.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
شکایت پورمحمدی از مشایی و روزنامه ایران
شکایت پورمحمدی از مشایی و روزنامه ایران

رئیس سازمان بازرسی کل کشور به خاطر نشر اکاذیب و افترا از روزنامه ایران و معاون اول رئیس جمهور، شکایت کرد.

به گزارش شمال نيوز به نقل از فارس، سازمان بازرسی اعلام کرد؛ اگر چه همگان از انگیزه معاون اول رئیس جمهور در ارتکاب جرم نشر اکاذیب و افترا به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، کم و بیش، آگاهند، ولی شایسته بود ایشان در سخنرانی خود در جشنواره تعاونی‌های برتر، به جای فرافکنی و سوء استفاده از احساسات بی‌آلایش جامعه و فضای عدالتخواهانه دانشجوئی به مشکلات واقعی وجدی مردم می‌پرداخت.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، باوجود آگاهی از دلیل این موضع‌گیری منفعلانه این جریان (پرونده مربوط در سازمان بازرسی تشکیل شده و در دستگاه قضایی در حال بررسی است) برای پایان دادن به این مباحث و رعایت مصالح کشور در این دوران سخت تحریم و فشارهای بین المللی، عنوان کرد: موضوع مطرح شده از سوی آقای رحیمی، مربوط به اعطای وام قرض الحسنه به بیش از سه هزار نفر از اعضای شرکت تعاونی مسکن وزارت کشور بوده است تا پس از حل مشکلشان، آن را بازگردانند. دستور حجت‌الاسلام پورمحمدی، وزیر وقت کشور، به استناد ماده (۱۷) قانون تعاون صورت گرفته است.

وی افزود: روزنامه ایران، به جای پرداختن به این موضوع و این ‌که آیا تعاونی چه مقدار از بدهی خود را ادا کرده است، و مسئولان بعدی وزارت کشور برای دریافت مانده مطالبات خود چه کرده‌اند، وارد عرصه ماجراجویی و اتهام زنی شده است.

پورمحمدی با اشاره به این مطلب که عده‌ای غوغاسالار، عملیاتی روانی را آغاز کرده‌اند و می‌خواهند، با فریبکاری و افترا، کارنامه روشن و پرافتخار وزیر سابق کشور را زیر سؤال ببرند. گفت: باید از روزنامه ایران پرسید پس از برملاشدن دروغ آقای رحیمی درباره خروج ۲۱ میلیارد تومان از وزارتخانه، چرا با تعقیب خط اتهام و افترا، به دروغ پردازی‌های جدیدی پرداخته‌اید؟

وی افزود: چه شخص یا اشخاصی این اطلاعات را در اختیار روزنامه گذاشته، شما را به گمراهی کشانده‌اند؟ چرا مطالب مربوط به خریدهای وزارت کشور را به طور کامل نیاورده‌اید؟ چگونه شما به همه اسناد، از جمله دستور رئیس دفتر رئیس جمهور، آقای رحیم مشایی، دسترسی دارید، اما به بقیه اسناد خیر؟ یا نخواسته‌اید همه اسناد را افشا کنید و یا افراد پشت صحنه نخواسته‌اند این اسناد را ارائه دهند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد: چرا به رأی شعبه دوم دادگاه حقوقیِ مجتمع قضایی شهید بهشتی و اخطار صادرشده و اقدامات قضایی اشاره نکرده­اید؟ چرا با درآمیختن مجموعه‌ای از مطالب نادرست و مبهم و خلاف، درصدد تخریب چهره‌های پاکدست و خدوم نظام برآمده‌اید؟ چرا، در سایه مطامع سیاسی خود، عروج شهادت‌گونه یک جانباز شیمیایی و دردمند را در هاله‌ای از ابهام و تردید قرار داده‌اید؟

وی افزود: اما رسیدگی به پرونده ۳۰۰۰ میلیارد تومانی بی‌شک از افتخارات قوه قضاییه و سازمان بازرسی است. براستی روزنامه ایران از چه نگران است؟ آیا رفتار قاطعانه با مفسدان و حامیان آنها و کشف روابطشان با برخی حلقه‌هاست که باعث شده روزنامه ایران این گونه به دست و پا بیفتد؟

پورمحمدی تصریح کرد: قاطعانه و روشن اعلام می‌کنیم که موضوعات درج شده در این روزنامه، سرتاپا خلاف واقع و نشر اکاذیب است. اسناد دلایل اثباتی اتهام روزنامه ایران و نسبت دهندگان افترا و نشر اکاذیب، به منظور رسیدگی، به محاکم صالح قضایی ارائه خواهد شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
برچسب ها : پورمحمدی , مشایی
نظرات خوانندگان :

نا شناس 24 شهريور 1391
برای ما سوال است چرا اقایان اینگونه درصدد ضربه زدن به نظام.هستند وکسی باانها کار ندارد مردم به حرف چه کسانی اعتماد کند کی راست می گوید بس کنید اقایان این همه باحیثیت نظام بازی نکنید متاسفانه برخورد مناسب صورت نمی گیرد دشمنان نظام باتمام قوا به جنگ تمام عیار با فرهنگ اهلبیت امده اند وما هم با این حرکات در روزنامه دولتی ایران اب به اسیاب دشمن >اقایان تنها ترین کشور شیعه در دنیا هستیم بیش از این با این کارهایتان با ابروی فرهنگ اهلبیت بازی نکنید

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.025 seconds.