.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

محرومیت شش ماهه دایی تکذیب شد

شمال نیوز: علی کفاشیان خبر صدور حکم شش ماه محرومیت برای علی دایی را تکذیب کرد.

بر اساس گزارش سایت فدراسیون فوتبال، رییس فدراسیون فوتبال در این باره گفت: در یکی دو روز گذشته خبرهایی مبنی بر صدور حکم شش ماه محرومیت برای سرمربی تیم پرسپولیس منتشر شده و حتی اعلام شده که این حکم در اتاق کار رئیس فدراسیون قرار دارد، اما باید بگویم که اصلا چنین حکمی صادر نشده و خبر منتشر شده کذب است.

وی گفت: این گونه خبرسازیها به نفع فوتبال کشور نیست و در روزهایی که فوتبال ایران با صعود تیم ملی به جام جهانی و جام ملتهای آسیا، درخشش تیم ملی فوتبال ساحلی در جام بین قاره ای، کسب بهترین امتیازها برای فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا و بدست آوردن 4 سهمیه مستقیم لیگ قهرمانان روزهای خوشی را پیگیری می کند. متشنج کردن فضا با چنین خبرسازی هایی مطمئنا مفید نخواهد بود.

کفاشیان درباره خبر دعوت شدنش به کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: در خبر دیگری آمده بود که کمیسیون اصل 90 از بنده دعوت کرده اند تا به مجلس بروم و درباره برخی از مسائل فوتبال بحث و بررسی های انجام دهیم. باید بگویم تاکنون دراین باره با من تماسی گرفته نشده اما اگر هم تماس گرفته شود با کمال میل حاضرم به مجلس شورای اسلامی بروم و با نمایندگان محترم مجلس درباره هر مسئله مرتبط با فوتبال صحبت کرده و به سوالات نمایندگان محترم مجلس پاسخ دهم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه بازی مقابل لبنان با تدبیر کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر بازی و نیروهای امنیتی و ارتش لبنان به خوبی انجام شد و بدون هیچ مشکلی برای کاروان تیم ملی این بازی به پایان رسید. در هر حال با توجه به انفجار مقابل سفارت ایران و به شهادت رسیدن رایزن فرهنگی ایران و مردم بیگناه لبنان می خواستیم تا این بازی به احترام عزای این عزیزان برگزار نشود. کاروان ایران در راه بازگشت به کشور است و بامداد فردا وارد تهران می شود. /250


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.029 seconds.