.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
واژگونی خونین اتوبوس در آزادراه قم – تهران

شمال نیوز: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در اتوبان قم – تهران واژگون شد.

به گزارش شمال نیوز، سید جلال ملکی - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایسنا،‌ در این باره گفت: در ساعت 4:28 صبح امروز وقوع یک مورد حادثه رانندگی از نوع واژگونی اتوبوس به آدرس اتوبان قم – تهران بعد از عوارضی به سامانه 125 اطلاع داده شد.

وی با اشاره به اعزام عوامل ایستگاه 50 به محل حادثه ادامه داد: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از اراک به سمت تهران در حال حرکت بوده با 18 مسافر ناگهان از مسیر خود منحرف شده و پس از تغییر مسیر بر روی گاردریل‌های میان جاده واژگون شده است.

ملکی با اشاره به اقدامات آتش نشانان برای کمک به افراد حادثه دیده افزود: آتش نشانان چهار تن از مسافران شامل سه مرد و یک زن را در حالی که مصدوم شده بودند از اتوبوس خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: البته بنا به گفته راننده اتوبوس و تعداد دیگری از شهود تعداد مصدومان این حادثه بیشتر بوده که شماری از آنان یا خودشان یا توسط افراد دیگر به مراکز درمانی منتقل شده بودند.

وی اضافه کرد: پس از نجات افراد، آتش‌نشانان به کمک یک دستگاه جرثقیل اتوبوس را به حالت اولیه درآورده و به محل امن منتقل کردند.

ملکی با بیان اینکه آتش‌نشانان در ساعت 5:13 به عملیات خود خاتمه دادند، افزود: در روزهای بارانی که جاده لغزنده می‌شود بهتر است رانندگان توجه بیشتری به اصول ایمنی و سرعت مجاز داشته باشند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت این حادثه از سوی عوامل راهور بررسی و اعلام خواهد شد./250


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.