.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 


آرشیو
عکس/ مسعود ده‌نمکی و چیزی شبیه چارلی چاپلین!
(ادامه)
فدراسيون: مجوز مجيدي قانوني است
(ادامه)
در قبر از چه چیزهایی سؤال می‌شود؟
(ادامه)
شمال نیوز: رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در حکمی از سوی رئیس جمهور منصوب شد. محمود احمدی نژاد در حکمی مهندس ...
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور منصوب شد
شمال نیوز: رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در حکمی از سوی رئیس جمهور منصوب شد. محمود احمدی نژاد در حکمی مهندس ... (ادامه)
شعر احمدی نژاد با صدای معین + صوت
(ادامه)
شمال نیوز: وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که 60 درصد آراء متعلق به 3 نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم / رقبای اصولگرایی به دنبال تکثر در ما هستند و ما به دنبال تکثر در آنها/ در حال بحث هستیم که چطور می‌شود از بین این سه نفر یک نفر کاندیدای ریاست جمهوری شود، البته درب ائتلاف 2+1 بسته نیست و اگر کسی در نظر سنجی‌‌ها رأی بالایی داشت و اصولگرا هم بود، می‌تواند به این ائتلاف بپیوندد حداد: 60 درصد آراء متعلق به من، قالیباف و ولایتی است/ در نهایت 2 نفر تصمیم می‌گیریم برای خدا کاندیدا نشویم(خبر)
شمال نیوز: وقتی در نظرسنجی‌ها مشخص شد که 60 درصد آراء متعلق به 3 نفر است، تصمیم گرفتیم ائتلاف کنیم / رقبای اصولگرایی به دنبال تکثر در ما هستند و ما به دنبال تکثر در آنها/ در حال بحث هستیم که چطور می‌شود از بین این سه نفر یک نفر کاندیدای ریاست جمهوری شود، البته درب ائتلاف 2+1 بسته نیست و اگر کسی در نظر سنجی‌‌ها رأی بالایی داشت و اصولگرا هم بود، می‌تواند به این ائتلاف بپیوندد(ادامه)
حسن سبحانی برای درمان اقتصاد كاندیدا می شود
(ادامه)
شمال نیوز: وقتی حیات انسان و خبرنگاران، این گونه مورد تعرض و تجاوز قرار گرفته و شکار انسان و خبرنگاران، این گونه آسان و بی قید و بند انجام می گردد، چرا و چگونه باید و می توان به حیات و محافظت از پرندگان حیات وحش و تالاب های بین المللی و منطقه ای، از این پس، دل خوش کرد؟ آقای رئیس جمهور، مسئولیت قانونی ضرب و شتم خبرنگاران با کیست؟
شمال نیوز: وقتی حیات انسان و خبرنگاران، این گونه مورد تعرض و تجاوز قرار گرفته و شکار انسان و خبرنگاران، این گونه آسان و بی قید و بند انجام می گردد، چرا و چگونه باید و می توان به حیات و محافظت از پرندگان حیات وحش و تالاب های بین المللی و منطقه ای، از این پس، دل خوش کرد؟(ادامه)
کارجالب دخترایرانی برضد تحریمهادر نیویورک!+ عکس
(ادامه)
دفاع جانانه نماینده انزلی از سعید مرتضوی
(ادامه)
ناگفته‌های رویانیان از دلایل استعفایش
(ادامه)
عكس/ تیتری خلاق در مورد دعوت احمدی نژاد از نمایندگان
(ادامه)
عکس/ مزار آیت‌الله مجتبی تهرانی
(ادامه)
10 غذای آلوده ای که می خوریم!
(ادامه)
استقبال چین از حکم رهبر معظم انقلاب
(ادامه)
شمال نیوز: ر روستاهای زیر 1500 نفر باید کاندیداها سواد خواندن و نوشتن داشته باشند و در روستاهای بالای 1500 نفر با مدرک دیپلم ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.  برای کاندیداهای شهرها نیز داشتن مدرک ... اعلام مدرک تحصیلی برای نامزدی شوراها
شمال نیوز: ر روستاهای زیر 1500 نفر باید کاندیداها سواد خواندن و نوشتن داشته باشند و در روستاهای بالای 1500 نفر با مدرک دیپلم ثبت‌نام به عمل خواهد آمد. برای کاندیداهای شهرها نیز داشتن مدرک ...(ادامه)
عکس/احوالپرسی عجیب و غریب در مجلس
(ادامه)
محدودیت های ترافیکی آخر هفته
(ادامه)
آخرین مهلت ثبت‌نام بدون‌آزمون دانشگاه‌آزاد
(ادامه)
منتظری: حکم مرتضوی قطعی است
(ادامه)
کاهش 55درصدی ارزش پول ملی
(ادامه)
عکس: چای لیوانی آقای رئیس
(ادامه)
مرخصی مشروط فائزه هاشمی صحت ندارد
(ادامه)
شمال نیوز: نماینده مردم بابل در خانه ملت، دبیر مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی شد.
حسین نیازآذری دبیر مجمع نمایندگان مازندران شد
شمال نیوز: نماینده مردم بابل در خانه ملت، دبیر مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی شد. (ادامه)
شمال نیوز:  از استقبال بسیار صمیمانه و ابراز احساسات قلبی گیلانیان عزیز نهایت تشکر را دارم و این را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم که مردم شریف رشت و مسئولان شهر، استان، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان استان و اصحاب رسانه بنده را مورد لطف و مرحمت خود قرار دادند. قدردانی پروفسور سمیعی از مردم گیلان
شمال نیوز: از استقبال بسیار صمیمانه و ابراز احساسات قلبی گیلانیان عزیز نهایت تشکر را دارم و این را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم که مردم شریف رشت و مسئولان شهر، استان، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان استان و اصحاب رسانه بنده را مورد لطف و مرحمت خود قرار دادند.(ادامه)
حداد عادل: 60 درصد آراء برای ما 3 نفر است
(ادامه)
موسوی و کروبی صلاحیت کاندیداتوری ندارند
(ادامه)
روایتی از حاشیه سازی علیه فرزاد جمشیدی
(ادامه)
شرايط استخدام در وزارت اطلاعات چيست؟
(ادامه)
تحليل زيباکلام از تغييرات در حزب موتلفه
(ادامه)

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی