.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

سناریوی زشت تیم داوری علیه فوتبال ایران

 گروه داوری بازی ایران و ایتالیا اگرچه نتوانست جلوی پیروزی تیم ملی ایران را بگیرد اما 3 یار اصلی ایران را از بازی بعدی محروم کرد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خبرآنلاین ؛ داوری مغرضانه تیم داوری بازی ایران با ایتالیا در مرحله گروهی بازی های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی اگرچه نتوانست مانع از پیروزی تیم ملی کشورمان شود اما 3 یار اصلی ایران را از بازی احتمالی با امارات یا سوییس محروم کرد.

این گروه داوری با اخراج عبداللهی و کارت های زردشان به احمدزاده و حسنی این 3 یار کلیدی تیم ملی را از بازی بعدی محروم کردند تا دست اکتاویو برای بازی پای فینال بسته باشد. اماراتی ها که میزبان این بازی ها هستند بعد از قرار دادن تمام قدرت های اصلی در یک گروه ، حالا با کمک تیم داوری شان تلاش دارند تا فوتبال ساحلی ایران را از رسیدن به بازی فینال محروم کنند تا بعد از شکست تلخ در بازی های آسیایی برابر ایران شاید بتوانند ترمز ساحلی بازان ایران را بکشند. اماراتی ها در صورت دوم شدن در گروه شان به ایران می خورند و در صورت سرگروهی باید با برزیل یا روسیه مصاف دهند.

به نظر می رسد تیم داوری بازی تمام تلاشش این بود تا ایران در صورت تقابل با امارات از کمترین توان برای مقابله با حریف برخوردار باشد. /250


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.