.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


جستجو در ميان آرشيو به دنبال عبارت
مادر سردار شهید سیدمنصور نبوی به فرزند شهیدش پیوست
مادر سردار شهید سیدمنصور نبوی به فرزند شهیدش پیوست.(ادامه)
شمال نیوز : یا همه زخمی‌ها و شهدا، یا هیچکدام، برایم فرق نمی‌کرد، آنهایی که روی زمین افتاده بودند، همه برادر من بودند و همه برایم مثل محمدابراهیم بودند، دلم نیامد بچه‌های مردم مفقودالجسد بمانند و تنها برادر مرا به عقب بیاورند..... از بی اعتنایی به پست و مقام تا عبور از پیکر برادر
شمال نیوز : یا همه زخمی‌ها و شهدا، یا هیچکدام، برایم فرق نمی‌کرد، آنهایی که روی زمین افتاده بودند، همه برادر من بودند و همه برایم مثل محمدابراهیم بودند، دلم نیامد بچه‌های مردم مفقودالجسد بمانند و تنها برادر مرا به عقب بیاورند.....(ادامه)
اعلام 3 روز عزای عمومی در نکا
فرماندار شهرستان نکا گفت: به‌مناسبت درگذشت پدر شهیدان محمدحسن، محمدحسین و محمدابراهیم طوسی سه روز عزای عمومی در نکا اعلام شد.(ادامه)
حاج محمدعلی طوسی مداح و ذاکر اهل بیت واز رزمندگان دوران دفاع مقدس ، عمری را در تحقق انقلاب و نیز خدمت به خلق سپری کرد در آستانه اربعین حسینی به آستان کوی دوست کوچ کرد..... ابوالشهداء مازندران دعوت حق را لبیک گفت (خبر)
حاج محمدعلی طوسی مداح و ذاکر اهل بیت واز رزمندگان دوران دفاع مقدس ، عمری را در تحقق انقلاب و نیز خدمت به خلق سپری کرد در آستانه اربعین حسینی به آستان کوی دوست کوچ کرد.....(ادامه)
رونمایی از تمبر یادبود 323 شهید اطلاعات شمال کشور
با حضور سردار سلامی و سردار پاکپور از تمبر یادبود 323 شهید اطلاعات استان‌های مازندران، گیلان و گلستان رونمایی شد.(ادامه)
شمال نیوز : وی از سردار سرلشگر طوسی به عنوان موثرترین فرمانده در قائله جنگل یاد کرد که پس از آن هم توانست با درایت و هوش بالا و همچنین اخلاق و منش نیک خود مسئولیت اطلاعات و عملیات را عهده‌دار شود، همانطور که در عملیات سرنوشت‌ساز والفجر8 فعالیت‌های اطلاعتی‌اش تصمیمات مهمی را برای نیروهای ارشد سپاه رقم زد..... سردار شهید طوسی الگوی فرماندهی در جبهه‌ها بود
شمال نیوز : وی از سردار سرلشگر طوسی به عنوان موثرترین فرمانده در قائله جنگل یاد کرد که پس از آن هم توانست با درایت و هوش بالا و همچنین اخلاق و منش نیک خود مسئولیت اطلاعات و عملیات را عهده‌دار شود، همانطور که در عملیات سرنوشت‌ساز والفجر8 فعالیت‌های اطلاعتی‌اش تصمیمات مهمی را برای نیروهای ارشد سپاه رقم زد.....(ادامه)
سردار شهیدی که نگران بعد از شهادتش بود !(يادداشت)
(ادامه)
شمال نیوز: هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، خانواده سرلشکر شهید محمدحسن طوسی و شهیدان محمدحسین و محمدابراهیم طوسی با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
دیدار صمیمانه خانواده سردار شهید طوسی با رهبر معظم انقلاب
شمال نیوز: هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، خانواده سرلشکر شهید محمدحسن طوسی و شهیدان محمدحسین و محمدابراهیم طوسی با مقام معظم رهبری دیدار کردند. (ادامه)
شمال نیوز: استاندار مازندران عصر دیروز در بیمارستان شفا ساری از پدر شهیدان طوسی عیادت کرد.
استاندار مازندران از پدر شهیدان طوسی عیادت کرد+ تصاویر
شمال نیوز: استاندار مازندران عصر دیروز در بیمارستان شفا ساری از پدر شهیدان طوسی عیادت کرد. (ادامه)
شمال نیوز: با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت و با حضور استاندار ، مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز شهادت سردار شهید ... مراسم سالروز شهادت سردار شهید طوسی برگزار شد+ تصاویر
شمال نیوز: با هدف ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت و با حضور استاندار ، مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز شهادت سردار شهید ...(ادامه)
شمال نیوز : نویسنده کتاب نسبت انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی با پرداختن به ماهیت و اثرات انقلاب های رنگی و انقلاب های عربی در دووجه ساختاری و گفتمانی، از یک سو ارتباط این دسته از انقلاب ها را با انقلاب های کلاسیک و رنگی مشخص کرده و از سوی دیگر نسبت آن ها را با انقلاب اسلامی ایران سنجیده است .... کتاب «نسبت انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی »منتشر شد
شمال نیوز : نویسنده کتاب نسبت انقلاب اسلامی با بیداری اسلامی با پرداختن به ماهیت و اثرات انقلاب های رنگی و انقلاب های عربی در دووجه ساختاری و گفتمانی، از یک سو ارتباط این دسته از انقلاب ها را با انقلاب های کلاسیک و رنگی مشخص کرده و از سوی دیگر نسبت آن ها را با انقلاب اسلامی ایران سنجیده است ....(ادامه)
برگزاری مراسم بزرگداشت سردار شهید طوسی عصر فردا در سالن ارشاد
(ادامه)
شمال نیوز: اشراقی فردی متوهم و قدرنشناس است که قدر محرمیت خود با امام راحل را ندانسته و با اظهارتش از حلقه محبت دوستداران امام خارج شد. اشراقی با اظهاراتش از حلقه محبت دوستداران امام خارج شد
شمال نیوز: اشراقی فردی متوهم و قدرنشناس است که قدر محرمیت خود با امام راحل را ندانسته و با اظهارتش از حلقه محبت دوستداران امام خارج شد.(ادامه)
بیست و چهارمین یادواره 17 شهید طوسکلا برگزار شد
(ادامه)
شمال نیوز:تقدیم 22 هزار شهید برگ زرین و نشان از اسلامخواهی و ولایت‌مداری مردم شمالی کشور است  و سرداران شهید املاکی، طوسی و عسگری پرچمداران این خطه هستند که نه تنها سند عاشورایی این استان‌ها بوده بلکه ... مردم شمال از صدر اسلام ویژه بودن را همراه خود داشته اند
شمال نیوز:تقدیم 22 هزار شهید برگ زرین و نشان از اسلامخواهی و ولایت‌مداری مردم شمالی کشور است و سرداران شهید املاکی، طوسی و عسگری پرچمداران این خطه هستند که نه تنها سند عاشورایی این استان‌ها بوده بلکه ...(ادامه)
شمال نیوز: سه اتوبان منتهی به سه استان شمالی به نامهای سه سردار شهید(گیلان شهید املاکی، مازندران شهید طوسی و گلستان شهید عسگری) نامگذاری می شود.
نامگذاری 3 اتوبان منتهی به 3 استان شمالی به نام 3 سردار شهید شمال كشور
شمال نیوز: سه اتوبان منتهی به سه استان شمالی به نامهای سه سردار شهید(گیلان شهید املاکی، مازندران شهید طوسی و گلستان شهید عسگری) نامگذاری می شود. (ادامه)
شمال نیوز: این مراسم روز سه شنبه در کنار مرقد مطهر حضرت امام(ره) و صبح چهارشنبه در حسینیه امام خمینی برگزار خواهند شد و از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری  ...


 

دیدار مقام معظم رهبری با مردم شمال کشور(خبر)
شمال نیوز: این مراسم روز سه شنبه در کنار مرقد مطهر حضرت امام(ره) و صبح چهارشنبه در حسینیه امام خمینی برگزار خواهند شد و از بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری ... (ادامه)
فرمانده‌ای که از جنازه برادرش گذشت(ديدگاه)
(ادامه)
تصاویر منتشرنشده از امیر قافله ۲۵ کربلا
شمال نيوز: در آستانه هجدهم فروردین ماه، سالروز شهادت امیر آسمانی، قائم مقام فرماندهی و فرمانده واحد اطلاعات و عملیات لشکر قدرتمند و همیشه پیروز ۲۵ کربلا، قاب های سرخی از این فرمانده رشید «سرلشکر شهید محمدحسن طوسی» را به نقل از لشگر ۲۵ کربلا تقدیم می کنیم. (ادامه)
شمال نيوز : توصیفی از احوال شهدای اطلاعات و عمليات می كرد و هر چند لحظه یکبار، آهی از سر فراغ و جدایی می كشيد و به قول ما مازندرانی ها “نوازش می داد” یا اینکه برای شان “مویه خوانی” می کرد. می ترسم، تشییع جنازه ام شلوغ شود
شمال نيوز : توصیفی از احوال شهدای اطلاعات و عمليات می كرد و هر چند لحظه یکبار، آهی از سر فراغ و جدایی می كشيد و به قول ما مازندرانی ها “نوازش می داد” یا اینکه برای شان “مویه خوانی” می کرد.(ادامه)
پیشنهاد برگزاری یادواره های انفرادی استانی برای شهدای شاخص مازندرانی
(ادامه)
پویانمایی زندگی سردار شهید طوسی رونمایی مي شود
(ادامه)
همرزمان نیروهای اطلاعات عملیات شمال کشور با پاسداشت یاد و خاطره تمام شهدا، به صورت ویژه به مقام شامخ شهدای اطلاعات عملیات ادای احترام کردند. ششمین یادواره شهدای اطلاعات و عملیات شمال کشور
همرزمان نیروهای اطلاعات عملیات شمال کشور با پاسداشت یاد و خاطره تمام شهدا، به صورت ویژه به مقام شامخ شهدای اطلاعات عملیات ادای احترام کردند.(ادامه)
مشکل جنابعالی نه مجسمه های بی معنای اسب درمیدان حضرت امام«ره» - ونه دغدغه هایتان، مسائل فرهنگی وهنری ست! مقصود صحبت شما از بیان چنین اظهاراتی ریشه درجای دیگری دارد ؛ که سببیت ورابطه علت و معلولی این ریشه را من و هم نسلانم سال هاست... تاسف براین همه نان ونمک خوردن ونمک دان شکستن!
مشکل جنابعالی نه مجسمه های بی معنای اسب درمیدان حضرت امام«ره» - ونه دغدغه هایتان، مسائل فرهنگی وهنری ست! مقصود صحبت شما از بیان چنین اظهاراتی ریشه درجای دیگری دارد ؛ که سببیت ورابطه علت و معلولی این ریشه را من و هم نسلانم سال هاست...(ادامه)
امروز مادران جوان مازندرانی، نام سردار طوسی را بر گوش خردسالان خود زمزمه می کنند، تا از آنان حماسه سازانی بوجود آورند که تاریخ یک کشور به آنها مباهات کند و آحاد مردم او را الگوی خود پنداشته و با نامش عجین باشند! علمدار لشگر مازندران
امروز مادران جوان مازندرانی، نام سردار طوسی را بر گوش خردسالان خود زمزمه می کنند، تا از آنان حماسه سازانی بوجود آورند که تاریخ یک کشور به آنها مباهات کند و آحاد مردم او را الگوی خود پنداشته و با نامش عجین باشند!(ادامه)
تداوم تجلی شقایق سرخ در لشگر 25 کربلا(ديدگاه)
(ادامه)
"نمی توانم از تو بگویم اما ترا ننوازم! در فراقت بسوزم و برایت مویه ای نسازم! بیادت باشم و نرده عشق نبازم! تا سایه سار عشق بیایم و سلاح به کف نگیرم و به خصم تو نتازم! از دریای پر تلاطم خویش به ساحل آرامش تو برسم، اما رحل اقامت نیافکنده و لنگر نیاندازم! دلم برایت تنگ شده است، سردار!
"نمی توانم از تو بگویم اما ترا ننوازم! در فراقت بسوزم و برایت مویه ای نسازم! بیادت باشم و نرده عشق نبازم! تا سایه سار عشق بیایم و سلاح به کف نگیرم و به خصم تو نتازم! از دریای پر تلاطم خویش به ساحل آرامش تو برسم، اما رحل اقامت نیافکنده و لنگر نیاندازم!(ادامه)
شهید طوسی علمدار لشگر 25 کربلا / "آفتاب شمال" در آستانه انتشار
(ادامه)
شهید طوسی علمدار لشگر 25 کربلا
(ادامه)
بالنده ترین حضور مازندران در دفاع مقدس با نام سردار شهید محمد حسن طوسی پیوند خورده و سپاه کربلای مازندران مرهون حماسه آفرینی های ایشان و یکایک رزمندگان و سرداران سروقامت سپیدروی بلند نظریست که همچون خورشید، آسمان بی کران افتخارات مازندران را تابناک نگه داشته اند. سردار شهید طوسی ، ناخدای کشتی عشق
بالنده ترین حضور مازندران در دفاع مقدس با نام سردار شهید محمد حسن طوسی پیوند خورده و سپاه کربلای مازندران مرهون حماسه آفرینی های ایشان و یکایک رزمندگان و سرداران سروقامت سپیدروی بلند نظریست که همچون خورشید، آسمان بی کران افتخارات مازندران را تابناک نگه داشته اند.(ادامه)
1


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی