.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دفاع جانانه نماینده انزلی از سعید مرتضوی
دفاع جانانه نماینده انزلی از سعید مرتضوی

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایسنا، حسن خسته‌بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای‌اسلامی، ریشه اصلی بسیاری از مخالفت‌ها با دكتر مرتضوی را برخورد قاطع وی با عوامل فتنه سال ۸۸ دانست و گفت: مشكلات فعلی كه برای دكتر مرتضوی ایجاد می‌شود و بسیاری از پرونده‌سازی‌ها به خاطر وظیفه‌شناسی و اقتدار وی در اجرای قانون و ایفای وظایف دادستانی در ایام فتنه بعد از انتخابات سال ۸۸ است.

عضو كمیسیون عمران مجلس شورای‌اسلامی با اشاره به ۷ سال ریاست دكتر مرتضوی بر دادگاه ویژه كاركنان دولت اظهار داشت: دكتر مرتضوی در آن سال‌ها دربرابر بسیاری از معاندان و فتنه‌گران سیاسی و مطبوعاتی مردانه ایستاد و اجازه نداد مطبوعاتی كه پایگاه دشمن شده بودند به نظام اسلامی ضربه وارد كنند.

وی با یادآوری زمانی كه شعبه تحت ریاست دكتر مرتضوی بیشترین پرونده‌های مخل امنیت كشور را به صورت علنی رسیدگی می‌كرد، ادامه داد:‌ امروز كسانی كه از برخوردهای قانونی و اقدامات مقتدرانه دكتر مرتضوی زخم خورده‌اند از رفتاری كه با ایشان صورت می‌گیرد، خوشحال هستند و ما همواره باید در برخوردهایمان این معیار را مدنظر داشته باشیم كه امام راحل فرمودند هر وقت دیدید كه دشمن از اقدام شما خوشحال است، تأمل كنید.

نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی كه ما می‌بینیم رسانه‌های بیگانه و معاندین نظام از كوچكترین اقدام علیه دكتر مرتضوی استقبال می‌كنند و مسرور می‌شوند، این حركت دشمن مؤید آن است كه دكتر مرتضوی در زمان دادستانی تهران و ریاست دادگاه‌های ویژه آنچنان ضربه‌ای به آنان وارد كرده است كه آنها كوچكترین حمله داخلی و حركت تخریبی علیه ایشان را جشن می‌گیرند.

وی با تأكید بر اینكه هیچكدام از مسئولین ما معصوم نیستند و ممكن است مرتكب اشتباهاتی شوند، افزود: نمی‌توان ادعا كرد كه دادستان سابق تهران در هزاران اقدامی كه انجام داده است كوچكترین خطا و اشتباهی نداشته و اگر به فرض اشتباهی نیز در یك یا چند مورد از هزاران اقدام مثبت ایشان صورت گرفته و البته هنوز حتی به اثبات نرسیده و حكم قطعی در رابطه با آن صادر نشده؛ نباید خدمات ارزشمند ایشان به نظام و انقلاب و امنیت كشور را نادیده بگیریم.

این نماینده مجلس با اشاره به اینكه كسانی كه امروز مصرانه علیه دكتر مرتضوی فعالیت می‌كنند باید بدانند كه در زمین دشمن بازی می‌كنند؛ افزود: اكبر گنجی، سازگارا، بهنود، مهاجرانی و ده‌ها معاند دیگر كه پس از برخورد دكتر مرتضوی با آنان و محاكمه و محكومیت قضایی توسط ایشان اكنون در دامن صهیونیست جهانی مشغول توطئه و لجن‌پراكنی هستند از برخوردی كه با دكتر مرتضوی می‌شود استقبال می‌كنند و كسانی كه اینگونه رفتارها را با مرتضوی در پیش گرفته‌اند جا دارد كه با درك صحیح مسائل در رفتار خود تجدیدنظر كنند.

وی دوره ۷ ساله ریاست مرتضوی بر دادگاه ویژه كاركنان دولت و پس از آن حدود۷سال دادستانی عمومی و انقلاب تهران را سابقه‌ای درخشان برای وی ارزیابی كرد و گفت: دكتر مرتضوی در زمان احیای دادستانی تهران كه زحمتی طاقت‌فرسا می‌طلبید در سال ۸۲ با فتنه‌های ۲۰ خرداد و ۱۸ تیر مقابله كرد و همه نیروهای امنیتی و انتظامی تأكید می‌كنند كه تلاش شبانه‌روزی ایشان در مهار فتنه ۸۲ بسیار مؤثر بود و احكام ایشان برای نیروهای امنیتی تهران از جمله وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی، سپاه و بسیج راهگشا بود.

خسته‌بند اظهار داشت: دكتر مرتضوی در مدت كوتاهی كه در سازمان تأمین‌اجتماعی ورود كردند، در بسیاری از مشكلات سازمان تأمین‌اجتماعی و خانواده بزرگ تأمین‌اجتماعی تحولات قابل قبولی از نظر نمایندگان مجلس و بیمه شدگان كشور انجام داده و این نشان از توانمندی بالای وی دارد


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

رضا 29 دي 1391
آخه ادم چی می تونه بگه؟ دفاع از کسی که جان و مال و نامسو مردم رو با احکام خودش به خطر انداخت چه توجیهی داره جز اینکه خود آقای نماینده هم چنین کارنامه تاریکی داشته باش در پرونده خودش؟ فقط ظالمین هستند که از هم اینگونه حمایت میکنند.
صفری 29 دي 1391
باسلام احسند برشما واقعا که چنین چیزی هست درود خدا براقای مرتضوی
هر جا که هست خدا نگه دارش باشد الهی امین..
نا شناس 29 دي 1391
مي شناسمت آقاي خسته بند ......اين جور دفاع كردن كارته .......
حسین 29 دي 1391
عزیزم تو بیان مشکل مردم استانت رو حل کن و.......
arash 30 دي 1391
آبروي مردم فرهيخته بهزادوسميعي خيز سرزمينهاي شمالي رابرديد.نماينده مجلس بايدمجري ومدافع قانون باشدچگونه درقبال حكم ديوان عدالت اداري اظهارنظرمنفي مي كند؟چرادولت يك شخص متهم نه مجرم رابه مديريت يك دستگاه عريض وطويل اجرايي مي گمارد؟تخصص وسابقه ايشان چه ربطي به تامين اجتماعي دارد؟اصولاايشان قادرهستندسياست ذاتي سازمان تامين اجتماعي رابازگونمايند؟تاكي بايدمردم تاوان اين نوع رفتاردولت مردان رابدهند؟حتماتازماني كه نمايندگاني چون خسته بندداريم.
نا شناس 30 دي 1391
اقاي خسته بند از مديران ضعيف حمايت نكن منظور ابفار چون باهات همكار بود شما نماينده مردم هستي
نا شناس 27 آذر 1392
بله ایشون کارنامه اش در مور انزلی بر همگان پوشیده نیست

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی