.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
تاکید استاندار بررفع مشكل زيرساخت‌هاي ساري

استاندار مازندران گفت: توجه به زير‌ساخت‌هاي شهر ساري كه نياز استان مازندران را برطرف مي‌كند، بسيار ضروري است.

به گزارش فارس ، محمد كريمي صبح امروز در بازديد از پروژه‌هاي عمراني شهر ساري افزود: با حمايت‌هاي مسئولان استان، بايد براي ساماندهي زيرساخت‌هاي شهر ساري به عنوان مركز مازندران برنامه‌ريزي شود.
وي با اشاره به اينكه با احداث كمربندي بخش‌هاي جنوبي و شمالي ساري، بسياري از مشكلات ترافيكي مركز استان حل مي‌شود، بيان داشت: اين شهر روزانه شاهد حضور جمعيت دو برابر جمعيت ثابت خود است كه بايد اقدامات اساسي براي برون رفت از اين مشكل انجام شود.
شهردار ساري نيز در اين مراسم گفت: از زمان برنامه‌ريزي براي احداث كمربندي جنوبي حدود 15 سال مي‌گذرد.
علي حجازي تصريح كرد: از اردبيهشت سال گذشته تاكنون اقدامات موثري در اجراي اين پروژه انجام شده است كه تاكنون 5/4 كيلومتر اين كمربندي زيرسازي و آسفالت شده است.
وي در خصوص بهره‌برداري پل اسپورد شهر ساري نيز گفت: تاكنون 10 ميليارد تومان براي اين پل هزينه شده است كه حدود 2 ميليارد تومان آن اعتبارات ملي بوده است.
حجازي در پايان گفت: شهر ساري به عنوان مركز استان براي توسعه، نيازمند اعتبار استاني است.استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 6 شهريور 1387
قابل توجه استاندار و شهرداار مشکل ساری بودجه نیست بلکه مدیریت است .شما نگاه کنید به چراغ های راهنمایی و رانندگی در ساری آیا در مرکز یک استان پول جهت خرید چند تا چراغ در سر چهار راههانیست ؟؟؟؟ جای خجالت دارد ؟ نگاه کنید به میله هایی که این چراغها بر روی آن نصب شده اند؟؟؟
نا شناس 10 شهريور 1387
واقعا آدم وقتی مظلویت ساری را می بیند دلش می سوزد مرکز استان با این خیابان های قدیمی وزوار در رفته. واقعا جای تاسف دارد.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.065 seconds.