.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ممکن است یک وزیر کاندید شود / موسوی بود دلار 3000 تومان می شد

در بخشی از مصاحبه روزنامه اعتماد با بزرگواری، نماینده کهگیلویه و از اعضای جبهه پایداری آمده است:

*همه را نمی‌توانم بگویم اما ما تعدادی از اعضای جبهه پایداری هستیم که موافق هستیم. من معتقدم آقای مرتضوی در مواقع حساس در دفاع از نظام خوب عمل کرده است.

*اکثر ما دولت را بدون مشایی قبول داریم. حالا کوچک‌زاده و بعضی افراد محدود هستند که نظر آنها هم نظر جبهه پایداری نیست. اما اصل جبهه پایداری با دستور آیت‌الله مصباح برای این به وجود آمد که مرز ما به عنوان اصولگرا با مرز آقای مشایی جدا شود.

*من در حد رییس‌جمهوری که مورد عنایت رهبری است، قبولش دارم. اما اگر تفکرش پیرو تفکر مشایی باشد، نه. الان نمی‌توانیم بگوییم تفکرش دنباله‌رو مشایی است اما می‌گوییم در جایی که احمدی‌نژاد بگوید مشایی را قبول دارد از او حمایت نمی‌کنیم. اما این بحث‌ها به هر حال باعث انشقاق در جبهه پایداری نمی‌شود. مثلا برخی از ما در انتخابات ریاست مجلس به آقای لاریجانی رای دادیم و به آقای حداد رای ندادیم. آن یک بحث صنفی بود و موجب انشقاق نمی‌شود.

*ممکن است یکی از وزیران کاندیدا شود و ما هم از او حمایت کنیم چون وزیران که از مشایی حمایت نمی‌کنند. حالا مشایی هم یک فرد است و اگر به یک نفر رای هم بدهد ما به او کاری نداریم. اما می‌دانیم که دیگر در دولت دخالت نخواهد داشت. او دیگر در دولت نخواهد بود و اصلا جبهه پایداری برای اینکه با مشایی و جریان انحراف مرزبندی کند، به وجود آمد.

*اگر موسوی بود وضع بدتر می‌شد و الان دلار به جای دوهزار و 500 تومان، شده بود سه هزار تومان. اصلا معلوم نبود مملکت ما به کجا می‌کشید. مگر اینکه موسوی به اصول اساسی پا می‌زد تا تحریم نشویم. اما به هر حال ما آن روز احمدی‌نژاد را آوردیم و الان هم منتقد او هستیم.

* اگر این فشارها به علت ایستادگی بر اصول و دفاع از حق هسته‌یی است، ما این مسوولیت را می‌پذیریم و به این وضعیت افتخار می‌کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.