.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما تا انتخابات
 


آرشیو
شمال نیوز : آقای احمدی‌نژاد زمانی قهر کرده بود و خانه‌اش نشسته بود. من به خانه‌اش رفتم و گفتم آقای احمدی‌نژاد می‌دانید معنای این کارت چیست؟ این است که رودرروی رهبری ایستاده‌ای. یعنی چه خانه نشسته‌ای؟ این اواخر که ناراحت شده بودم .... ناگفته‌های آیت‌الله یزدی از هاشمی رفسنجانی و محمود احمدی‌نژاد
شمال نیوز : آقای احمدی‌نژاد زمانی قهر کرده بود و خانه‌اش نشسته بود. من به خانه‌اش رفتم و گفتم آقای احمدی‌نژاد می‌دانید معنای این کارت چیست؟ این است که رودرروی رهبری ایستاده‌ای. یعنی چه خانه نشسته‌ای؟ این اواخر که ناراحت شده بودم ....(ادامه)
شمال نیوز : مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: مشکلی که در این مدت در استان داشتیم افزایش آمار طلاق‌های توافقی بوده که در 30 درصد سال 90 به 70 درصد در سال 94 رسیده است.....

افزایش طلاق‌های توافقی در « مازندران »
شمال نیوز : مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: مشکلی که در این مدت در استان داشتیم افزایش آمار طلاق‌های توافقی بوده که در 30 درصد سال 90 به 70 درصد در سال 94 رسیده است..... (ادامه)
نوه داری ترامپ در کاخ سفید/تصاویر
این روزها فرزندان ایوانکا ترامپ دختر بزرگ ترامپ در کاخ سفید جولان می دهند. آنها حتی در اتاق کار پدر بزرگ تردد کرده و با او در محوطه چمن کاخ سفید سوار بر هلی کوپتر می شوند.(ادامه)
اولین تصاویر از تیم آسیایی پرسپولیس در عمان
شاگردان برانکو وارد فرودگاه شهر مسقط شدند و مشغول مراحل ورود به این کشور هستند.(ادامه)
شمال نیوز: معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور، در تماس های تلفنی جداگانه با استاندار گیلان، در جریان آخرین وضعیت استان پس از بارش برف سنگین قرار گرفته و بر لزوم استمرار خدمات رسانی ها تاکید کردند.
تماس های تلفنی جداگانه معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور با استاندار گیلان
شمال نیوز: معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور، در تماس های تلفنی جداگانه با استاندار گیلان، در جریان آخرین وضعیت استان پس از بارش برف سنگین قرار گرفته و بر لزوم استمرار خدمات رسانی ها تاکید کردند. (ادامه)
شمال نیوز: معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور، در تماس های تلفنی جداگانه با استاندار گیلان، در جریان آخرین وضعیت استان پس از بارش برف سنگین قرار گرفته و بر لزوم استمرار خدمات رسانی ها تاکید کردند.
تماس های تلفنی جداگانه معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور با استاندار گیلان
شمال نیوز: معاون اول رئیس جمهوری و وزیر کشور، در تماس های تلفنی جداگانه با استاندار گیلان، در جریان آخرین وضعیت استان پس از بارش برف سنگین قرار گرفته و بر لزوم استمرار خدمات رسانی ها تاکید کردند. (ادامه)
گرچه مسئولان نباید وظایف خودشان را در خصوص مدیریت بحران فراموش کنند اما گرمای کمک و همدلی مردم، می تواند برف ها را آب کرده و روسیاهی را برای غافلان بگذارد.
آدم برفی نباشیم(يادداشت)
گرچه مسئولان نباید وظایف خودشان را در خصوص مدیریت بحران فراموش کنند اما گرمای کمک و همدلی مردم، می تواند برف ها را آب کرده و روسیاهی را برای غافلان بگذارد. (ادامه)
امروزه نداشتن نماینده از اصناف و بازاریان در شورای شهر باعث نادیده گرفته شدن بسیاری از حقوق قانونی این قشر شده که ضرر و زیان های بسیاری را متقبل این قشر کرده است اصناف و بازاریان بخش عظیمی از سیاست ها و برنامه های اقتصادی کشور را بدوش خود کشانده اند در صورتی که هیچ سبد حمایتی و امکاناتی برای آن ها در نظر گرفته نشده چه بسا ضعف مدیریت شهری و نادیده گرفتن آن ها در این بخش مشکل ساز شده است.

شورای شهری بدون نمایندگان اصناف!(يادداشت)
امروزه نداشتن نماینده از اصناف و بازاریان در شورای شهر باعث نادیده گرفته شدن بسیاری از حقوق قانونی این قشر شده که ضرر و زیان های بسیاری را متقبل این قشر کرده است اصناف و بازاریان بخش عظیمی از سیاست ها و برنامه های اقتصادی کشور را بدوش خود کشانده اند در صورتی که هیچ سبد حمایتی و امکاناتی برای آن ها در نظر گرفته نشده چه بسا ضعف مدیریت شهری و نادیده گرفتن آن ها در این بخش مشکل ساز شده است. (ادامه)
شمال نیوز : سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران از برگزاری گردهمایی بزرگ این جبهه در ساری با حضور وزیر سابق نفت خبر داد.....

گردهمایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در ساری برگزار می شود
شمال نیوز : سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در مازندران از برگزاری گردهمایی بزرگ این جبهه در ساری با حضور وزیر سابق نفت خبر داد..... (ادامه)
مدارس کدام استان‎ها فردا؛ اول اسفند تعطیل است
فردا یکشنبه برخی از مدارس دو استان گیلان و خراسان رضوی تعطیل اعلام شده است. (ادامه)
بارش برف در ارتفاعات استان گیلان به ۲ متر رسید‌
(ادامه)
شمال نیوز: حمید بقایی معاون احمدی نژاد با انتشار بیانیه ای رسما نامزدي خود را براي شركت در انتخابات رياست جمهوري اعلام کرد.

معاون احمدی نژاد نامزد انتخابات ریاست جمهوری شد/ مستقل آمده ام
شمال نیوز: حمید بقایی معاون احمدی نژاد با انتشار بیانیه ای رسما نامزدي خود را براي شركت در انتخابات رياست جمهوري اعلام کرد. (ادامه)
پرسپولیس، تراکتورسازی و استقلال در خطر سقوط به دسته پایین‌تر
سه تیم پرطرفدار ایران با تهدیدهای جدی از جانب فیفا مواجه هستند. (ادامه)
حکم جدید تاج برای ساکت
(ادامه)
قدردانی رهبر انقلاب از تیم کشتی آزاد کشورمان
در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی پیام تشکر آمیز رهبر معظم انقلاب به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ابلاغ شد.(ادامه)
سرقت از بانک ملی مرکزی عباس آباد نافرجام ماند
فرمانده انتظامی عباس آباد از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار و حرفه ای بانک ملی مرکزی قبل از سرقت خبر داد و گفت: سرقت از این بانک نافرجام ماند.(ادامه)
شمال نیوز: اختلافات خانوادگی و مشاجره لفظی داماد و برادر همسر در شهرستان گلوگاه منجر به درگيری و قتل برادر همسر شد.
قتل به دلیل اختلاف خانوادگی در گلوگاه / داماد خشن برادر زنش را کشت
شمال نیوز: اختلافات خانوادگی و مشاجره لفظی داماد و برادر همسر در شهرستان گلوگاه منجر به درگيری و قتل برادر همسر شد. (ادامه)
عکس/ تلفن هیتلر به حراج گذاشته شد
تلفن هیتلر به حراج گذاشته شد؛ آرم هیتلر روی تلفن زیمنس؛ این تلفن در پناهگاهی زیرزمینی در سال ۱۹۴۵ در برلین کشف شده بود.(ادامه)
قیمت طلا، سکه و ارز، شنبه 30 بهمن + جدول
قیمت طلا، سکه و ارز در بازار :(ادامه)
شیر کاکائو؛ منبع غنی پروتئین
(ادامه)
شمال نیوز : نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به سرمای شدید هوا در روزهای آتی در سطح جلگه‌ای استان گفت: این سرما با رطوبت و سنگینی بسیاری همراه است که قطعاً مشکلاتی را فراهم می کند..... در زمان بحران اتهام زدن صحیح نیست/ نمایندگان وزیر راه را ابقا کنند
شمال نیوز : نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به سرمای شدید هوا در روزهای آتی در سطح جلگه‌ای استان گفت: این سرما با رطوبت و سنگینی بسیاری همراه است که قطعاً مشکلاتی را فراهم می کند.....(ادامه)
دارویی کم هزینه برای درمان شب کوری
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف بعضی از مواد غذایی در دوران کودکی سلامت چشم شما در سنین بالاتر را تضمین می کند.(ادامه)
عکس: احداث نخستین خط لوله نفت ایران در سال ۱۲۹۵
نخستین خط لوله انتقال نفت مسجد سلیمان به آبادان درسال ۱۲۹۵ شمسی ساخته شد.(ادامه)
کاهش 11 درصدی مرگ ناشی از تصادفات
مرگ ناشی از تصادفات رانندگی در 10 ماه نخست امسال 11 درصد کاهش داشت.(ادامه)
دمای منفی 3 درجه از امشب در مازندران
دمای هوای مازندران از امشب به منفی 3 درجه خواهید رسید.(ادامه)
زمان واریز یارانه اسفند ماه اعلام شد
یارانه نقدی اسفند ماه با توجه به نزدیکی به ایام نوروز زودتر از موعد مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و بسیاری از معترضین به حذف یارانه نقدی هنوز جوابی دریافت نکرده و به لیست بازنگشته‌اند.(ادامه)
شهر و روستاهای گلوگاه طی بارف برف جمعه‌شب سفیدپوش شد.
برف گلوگاه را سفیدپوش کرد(خبر)
شهر و روستاهای گلوگاه طی بارف برف جمعه‌شب سفیدپوش شد. (ادامه)
عکس/ نمایی زیبا از ورودی حرم حضرت ابوالفضل(ع)
(ادامه)
عکس/ سمند بد شانس
(ادامه)
این غذاها استخوانتان را تقویت می‌کنند
همیشه بهترین راه تامین مواد مغذی غذاها هستند اما اگر نمی‌توانید مقدار کافی کلسیم را از غذا دریافت کنید مکمل‌ها می‌توانند این کمبود را برایتان جبران کنند.استخوان‌ها در طول جوانی قوی هستند اما با ورود به دهه سی زندگی به آرامی از تراکم آنها کاسته شده و شروع به نازک شدن می‌کنند.(ادامه)
1 2 3 4 5 ... 51 بعدي


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد


سامانه آموزش آنلاین ویندی