.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
چه کسی این شعر را به احمدی نژاد پیشنهاد داد؟!
شعر احمدی نژاد با صدای معین + صوت

شمال نیوز : روز چهارشنبه دکتر محمود احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی حاضر شده و به مدت یک ساعت و بیست دقیقه گزارشی را برای نمایندگان از وضعیت عملکرد و برنامه های باقی مانده دولتش ارائه کرد .
وی در آخرین لحظات سخنرانی اش و در حالی که همچنان پشت تریبون مجلس بود شعری را به عنوان حسن ختام بر زبان جاری کرد که با حاشیه های بسیاری همراه شد .
به گزارش سرویس سیاسی صراط، تنها دقایقی پس از خروج احمدی نژاد از مجلس رسانه های داخلی و خارجی خبری را روی خروجی قرار دادند که از خواندن این شعر توسط خواننده لس آنجلسی خبر می داد .
بنابراین گزارش این  مصرع از شعر "مردم" پیش از این توسط خواننده لس آنجلسی "معین" خوانده شده بود .
نکته جالب توجه اینجاست که نام این به اصطلاح شاعر بر روی آلبوم بسیاری از خوانندگان مجاز و غیر مجاز درج شده است که علی الظاهر از شهرت خاصی در میان ترانه خوانان برخوردار می باشد.
هنوز مشخص نیست چه کسی به رئیس جمهور پیشنهاد داده بود تا در پایان اظهاراتش در صحن علنی مجلس شورای اسلامی شعری از یک شاعر مسئله دار که توسط خواننده لس آنجلسی قرائت شده بود را قرائت کند .
شاید مقصود رئیس خدمتگزار از قرائت قطعه شعری از یک خواننده لس آنجلسی برای اولین بار در صحن علنی مجلس، پاسخی به اقدام مجلس سابق در طرح اولین سوال از رئیس جمهور در طول تاریخ انقلاب اسلامی باشد!
باید منتظر ماند و دید که در جلسات آتی حضور رئیس مهرورز در صحن علنی مجلس، شعر کدام مطرب و خواننده فراری از لسان گهربار ایشان خارج خواهد شد.
گفتنی است این قطعه شعر با نام مردم توسط افشین مقدم سروده شده و حاوی ابیاتی سیاسی است .
جالب اینجاست که بیت بعدی مصرع مذکور  اگر توسط رئیس جمهور خوانده می شد به نوعی انتقادی نسبت به عملکرد دولت هم محسوب می شد .


دانلود
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

بنده خدا 29 دي 1391
ماهم معین رادوست داریم هم کسی که از معین بخونه!چون هردو برای ملت می خونن ولی معین قدرتی نداره!اون یکی مقامش داره حتما معلومه قدرتشو نداره پس نتیجه میگیریم هردو میخوان ولی قدرت ندارن!
لبیک 30 دي 1391
امان از دست انتقاد کنندگان که یه روزی تعداد و تیکه های کفنی که جزء مسائل شرعی هست هم زیر سئوال خواهند برد!!!
نا شناس 30 دي 1391
مگه معین جنایتکاره؟!!!!!!!!!!!!!!!که راجبش اینطوری قضاوت میکنن!؟مگه احمدی نژاد دل نداره آهنگ معین گوش بده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بس کنید بابا!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی