.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
احتمال کاهش20درجه ای دمای هوا

دمای هوا در نوار شمالی کشور، در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده با ورود سامانه بارشی از شمال غرب به میزان ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
به گزارش شمال نیوز به نقل از ایرنا،بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از اواخر وقت روز شنبه نهم فروردین ماه جاری سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور خواهد شد و طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده تحت تاثیر این سامانه در سواحل دریای خزر، دامنه های البرز و برخی مناطق شمال غرب، غرب، شمال شرق و زاگرس مرکزی بارش باران و برف آغاز می شود.


مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور روز پنجشنبه افزود: با نفوذ این سامانه، شاهد بارش باران و در مناطق مستعد بارش برف، طی روز یکشنبه دهم فرودین ماه جاری در استان های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان و خوزستان خواهیم بود.

وی اظهارداشت: روز یازدهم فرودین ماه جاری نیز شاهد ادامه بارش باران و در مناطق مستعد بارش برف در استان های گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، همدان، قزوین، البرز، تهران، قم، مرکزی، سمنان، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد و اصفهان خواهیم بود.

وی در خصوص دمای هوای تهران گفت: پیش بینی می شود بیشینه و کمینه هوای تهران روز جمعه این هفته بین ۲۲ تا ۱۱ درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور یادآورشد نقشه های هواشناسی نشان می دهد بیشینه و کمینه هوای تهران در روز شنبه هفته آینده بین ۲۳ تا ۱۱ درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز کمی ابری همراه با وزش باد باشد.

وظیفه در پایان گفت که هم اکنون دمای هوای تهران ۱۹ درجه بالای صفر، رطوبت نسبی هوا حدود ۱۲ درصد و سرعت وزش باد در تهران حدود ۱۱ کیلومتر در ساعت است./350


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
برچسب ها : بارش باران

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.052 seconds.