.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
توصیه آيت‌الله نظري به وزراي كشور و اقتصاد

آيت‌الله عبدالله نظري از علماي استان مازندران در نامه‌اي به علي كردان وزير جديد كشور با تبريك انتخاب وي به تصدي وزارت كشور گفت: با گذاردن افراد صادق و امين در مصادر امور، مصلحت ملت و مملكت رقم خورده و امنيت و آسايش در همه ابعاد به وجود مي‌آيد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس ، آيت الله عبدالله نظري استاد حوزه در پيام خود به علي كردان وزير كشور، وزارت كشور را مركز خدمت و خير‌خواهي براي ملت ديندار و بيدار دانست و خطاب به وي بيان داشت: در سمت جديد بيش از پيش در ترويج اسلام و خدمت به مردم و مملكت توفيق داشته باشيد.
وي در بخشي ديگر از اين پيام با اشاره به نقش علما و روحانيان به همراه امام خميني (ره) در پيروزي نهضت ايران اضافه كرد: علما و روحانيان استان مازندران با آيات گرام و زعامت امام خميني (ره) همواره در جمع مردم وفادار در پيروزي انقلاب حضور داشتند.
آيت الله نظري در ادامه پيام خود به وزير كشور با تاكيد بر توجه به خدا و تمسك به حضرت ولي عصر(عج)، خواستار بهره‌گيري و تبادل نظر از رهنمودهاي حكيمانه و جامع علما به ويژه رهبر معظم انقلاب اسلامي در مسير خدمت رساني شد.
اين استاد حوزه علميه مازندران در ادامه اين پيام خود به علي كردان آورده است: با اهل درايت، بينش و خيرخواه خواه تبادل نظر و انديشه داشته باشيد كه اين امر موجب تحقق اهداف هدفمند صاحبان تدبير مي‌شود.
آيت الله نظري همچنين در پيام ديگري به شمس الدين حسيني تنكابني وزير اقتصاد و دارايي، وزارت اقتصاد و دارايي را محور خدمت و منشا حركات تعادلي و تعاملي اقتصادي كشور عنوان كرد و خواستار ملاك قرار دادن فرهنگ ريشه‌اي و بنيادي اسلامي براي رشد و ارتقاي جامعه شد.
وي با تاكيد بر رفع معضلات موجود در كشور با حذف زائدها خاطرنشان كرد: اين امر تنها در سايه اتكا به خداوند متعال، استفاده از نظرات و راهنمايي‌هاي رهبر معظم انقلاب اسلامي، همدلي و همفكري با صاحبان نظر و ايده و بهره‌گيري از نظرات علما و روحانيت امكانپذير خواهد بود.
اين استاد برجسته حوزه در ادامه اين پيام به وزير اقتصاد و دارايي با تاكيد بر اينكه استان مازندران مي‌تواند در همه ابعاد قابليت‌هاي خود را جلوه دهد، تصريح كرد: اين قابليت‌هاي موجود در استان نيازمند حركت عميق در امر اقتصاد و ظهور و بروز سرمايه‌گذاري‌هاي مناسب در استان است.
آيت الله نظري با اشاره به ظرفيت‌هاي بالاي ايران اسلامي و استان مازندران گفت: با وجود اين گونه ظرفيت‌ها نبايد حتي يك بيكار در كشور داشته باشيم.
وي در پايان اشتغال‌زايي در اين مقطع كنوني از سوي دولت را امري واجب خواند.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.032 seconds.