه "آرنیکا قائم‌مقامی" با مراجعه به دادسرای امور جنایی با بیان اینکه فوت دخترش ارتباطی با اغتشاشات اخیر نداشته است، جزئیاتی از نحوه فوت دخترش را بیان کرد.(ادامه)
پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «خمس ارث» منتشر شد. استفتاء/ در صورت شک در "سال خمسی پدر" آیا باید خمس ارث را پرداخت کنیم؟
پاسخ آیت‌الله خامنه‌ای به استفتاء درباره «خمس ارث» منتشر شد.(ادامه)
وزیر صمت با بیان "از هفته آینده ‌واردات خودرو آغاز می‌شود"، گفت: نام نخستین افرادی که تمام شرایط برای واردات خودرو را دارند اعلام و کار واردات خودرو آغاز می‌شود. وزیر صنعت: واردات خودرو از هفته آینده آغاز می‌شود
وزیر صمت با بیان "از هفته آینده ‌واردات خودرو آغاز می‌شود"، گفت: نام نخستین افرادی که تمام شرایط برای واردات خودرو را دارند اعلام و کار واردات خودرو آغاز می‌شود.(ادامه)
ویدیو / انتقاد محمدرضا احمدی از اظهارات جنجالی حسن عباسی
محمدرضا احمدی در واکنش به اتفاقات اخیر و صحبت‌های حسن عباسی گفت: "ما ۲ هزار شهید فوتبالیست داریم قابل توجه فوتبالیست‌هایی که سعی دارند با صحبت هایشان جو فوتبال را متشنج کنند".(ادامه)
خود را فروختی به امان‌نامه سیاه
محمدمهدی شفیعی از شعرای آئینی شعری را خطاب به یک شاعر که در جریان اغتشاشات اخیر شعری علیه مقدسات منتشر کرده بود، با عنوان "خود را فروختی به امان‌نامه سیاه" سرود.(ادامه)
روی صحنه تئاتر نقش "حاج قاسم سلیمانی" را بازی می‌کنم
ابوالفضل همراه بازیگر سینما و تلویزیون از بازی در نقش «حاج قاسم سلیمانی» در تئاتری خبر داد که قرار است چند روز آینده روی صحنه برود.(ادامه)
ییلاقات مازندران به ویژه در "سرتنگه رودبار" سوادکوه به دلیل شرایط خاص آب و هوایی، این روزها با برداشت نخستین کشت برنج، شور و نشاط کشاورزان و عطر خوش شالی را شاهد است. برداشت سنتی برنج(خبر)
ییلاقات مازندران به ویژه در "سرتنگه رودبار" سوادکوه به دلیل شرایط خاص آب و هوایی، این روزها با برداشت نخستین کشت برنج، شور و نشاط کشاورزان و عطر خوش شالی را شاهد است.(ادامه)
یک متخصص قلب و عروق نشانه بارز مشکلات قلبی را درد و ناراحتی قفسه سینه حین فعالیت عنوان کرد و افزود: اگر افراد چنین علامتی دارند باید هرچه سریعتر به پزشک قلب و عروق مراجعه کرده و نسبت به بررسی سلامت قلب خود اقدام کنند. این کارها را انجام ندهید، "سکته" می‌کنید
یک متخصص قلب و عروق نشانه بارز مشکلات قلبی را درد و ناراحتی قفسه سینه حین فعالیت عنوان کرد و افزود: اگر افراد چنین علامتی دارند باید هرچه سریعتر به پزشک قلب و عروق مراجعه کرده و نسبت به بررسی سلامت قلب خود اقدام کنند.(ادامه)
صدر اعظم سابق آلمان از سیاستمداران اروپایی خواست حرف‌های رئیس‌جمهور روسیه در خصوص استفاده احتمالی از تسلیحات هسته‌ای را جدی بگیرند و نباید این صحبت او را "بلوف" دانست. حرف‌های پوتین بلوف نیست!
صدر اعظم سابق آلمان از سیاستمداران اروپایی خواست حرف‌های رئیس‌جمهور روسیه در خصوص استفاده احتمالی از تسلیحات هسته‌ای را جدی بگیرند و نباید این صحبت او را "بلوف" دانست.(ادامه)
صدر اعظم سابق آلمان امروز (چهارشنبه) از سیاستمداران اروپایی خواست حرف‌های رئیس‌جمهور روسیه در خصوص استفاده احتمالی از تسلیحات هسته‌ای را جدی بگیرند و نباید این صحبت او را "بلوف" دانست. مرکل: حرف‌های پوتین را جدی بگیرید
صدر اعظم سابق آلمان امروز (چهارشنبه) از سیاستمداران اروپایی خواست حرف‌های رئیس‌جمهور روسیه در خصوص استفاده احتمالی از تسلیحات هسته‌ای را جدی بگیرند و نباید این صحبت او را "بلوف" دانست.(ادامه)
خانه علی کریمی در لواسان پلمب شد
بنری روی در خانه علی کریمی از قول "دادستانی لواسانات" نصب شده که نوشته شده است: "بنا به دستور مقام محترم قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمب می‌باشد. "(ادامه)
چطور "کلاس اولی‌ها" را برای مدرسه آماده کنیم؟
یک روانشناس به تشریح نحوه آماده سازی کلاس اولی‌ها برای ورود به مدرسه پرداخت.(ادامه)
کتاب "در ثنای آفتاب حسن" رونمایی می‌شود
فرماندار آمل با اشاره به برگزاری ۱۴ عنوان برنامه نخستین سالگرد ارتحال علامه حسن‌زاده آملی، از اعلام فراخوان همایش علمی علامه ذوالفنون، خبر داد.(ادامه)
راهپیمایی اربعین دیگر یک مناسک تاریخی نیست. نمی توان و نباید آن را کنش گروهی شمرد در یک جغرافیای محدود. حدود و ثغور این "کلان همایش" نه تنها مرز های یک کشور و منطقه را درنوردیده که جهان را فراگرفته است. اربعین و جامعه سازی(يادداشت)
راهپیمایی اربعین دیگر یک مناسک تاریخی نیست. نمی توان و نباید آن را کنش گروهی شمرد در یک جغرافیای محدود. حدود و ثغور این "کلان همایش" نه تنها مرز های یک کشور و منطقه را درنوردیده که جهان را فراگرفته است.(ادامه)
شمال نیوز : معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، ضمن رد شائبه مهاجرت پسر خود به خارج از کشور، این سفر را "موقت" و "کاری" عنوان کرد و گفت که وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد. خزغلی : برخی با ذوق‌زدگی از مهاجرت فرزندم می گویند / سفر "کاری" بود و در ماه‌های آینده برمی‌گردد
شمال نیوز : معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، ضمن رد شائبه مهاجرت پسر خود به خارج از کشور، این سفر را "موقت" و "کاری" عنوان کرد و گفت که وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد.(ادامه)
شمال نیوز: پدر گرامی ، شهیدان والامقام "عزیز الله زارعی" و "عبدالحمید زارعی"  به فرزندان شهیدش پیوست .

پدر گرامی شهیدان زارعی به فرزندان شهیدش پیوست
شمال نیوز: پدر گرامی ، شهیدان والامقام "عزیز الله زارعی" و "عبدالحمید زارعی" به فرزندان شهیدش پیوست . (ادامه)
کتک زدن ۲ امام جماعت با لوله آهنی + عکس
"من از هدف و نیت آنان اطلاع ندارم، اما دست بردار نبودند همچنان بر بدن وی ضربه می زدند، وقتی چشمشان به من افتاد که عمامه دارم به ماشین من حمله ور شدند و تمام شیشه های ماشین را خرد کردند."(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 444 بعدي

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.231 seconds.