.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
انتقال کارمندان ازتهران به وزارت کشور واگذار شد

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور گفت: امور اجرایی طرح انتقال کارمندان از تهران به وزارت کشور واگذار شد.

به گزارش شمال نیوز عبدالعلی تاجی در گفت‌وگو با فارس با بیان اینکه همچنان تصمیم‌گیری و نظارت در مورد انتقال کارمندان از تهران به شهرهای کوچک و مراکز استان‌ها با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور است، گفت: اما امور اجرایی و پشتیبانی آن به وزارت کشور منتقل شد.

معاون حقوقی امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور افزود: بر اساس مصوبه اخیر دولت بحث مسائل اجرایی مربوط به امور انتقالی کارمندان، از معاونت توسعه مدیریت به وزارت کشور منتقل می‌شود، یعنی کل اختیارات عملیات اجرایی، انتقال و تسهیلاتی که برای کارمندان انتقالی در نظر گرفته شده، به وزارت کشور منتقل می‌شود.

وی تصریح کرد: البته همچنان نظارت، برنامه‌ریزی برای انتقال و کاهش جمعیت از مرکز کشور بر عهده معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور است.

تاجی در مورد گفته برخی نمایندگان مبنی بر اینکه آقای عزیزی معاون توسعه مدیریت رئیس جمهور در محل کار خود حاضر نمی‌شود، گفت: این گونه نیست که آن نماینده محترم عنوان می‌کند، و اتفاقا اخیرا جلسه‌ای در مورد طرح‌ها و لوایح نظام اداری بین معاونت توسعه مدیریت و کمیسیون اجتماعی مجلس به عنوان کمیسیون اصلی بررسی این طرح‌ها و لوایح با حضور آقای عزیزی برگزار شد.

وی افزود: آقای عزیزی به عنوان معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور مرتب در محل کار خود حاضر می‌شود و روز گذشته نیز تا دیر وقت در محل کار حاضر بوده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.044 seconds.