.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
واکنش خاتمی به فیلم موهن آمریکایی


به گزارش شمال به نقل از مهر، سید محمد خاتمی در پی انتشار فیلم موهن به مقدسات اسلام در نامه ای به دبیر کل سازمان کنفرانس اسلامی خواستار آن شد که این سازمان با همراهی و همکاری نهادهای مؤثر بین المللی، همه دولت ها از جمله دولت آمریکا را به اقدام عملی برای خشکانیدن ریشه ها و جلوگیری از گسترش منازعات هویتی، قومی و دینی و برخورد قاطع با مسببان این فاجعه مکلّف کند.

 متن کامل این نامه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای اکمل الدین احسان اوغلو
دبیرکل محترم سازمان کنفرانس اسلامی
با سلام
اهانت به مقدسات همه اقوام و مذاهب و ملل امری است ناپسند و در مقابل طرح خیرخواهانه گفت و گوی تمدن ها برای نزدیکی دل ها به یکدیگر و گریز از جهان وحشت زده از جنگ و سرکوب و بیداد و تبعیض.

این عمل زشت که این روزها در جهان شاهد آثار مخرب آن هستیم، از خامی و تعصب سرچشمه می گیرد به سادگی ابزار دست جنگ افروزان و نیروها و قدرت هایی می شود که منافع نامشروع خود را در گسترش نفرت میان ملت ها و ادیان الهی آنان می بینند.

اگر آن روز که متعصب بداخلاقی مسأله آتش زدن قرآن کریم را به میان آورد به خاطر این جنایت با او برخورد می شد امروز شاهد آن نبودیم که با حمایت آشکار و اعلام شده پاره ای از صهیونیست ها فیلمی توهین آمیز نسبت به مقام منیع حضرت محمد مصطفی پیامبر عظیم الشأن اسلام ساخته شود و از سوی افراطیون بدسابقه در نشر آن کمک گردد.

امروز در اثر این جنایت احساسات صدها میلیون مسلمان و بسیاری از پیروان ادیان الهی جریحه دار شده است و جا دارد که سازمان کنفرانس اسلامی برای دفاع از تمامی ارزشها و مقدسات دینی و مقابله با افراطی گری و خشونت ، فعالانه وارد عمل شود و با همراهی و همکاری نهادهای مؤثر بین المللی، همه دولت ها از جمله دولت آمریکا را به اقدام عملی برای خشکانیدن ریشه ها و جلوگیری از گسترش منازعات هویتی، قومی و دینی و برخورد قاطع با مسببان این فاجعه مکلّف کند.
 
سید محمد خاتمی
بیست و سوم شهریورماه ۱۳۹۱ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 25 شهريور 1391
درود بر خاتمي مرد صالح صلح طلب ، بر عكس بعضيا كه همش ماجراجوئي مي كنند .
نا شناس 25 شهريور 1391
اگر فتنه 88 را هم اینگونه جواب می داد هرگز فتنه 88 بوجود نمی آمد و هرگز دشمنان قسم خورده نظام دست به ترور دانشمندان عزیز هسته ای مان نمی گرفتند. و دشمن به خودش اجازه نمی داد که در امور ایران دخالت بی جا کند.
محمد 25 شهريور 1391
درود و سلام خاصه خداوند بر این سید بزرگوار که مبلغ دین رحمانی است
علي 25 شهريور 1391
اتفاقا با فتنه 88 برخورد كرد سيد خدا داد ميزد وميگفت كه اينها منحرفين از خط امام وانقلاب هستند و مملكت را به مرز فلاكت ميرسانند خدا را شكر كه براي مردم ومسءولين روشن شد. درود خدا بر خاتمي

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.05 seconds.