.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
زمان برگزاری داربی پايتخت تغيير كرد

سازمان ليگ از تغيير زمان داربي تهران خبر داد.

به گزارش سایت فدراسيون فوتبال، سرپرست سازمان لیگ در این باره گفت: براساس درخواست یگان ویژه ناجا و شرکت واحد و موافقت کمیسیون ورزشی شورای تامین استان تهران زمان بازی استقلال – پرسپولیس از ساعت 19:10 به 18 تغییر پیدا کرد. همچنین به دلیل برگزاری اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد دیدار استقلال و پیکان لغو شد و زمان و مکان جدید آن متعاقبا اعلام می شود.

وی درباره جنجالي كه بر سر تغيير مكان ديدار داماش و پرسپوليس ايجاد شد هم گفت: سازمان لیگ برتر از روز اول ورزشگاه عضدی رشت را به عنوان میزبان بازیهای داماش تعیین کرده بود، اما به درخواست باشگاه پرسپولیس و موافقت شورای تامین بازی به ورزشگاه سردار جنگل رفت و البته خودم از ورزشگاه بازدید کردم و باید بگویم به هیچ وجه نمی‌تواند میزبان بازیهای لیگ برتر باشد. جاده منتهی به این ورزشگاه یک جاده روستایی است که مطمئنا این جاده باید با همکاری وزارت راه تعریض شود، چرا که اگر این اتفاق نیفتاد شاهد تصادف‌های مرگبار در این جاده خواهیم بود. ورزشگاه سردار جنگل با شرایطی که وجود دارد مورد تایید ای اف سی قرار نخواهد گرفت و باید به وضعیت آن به صورت جدی رسیدگی شود.

بهروان در پایان گفت: سازمان لیگ داربی پایتخت را مثل همیشه با تمهیدات لازم و با همکاری نهادهای ذیربط برگزار خواهد کرد و امیدواریم که این بازی زیبا و دیدنی از کار درآید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
برچسب ها : داربی , پایتخت

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی