.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
پیش‌بینی پرداخت 1500 میلیارد تومان تسهیلات در سال جاری

 شمال نیوز: مدیر عامل بانک توسعه تعاون از افزایش 30 درصدی تسهیلات‌دهی این بانک در سال جاری خبر داد و گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم که امسال تا مرز 1500 میلیارد تومان به تعاونگران تسهیلات پرداخت کنیم.

ماشالله عظیمی با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده در سال جاری، اظهار کرد: امسال پیش بینی کرده‌ایم که تا مرز 1500 میلیارد تومان به تعاونگران تسهیلات پرداخت کنیم و در حال ظرفیت‌سازی هستیم البته در بودجه خود بانک، رقم 1300 میلیارد تومان را دیده‌ایم ولی درصددیم تا این رقم را افزایش دهیم.
وی گفت: تصور می‌کنیم که با توجه به افزایش سرمایه بانکها در لایحه بودجه، تحقق این هدف دور از دسترس نباشد زیرا بر اساس اصل کفایت سرمایه می‌توانیم تا دو برابر سرمایه خود جذب سپرده‌های مردمی و تسهیلات‌دهی داشته باشیم.
عظیمی افزود: تنها موسسه اعتباری بخش تعاون که کار تخصصی و توسعه‌ای می‌کند، بانک توسعه تعاون است که صد درصد دولتی است و سال قبل با افزایش ظرفیتی که داشتیم توانستیم بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به تعاونگران پرداخت کنیم.
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: 40 درصد تسهیلات اعطایی را صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در حمایت از تعاونگران تضمین کرده است.
به گفته وی در سال 91 میزان تسهیلات اعطایی بانک توسعه تعاون با رشد 60 درصدی مواجه بوده که عمدتا بنگاههای متوسط و کوچک از این تسهیلات بهره مند شده‌اند. /ف


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.