.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
عید قربان بارانی در شمال كشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر در بیش از 15 استان کشور طی 3 روزآینده خبر داد.

به گزارش شمال نيوز ، عبدالرضا امیدوار شهری در گفتگو با مهر با بیان این مطلب افزود: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در برخی مناطق نیمه شرقی به ویژه استان کرمان رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.

به گفته وی، از اوایل وقت پنجشنبه مجددا با ورود یک سامانه بارشی دیگر به غرب کشور، ابرناکی، بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در غرب و شمال غرب و به تدریج در اواخر وقت این روز در جنوب غرب و دامنه های البرز رخ خواهد داد.در این روز در برخی نقاط استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، زنجان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.

 امیدوار اظهار داشت: روز جمعه و شنبه علاوه بر نواحی فوق گستره بارش ها به برخی مناطق مرکز و دامنه های جنوبی زاگرس نیز خواهد رسید، در این مدت در مناطق تحت تاثیر این سامانه وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: روزهای پنج شنبه و جمعه بارش درغرب و دامنه های مرکزی زاگرس، شنبه در غرب، جنوب غرب، دامنه های مرکزی زاگرس و سواحل جنوبی دریای خزر شدت بیشتری خواهد داشت.

وی افزود: در روز یکشنبه با کاهش میزان بارش در نیمه غربی کشور، گستره بارش به نیمه شرقی کشیده خواهد شد و شدت بارش در سواحل شرقی دریای خزر رخ خواهد داد.

امیدوار یاد آور شد: در روز پنج شنبه دربرخی نقاط استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و زنجان ، روز جمعه در استانهای لرستان، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان و طی عصر جمعه و روز شنبه در استانهای گیلان، مازندران و سپس گلستان بارش باران با رعدوبرق از شدت بیشتری برخوردار است از این رو آب گرفتگی معابر عمومی در این مدت دراین مناطق پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد:  که طی عصر جمعه و روز شنبه دریای خزر مواج پیش بینی می شود. همچنین طی روزهای پنج شنبه لغایت شنبه بارش در ارتفاعات البرز و زاگرس بصورت برف خواهد بود.
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.021 seconds.