.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 
تصاویر
گزیده خبرها

RSS Feed of this section
پر بیننده ترین ها
 
ناگفته هایی از اردوگاه اصولگرایان در اردیبهشت انتخاباتی ؛
مشاور قاليباف: رئيسي كنار مي‌رفت انتخابات به دور دوم مي‌كشيد
شمال نیوز : ماندن دو نفر به نتيجه مطلوب منجر نمی‌شد. بايد يك شوك ايجاد مي‌شد؛ اگرچه با كنار رفتن رئيسي شوک بزرگ‌تری رقم مي‌خورد.....(ادامه)
مشاور قاليباف: رئيسي كنار مي‌رفت انتخابات به دور دوم مي‌كشيد
شمال نیوز : اولین جلسه مجلس بعد از انتخابات فرصت مناسبی بود تا نمایندگان در کنار تبریک پیروزی، درخواست بازنگری در قانون اساسی و پیگیری نظام پارلمانی برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی را مطرح کنند.....(ادامه)
پیشنهاد تغییر نظام از ریاستی به پارلمانی و حذف انتخابات ریاست جمهوری
شمال نیوز : “اعضای کابینه چابک تر می شوند” ؛ “کابینه دوازدهم جوان تر می شود” و “تغییر در دولت دوازدهم” عباراتی بود که پیش از انتخابات ریاست جمهوری از رئیس جمهور و مسئولان ستادی وی نقل می شد. (ادامه)
کدام یک از اعضای کابینه دولت روحانی تغییر می کنند؟
شمال نیوز: باید رفتار های سیاسی فردی چون بنده، موجبات القاء شبهه جانب داری دفتر مقام معظم رهبری از گروهی خاص را در اذهان فراهم کند. (ادامه)
ناطق‌نوری دلیل کناره‌گیری‌ از دفتر بازرسی رهبری را اعلام کرد
یک منبع آگاه گفت: 40 درصد صندوق‌های رأی انتخابات شورای اسلامی شهر ساری با حضور هیأت عالی نظارت بر انتخابات کشور بازشماری می‌شود. (ادامه)
40 درصد صندوق‌های رأی انتخابات شورای شهر ساری بازشماری می‌شود
شمال نیوز: چندین کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر قائم‌شهر اعتراض خود را نسبت به تخلفات متعدد در نحوه اجرای انتخابات اعلام کردند. (ادامه)
موج اعتراضات انتخابات در مازندران به قائم‌شهر رسید
نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: رئیس جمهور باید برای دومین دوره فعالیت خود، باید کابینه چابک، فعال و کارآمد به مجلس معرفی کند تا بتواند مشکلات فعلی کشور را حل کند. (ادامه)
رئیس جمهور باید کابینه فعال و چابک به مجلس معرفی کند
شمال نیوز: با اینکه فقر و گرفتاری‌های اقتصادی، اجتماعی در ایران امروز، عمدتاً محصول سیاست‌های غلط تعدیل اقتصادی است که به‌طور مشترک توسط دو جناح اصلاح‌طلب و اصولگرا، طی 28 سال گذشته، در مجالس و دولت‌های مختلف ....(ادامه)
محرومان، قربانی غفلت اصولگرایان و تغافل اصلاح‌طلبان
زمانبندی ورود به پارلمان شهری ؛
شوراهای پنجم چه زمانی آغاز به کار خواهند کرد؟
شمال نیوز: در حالی که چهارمین دوره شورای شهر تهران 13 مردادماه سال 1392 کار خود را آغاز کرد، بر اساس مصوبه جدید مجلس در مردادماه سال جاری کار چهارمین دوره شورا به پایان رسیده و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش کار خود را آغاز خواهد کرد.(ادامه)
شوراهای پنجم چه زمانی آغاز به کار خواهند کرد؟
نامزدهای غیرسیاسی و مستقل در کنار اصلاح طلبان و اعتدال گرایان بیشترین کرسی های پنجمین دوره شوراهای اسلامی در 22 شهر بزرگ استان مازندران را به خود اختصاص داده اند.(ادامه)
آرایش سیاسی منتخبان شورای پنجم شهرهای بزرگ مازندران / مستقل ها پیشتاز
شمال نیوز : مردم در ساری هم مانند سراسر کشور با مشارکتی حداکثری در انتخابات در گام نخست رای اعتماد به نظام را به صندوقها انداختند و در ثاني برگزيدگان خود در انتخابات رييس جمهوري و انجمن شهر را برگزیدند. كه البته در....(ادامه)
 انتخابات شوراي شهر ساري و چند نكته قابل تامل ....
پس از عزل رمضانی از مدیرعاملی ؛
مهدی پاشازاده سرمربی نساجی مازندران شد
شمال نیوز : وی ادامه داد: گزینه‌های متعددی برای سرمربیگری داشتیم که با توجه به کارنامه خوب پاشازاده و کلاس‌هایی که در اروپا رفته است در نهایت او را برای سرمربیگری نساجی انتخاب کردیم.....(ادامه)
مهدی پاشازاده سرمربی نساجی مازندران شد
شمال نيوز: رئیس ستاد انتخابات مازندران هرگونه شایعه درباره ابطال انتخابات شورای شهر ساری را رد کرد و آن را کذب دانست.(ادامه)
ابطال نتایج انتخابات شورای شهر ساری کذب است / اعتراضات در حال بررسي است
هشدار رئیس آگاهی استان به مردم ؛
۱۷۹ پرونده کلاهبرداری در مازندران کشف شد
شمال نیوز : وی با بیان اینکه این میزان کشف در مقایسه با وقوع ۱۰۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد، تصریح کرد: در حوزه مبارزه با جعل نیز ماموران پلیس آگاهی بیش از ۵۴ فقره پرونده را کشف کردند که در مقایسه با وقوع ۹۰ درصد افزایش داشته است.....(ادامه)
۱۷۹ پرونده کلاهبرداری در مازندران کشف شد
شمال نیوز : محمدعلی شیرسوار گفت: علت آن که قصد و عزمی برای برپایی جشن ندارم، این است که بنده فضای انتخاباتی منطقه را رقابتی بین مردم ندانسته و تنها بین کسانی می‌دانم که به‌عنوان کاندیدا وارد این عرصه شدند.....(ادامه)
منتخب اول شورا در قائم‌شهر جشنی نمی‌گیرد
گفت و گوی خواندنی با پاکبان رشتی که پدیده انتخابات ۹۶ شد ؛
با لباس پاکبانی در جلسه شورا حاضر می‌شوم / رفتگری را ادامه می‌دهم
همین شغل را اگر مشکلی نداشته‌ باشد ادامه می‌دهم و با همین دوستان و همکارانم کار می‌کنم. من خودم درد این بچه‌ها را می دانم. این شغل، شغل شریفی است، شغل شرافت‌مندانه‌ای است. (ادامه)
 با لباس پاکبانی در جلسه شورا حاضر می‌شوم / رفتگری را ادامه می‌دهم
RSS Feed of this section
 


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


Developed By Apadana