.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
زمستان امسال قطعی گاز نداریم

رضا كسایی زاده گفت: با این وجود، همچنان باید به مصرف بهینه سوخت توجه كرد و آمادگی لازم برای استفاده از سوخت دوم در زمستان وجود داشته باشد.
با بهره برداری از مراحل نهم و دهم طرح توسعه پارس جنوبی، زمستان امسال مشكل گازرسانی در كشور نخواهیم داشت.

به گزارش شبكه خبر، مدیر عامل "شركت ملی گاز ایران" در عسلویه به خبرنگار صدا و سیما گفت: زمستان امسال، افزون بر 56 میلیون متر مكعب گاز تولیدی این مراحل، 20 میلیون تا 25 میلیون متر مكعب گاز نیز از بخش مركزی حوزه های نفتی وارد مدار خواهد شد كه در این صورت، مشكلات پارسال را نخواهیم داشت.

رضا كسایی زاده گفت: با این وجود، همچنان باید به مصرف بهینه سوخت توجه كرد و آمادگی لازم برای استفاده از سوخت دوم در زمستان وجود داشته باشد.

مدیر عامل "شركت ملی گاز ایران"، مذاكرات با ترکمنستان بر سر قیمت گاز وارداتی از این كشور را مثبت خواند و گفت: با توجه به اینكه مقرر شده از سال 2009 میلادی، بهای گاز تركمنستان بر اساس "قیمت شناور" تعیین شود، امیدواریم تا پیش از پائیز، درباره قیمت به توافق برسیم.

كسایی زاده، با اشاره به پایان طراحی خط لوله نهم برای انتقال گاز به تركیه و اروپا گفت: بخشی از این خط به طول 500 كیلومتر، با عنوان خط ششم آماده بهره برداری است كه در آن، گاز از عسلویه به خوزستان منتقل می شود. بخشی دیگر، یعنی از بیدبلند تا اهواز، در دست اجراست و اجرای قسمت انتهای خط كه از میاندوآب تا بازرگان را شامل می شود، در آینده نزدیك اجرا می شود.

مدیر عامل "شركت ملی گاز ایران"، درباره خط لوله صلح نیز افزود: بخشی از این خط، به منظور تامین گاز سیستان و بلوچستان اجرا می شود كه اكنون 76 درصد پیشرفت دارد و پیش بینی می شود سال آینده به بهره برداری برسد.

كسایی زاده با اشاره به اینكه "محدودیتی در گازرسانی به مناطق مختلف استان بوشهر وجود ندارد"، گفت: گازرسانی به این استان، چند وقتی است آغاز شده است و می توانیم در آینده ای نزدیك به تمام نقاط استان گازرسانی كنیم.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 15 شهريور 1387
من نمی دانم چرا هر وقت کسایی زاده افاضه کلام می کند ناخداگاه یاد مصاحبه های رنگ و وارنگشان در پاییز پارسال می افتم که مدعی بود در زمستان(پارسال) ما بهیچ وجه مشکلی بنام قطع گاز نخواهیم داشت و یا مصاحبه هایش در زمان فاجعه قطعی گاز که دائم از حل مشکل قطع گاز خبر می داد!!!!!!!!
راست گفته اند که تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد.حالا حکایت این بنده خدا است که مثل اینکه قرار نیست از گذشته درس بگیرد .البته حق هم دارد وقتی کسی نیست که امثال وی را مورد بازخواست قرار دهد و عدم تحقق وعده های پوچ را پیگیری کند خب مسلم است که کسایی زاده هم از این فرصت باد آورده برای ارضای حس شهرت طلبی و ... خود استفاده کند چرا که تا مشکلی نباشد که خبرنگار و رسانه سراغ امثال ایشان نمی روند( کور از خدا چی می خواد دو چشم بینا ).خدا را شکر حداقل مشکلات گاز در زمستان باعث می شود که مردم شب و روز اسم کسایی زاده را از تمام رسانه ها بشنوند.
حالا هستیم و می بینیم که چطور فرصت یکساله را برای حل مشکل قطعی گاز از دست دادند و دوباره روز از نو و روزی از نو.
البته همچون پارسال چپ و راست به تهران نشین ها اطمینان خاطر می دهند که اگر گاز کل مملکت قطع شود آنها مطمئن باشند که گاز تهران قطع نمی شود!!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.053 seconds.