.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
واکنش توکلی به حمایت مجلس از مرتضوی
نماینده مردم تهران در خصوص نامه 164 نماینده در حمایت از مرتضوی خواستار پیگیری خطاهای صورت گرفته در این مسیر شد و گفت: برای مجلس خیلی بد است که یک عده از نمایندگان از قاضی معلقی که در پرونده مهم ملی متهم بزرگی است، حمایت کنند. به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر، احمد توکلی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری بااشاره به جمع آوری امضا از سوی مسئولان سازمان تامین اجتماعی از نمایندگان مجلس به نام حمایت از تغییر نام این سازمان و حمایت از سعید مرتضوی به عنوان رئیس آن ، از هیات رئیسه مجلس خواست از حیثیت مجلس دفاع کند.

وی گفت: اگر حیثیت مجلس لطمه بخورد قانونگذاری لطمه می خورد و قانون بی اعتبار می شود.

وی ادامه داد: دیروز خبرگزاری ها اعلام کردند که 164 نفر از نمایندگان نامه ای را در حمایت از قاضی معلقی که در پرونده مهم ملی متهم بزرگی است امضا کرده اند.

توکلی افزود: تعدادی از نمایندگان هم مراجعه کردند به بنده که چنین چیزی نبوده و نامه تقدیر از تغییر ساختار را امضا کرده ایم. یکی از نمایندگان هم امضای خود را تکذیب کرد.

وی تصریح کرد: برای مجلس خیلی بد است که یک عده از نمایندگان از یک نفر که متهم است حمایت کردند.

نماینده تهران گفت : اینکه از نمایندگان با رودربایستی امضا بگیرند درست نیست ، رودربایستی امری طبیعی است ، پیامبر هم درباره مهمانانش رودربایستی داشت و خدا به داد ایشان رسید .

توکلی با بیان اینکه هیات رئیسه باید از اعتبار مجلس دفاع کند، ادامه داد: 3 نفر از تامین اجتماعی طی 2 ماه گذشته به مجلس می آمدند و با رودربایستی از نمایندگان امضا می گرفتند.

نماینده تهران خواستار آن شد که هیات رئیسه مجلس متن و امضاهای این نامه را اعلام کند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکرات گفت: بعضی از نمایندگان به بنده مراجعه کردند و اظهار داشتند که تحت عنوان دیگری این نامه را به امضا رسانده اند.

وی خطاب به نمایندگان گفت: توجه داشته باشید برای امضای اینگونه نامه ها به اعتماد سخنان گوینده برگه ای را امضا نکنید.

لاریجانی تاکید کرد: دستگاهی که چنین خبطی را انجام داده و چنین امضاهایی را گرفته پیگیری می کنیم و برخورد خواهیم کرد که تحت یک عنوان امضا می گیرند و تحت عنوان دیگر منعکس می کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، دیروز نمایندگان از امضای نامه ای در حمایت از مرتضوی و تشکر از دولت به خاطر تغییر اساسنامه سازمان تامین اجتماعی خبر داده بودند.
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

علی ایمانی 29 شهريور 1391
آقا ما شنیده بودیم که استیضاح از اختیارات و وظائف نمایندگان مجلس است ولی ندیده بودیم تهیه استشهاد و طومار نویسی نیز از حیطه کاری نمایندگان قانونگذار می باشد .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.