.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مقایسه قیمت خودروهای داخلی از خرداد تاکنون
قیمت خودروهای تولید داخلی طی سه ماه گذشته به طور میانگین ۱۹ درصد افزایش یافته است.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خبرآنلاین،  براساس این گزارش،خرداد امسال پژو ۲۰۶ تیپ۲ ، ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید وفروش می شد در حالیکه این رقم در شرایط فعلی به ۲۲ میلیون تومان افزایش یافته است.

پژو ۲۰۷ دنده ای، در خردادماه امسال ۲۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان در بازار بفروش می رسید که در حال حاضر با نرخ ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید وفروش می شود.

پژو ۲۰۶ اس.دی V۹، نیز از رضد قیمتی قابل توجهی طی این سه ماه برخوردار شده است. این خودرو را می توانستید خردادماه ۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خریداری کنید اما امروز باید برای خرید یک دستگاه پژو ۲۰۶ اس.دی وی ۹، ۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بپردازید.

  

اگر در ماه آخر فصل بهار تندر۹۰ E۲، می خریدید قطعا سود کرده بودید. چراکه اگر امروز بخواهید همین خودرو را تهیه کنید باید بیش از ۴ میلیون تومان به پول پیشین خود اضافه کنید.

کمترین افزایش قیمت مربوط به خودرو سمند است. این خودرو خردادماه ۱۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان خریدو فروش می شد اما امروز به ۱۵ میلیون تومان رسیده است.

پراید ۱۳۲ و پراید ۱۱ هم رشد قیمتی زیادی نداشتند و تقریبا با حدود ۷ تا ۹ درصد افزایش فیمت همچنان در بازار خریدو فروش می شوند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.058 seconds.