.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
به تمام همشهریانم افتخار می‌کنم ؛
قدردانی پروفسور سمیعی از مردم گیلان
شمال نیوز: از استقبال بسیار صمیمانه و ابراز احساسات قلبی گیلانیان عزیز نهایت تشکر را دارم و این را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم که مردم شریف رشت و مسئولان شهر، استان، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان استان و اصحاب رسانه بنده را مورد لطف و مرحمت خود قرار دادند.

شمال نیوز : پروفسور سمیعی از استقبال مردم گیلان در مدت حضورش در این استان قدردانی کرد.

پروفسور مجید سمیعی رئیس فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب و رئیس بیمارستان علوم عصبی هانوفر آلمان با ارسال نامه‌ای از مردم این استان قدردانی کرد.

وی در نامه خود آورده است: از خداوند متعال شاکرم که بار دیگر موفق به حضور در سرزمین زیبا و سرسبز گیلان شدم تا دیداری دوباره با همشهریان مهربان، خونگرم و مهمان‌نواز خود داشته باشم.

پروفسور سمیعی افزود: از استقبال بسیار صمیمانه و ابراز احساسات قلبی گیلانیان عزیز نهایت تشکر را دارم و این را برای خود افتخاری بزرگ می‌دانم که مردم شریف رشت و مسئولان شهر، استان، دانشگاه علوم پزشکی، نمایندگان استان و اصحاب رسانه بنده را مورد لطف و مرحمت خود قرار دادند.

این جراح برجسته مغز و اعصاب جهان با بیان اینکه بنده به تمام مردم گیلان افتخار می‌کنم، ادامه داد: این ابراز احساسات و استقبال خالصانه مردم گیلان برای فردی که زندگی‌اش تنها برای فراگیری علم و دانش بوده، گویای فرهنگ والای مردم گیلان است و بی‌نهایت امیدوارم که نسل جوان آینده مانند پدران و مادران خود به اهمیت تحصیل و فراگیری علم واقف باشند و در راستای اعتلای دانش در خطه گیلان گام‌های بزرگ بردارند.

سمیعی افزود: از خداوند متعال آرزومندم هر چه زودتر موفق شویم برنامه‌های پربار و در نظر گرفته شده را جامه عمل بپوشانیم و این حقیر سعادت دیدار دوباره مردم گیلان را پیدا کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

نظرات خوانندگان :

نا شناس 29 دي 1391
هر جا كه هستي در پناه خدا باشي اي مايه سرفرازي ايران و ايراني و گيلان و گيلاني
نا شناس 30 دي 1391
همیشه موفق وسربلند باشی درپناه خدا
نا شناس 1 بهمن 1391
مگر پروفسور سمیعی گیلانی است ؟؟؟؟؟؟ چون در همین سایت خیلی ها ایشان را آزری می دانستند ؟؟؟؟؟
یاسر 2 بهمن 1391
آقایی که پرفسور سمیعی رو با 6 علامت سوال زیر سوال بردی واقعا برای تفکرت متاسفم فقط می خوام بدونم کجایی هستی که البته حدس می زنم کجایی هستی تا بهت بگم یه من ماست چقدر کره داره ؟
رضا 2 بهمن 1391
چرا مطلبم را درج نکردید؟

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی