.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ثبت نام کاندیداهای شورا در دفاتر پیشخوان دولت صورت می گیرد
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری مازندران زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را 30 اسفندماه تا 5 فروردین ماه سال 96 اعلام کرد.

 جعفر قمی اویلی با اعلام اینکه با ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها از 30 اسفندماه آغاز می شود، بیان کرد: ثبت نام کاندیداها در دفاتر پیشخوان دولت صورت می گیرد و فرمانداری ها نیز آماده پاسخگویی به متقاضیان هستند.

 

وی با بیان اینکه در این ثبت نام اگر فردی دوباره از همان حوزه انتخابیه قصد کاندیداتوری داشته باشد یک مدرک تحصیلی معاف می شود، عنوان کرد: افرادی که مسئولیت دولتی و عمومی دارند و نیز مسئولان و مدیران شهرداری ها باید پیش از ثبت نام استعفا دهند.

 

قمی عنوان کرد: تاکید می شود که تا زمان باقی مانده ثبت نام کاندیداها استعفا دهند تا خدای نکرده شایبه ای پیش نیاید؛ افراد دارای پست استانی که کاندیدای یک شهر خاص هستند باید حتما استعفا دهند، ولی اگر پست شهرستانی داشته و در شهر دیگر کاندیدا باشند نیازی به استعفا نیست.

 

وی با اعلام اینکه از 25 اسفندماه هیات های اجرایی انتخابات در فرمانداری های استان تشکیل می شود، افزود: مابقی مراحل ثبت نام طبق تقویم انتخابات برگزار می شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.032 seconds.