.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
افزایش انگیزه سایپا برای تولید

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از تلاش گسترده برای رفع مشکلات تولید در این گروه خبر داد و گفت:گروه خودروسازی سایپا تولید را اصلی ترین کار خود می داند و وجود موانع فعلی انگیزه ما را برای برنامه ریزی های جدید با هدف عادی سازی روند تولید دوچندان کرده است.
به گزارش شمال نيوز، مهندس سعید مدنی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پارس خودرو اظهار داشت: با وجود فشارهای بین المللی و مشکلات به وجود آمده برای صنعت خودرو مصمم هستیم با ساز و کارهای جدید و برنامه های نوین شرایط فعلی را پشت سرگذاشته و از این مرحله حساس نیز عبور کنیم.
وی با اشاره به برگزاری جلسات مستمر با قطعه سازان با هدف حل مشکل کاهش میزان تولید افزود: تلاش گروه خودروسازی سایپا این است که در کنار کمک های دولتی، خود نیز با جذب نقدینگی و افزایش مبادلات مالی نسبت به پرداخت بدهی ها به قطعه سازان پیشقدم شود.
وی خاطرنشان کرد: گروه خودروسازی سایپا در حال برنامه ریزی برای فروش دارایی های مازاد و غیر سودده خود با هدف جذب نقدینگی است که تلاش می کنیم این روند سرعت بیشتری به خود گرفته و هر چه سریعتر با تزریق پول به شرکت های قطعه سازی روند تولید و زنجیره تامین را تسریع بخشیم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن بیان مشکلات پیش آمده برای حوزه تولید کشور به علت تحریم های بین المللی و مبادلات ارزی تصریح کرد: وجود این مشکلات عزم ما را برای گذار از این مرحله حساس افزایش داده و قصد داریم مانند برهه های گذشته از این شرایط هم خود را خارج سازیم که خوشبختانه انگیزه این کار نیز در میان مدیران و کارکنان گروه وجود دارد.
مدنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع صادرات محصولات سایپا گفت: علیرغم وجود فشارهای زیاد در حوزه ارزی و مبادلات بین المللی تلاش می کنیم با گسترش حضور خود در بازارهای جهانی و گشایش بازارهای جدید فراتر از دستورالعمل های دولتی صادرات داشته باشیم.
وی افزود: اتمام پروژه های نیمه تمام و شروع پروژه های جدید با هدف راه اندازی خطوط تولید و گسترش سبد محصول یکی دیگر از برنامه های گروه خودروسازی سایپا خواهد بود و با جدیت تمام این کار را سرعت خواهیم بخشید./0465


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
برچسب ها : سایپا , پارس خودرو
نظرات خوانندگان :

نا شناس 29 شهريور 1391
انتصاب مهندس صمدي به سمت مدير عاملي پارس خودرو تبريك عرض مي نماييم
نا شناس 29 شهريور 1391
کارخانه گهر باران چی شد مدنی جون؟؟قابل توجه شجاعی نماینده!!!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.023 seconds.