.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سخنان انتقادی یوسف نژاد در نماز جمعه ساری

نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از نظارت ناکافی سازمان بازرگانی مازندران بر روند تنظیم بازار در ماه رمضان اظهار داشت: کمیاب شدن مرغ در استان صادر کننده این فرآورده لبنی، قابل توجیه نیست.

به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر، علی اصغر یوسف نژاد امروز در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان ساری افزود: دولت باید کنترل و نظارت خود را در بازار در ایام ماه مبارک رمضان مضاعف کند.

وی خاطر نشان کرد: به دستور غیرکارشناسانه مسئولان جهاد کشاورزی مازندران، تولید روزانه مرغ در ماه رمضان از 800 تن به 210 تن در استان رسیده است که باید با این اقدام برخورد شود.

نماینده مردم ساری در محلس با اشاره به اینکه مدیران سختکوش باید مورد حمایت قرار گیرند، تصریح کرد: نباید روحیه پاک و مصفای مردم روزه دار استان به واسطه کم لطفیهای برخی مدیران ناکارآمد در ماه مبارک رمضان مکدر شود.

یوسف نژاد با بیان اینکه گرانیهای موجود در جامعه بر اثر سوء تدبیر برخی مدیران فعلی و گذشته ایجاد شده است، یادآور شد: دولت باید برای رفع گرانی و کنترل میزان تورم در جامعه چاره اندیشی کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به پتانسیلها و قابلیتهای موجود استان مازندران و شهرستان ساری اظهار داشت: خدمات موجود در ساری فقط برای مردم این شهر کافی است.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر تقویت قوا و اتحاد میان نمایندگان مردم مازندران در مجلس، نگاه کلان به توسعه مازندران را از برنامه های اخص و واجب منتخبین مردم در خانه ملت دانست.

وی وظیفه اصلی نمایندگان مجلس را دفاع از حقوق مردمی دانست که به آرای آنان اکنون در خانه ملت آراسته و مقتدر شدند.

نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از تعدد مدارس دو شیفته در مرکز استان اظهار داشت: این اقدام به دلیل بی تدبیری مدیران گذشته آموزش و پرورش مازندران در راستای فروش و واگذاری مدارس بزرگ مرکز استان به ادارات بوده است.

تنها نماینده مازندرانی امضاء کننده استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: استیضاح وزیر در راستای بهبود در امور آموزشی، نابسامانی موجود و تنشهای پیش آمده در بدنه طویل وزارتخانه آموزش و پرورش است زیرا 60 درصد عوامل اجرایی و پرسنلی دولت در این زوراتخانه خلاصه می شود.

یوسف نژاد همچنین وضعیت زیرساختهای توسعه ای استان از جمله راه، کشاورزی و توریست استان را نامناسب دانست و گفت: منتخبان مردم مازندران در خانه ملت قصد دارند به دور از تفکرات جناحی و سیاسی مطالبات حقه مردم مازندران را از دولتمردان درخواست کنند.

وی در پایان گفت: توسعه استان مازندران با مشارکت همه جانبه نماینده ولی فقیه، مدیریت ارشد مازندران، نمایندگان مردم مازندران در مجلس و مدیران دستگاههای اجرایی و مردم میسر و ممکن خواهد شد.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 16 شهريور 1387
آقای طبرسی وقتی با آقای روزبهی مخالفت میشد کاری نکردی ولی حالا مجبورید از اصلاح طلبان کمک بگیرید ....نه تنها شما بلکه حکومت نیز با تندرویهای موجود مجبور خواهد بود از خاتمی کمک بگیرد ....
نا شناس 16 شهريور 1387
آقای نماینده ، شعار ندهید ! همه چیز دست شماست : بودجه ، وزیران و... برنامه عملی ارائه دهید ...
رضوان مهدوی 19 شهريور 1387
آقای یوسف نژادفقط کمی صریح ترسخنرای کنیدوازهیچکس ابایی نداشته باشید به امیدانروز

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.