.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

سريال تبليغات انتخاباتي رعيت با انتقاد مجدد از دولت
در سفر استاني در اجتماع عظيم مردم قائم شهر اعلام داشتيد‌ «هديه من به مردم قائم شهر احياي نساجي مازندران است. متاسفانه همانطوريكه در سه ملاقات حضوري به استحضار رساندم هيچ اقدام عملي از سوي سهامداران علي‌رغم دستور كتبي جنابعالي به وزراي اقتصاد و دارايي، صنايع و معادن بعمل نيامده، شركت نساجي طبرستان را بطور كلي تعطيل و ماشين‌آلات ...
سريال تبليغات انتخاباتي رعيت با انتقاد مجدد از دولت

ولي رعيت نماينده قائمشهر به عنوان اولين ناطق امروز مجلس سخنراني كرد.

ولي رعيت نماينده مردم قائمشهر در مجلس هفتم به عنوان اولين ناطق امروز دوشنبه مجلس طي سخناني به انتقاد از هتاكي به بيت امام پرداخت و گفت: جريان هتاكي به امام و شخصيت‌هاي درجه يك نظام و اقدام اخير برخي سايت‌ها شبيه همان رفتار خوارج صدر اسلام بوده كه به ظاهر كلامي مطلوب بر زبان جاري، اما هدف باطلي را تعقيب مي‌نمايند. در ظاهر طرفدار اسلام، اما رفتارشان به نفع معاندين دين خدا بود. همان‌هائيكه از علي (ع) ديندارتر مي‌نموده و سپس او را در محراب به شهادت مي‌رساندند.

رعيت در ادامه افزود: آنچه امروز انقلاب و نظام اسلامي را تهديد مي‌نمايد خطر ارتجاع، تحجر و نفاق موذيانه‌ايست كه ديروز بر ولايت امام خورده مي‌گرفتند و امروز پيروان صديق ولايت گرديده‌اند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود از اقدام اخير شوراي نگهبان در تاييد صلاحيت برخي كانديداها تشكر كرد و اظهار داشت: اميدوارم در اين روزهاي پاياني، با ظرفيت و اختيارات قانوني خود با سعه صدر بيشتر، صلاحيت ساير كانديداهايي‌ كه داراي سوابق مثبت و ارزنده‌اي بوده و عمر خود را وقف اسلام و انقلاب نموده‌اند،‌ را مورد تاييد قرار داده، تا مشاركت پرشور و حداكثري مردم كه همان نمايش عزم و اراده ملي است تحقق يافته و موجبات يأس و نااميدي دشمنان نظام فراهم گرديده و راه امام و شهيدان تداوم يابد.

نماينده مردم قائمشهر در ادامه نطق خود به انتقاد از سياست‌هاي دولت نهم پرداخت و گفت: در نيمه دوم عمر دولتي بسر مي‌بريم كه رياست آن با شعار عدالت و مهرورزي و تخطئه‌ و تخريب دولت‌هاي پيشين، به منظور جلب اعتماد توده‌هاي مردم متدين و ناراضي به قدرت رسيد. توده‌هايي كه بر اساس تفسيرهاي نارساي ناشي از اطلاع رساني كاذب و تخريب‌هاي سازمان يافته و در نتيجه ناراضي به اميد بهبود وضعيت و شرايط زندگي در ابعاد اقتصاد و اجتماعي و فرهنگي به اين رياست رأي مثبت دادند.

نايب رئيس اول كميسيون اجتماعي مجلس افزود: انتظار اين بود كه حداقل پس از گذشت نيمي از سال، بهبود شرايط آغاز شود و در تداوم مديريت، اين رياست گراني كاهش يابد، بيكاري از ميان برود و تورم به اعداد يك رقمي برسد و سرمايه و ثروت انباشت شده با نظام‌هاي توزيع عادلانه در حوزه‌هاي بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، تامين اجتماعي و نظام‌هاي مالياتي براي رفاه جامعه بكار گرفته شود و عدالت رو به استقرار رود.

وي افزود: هرچند عده‌اي نسبت به تعويض سريع و همه جانبه و فراگير مديران در ابتداي تشكيل دولت معترض بودند، اما مردم به استقرار نظاميان، مديران حراست‌ها و كارمندان بي‌توجه و فاقد كارشناسي بجاي مديران با تجربه، به اميد تحقق شعارهاي رئيس جمهور منتخب،‌ معترض شدند. البته اكثريت جامعه از اينكه حكومتي را تجربه مي‌كنند كه در آن رسانه‌هاي جمعي دولتي و ملي و نيروهاي سياسي، ولو در لباس نظامي با يكديگر متحد شدند و عده‌اي ديگر به ادعاي دفاع از اسلام دست به توطئه‌، تخريب و آشوب نمي‌زنند راضي نيز بنظر مي‌آمدند،‌چرا كه تعارض در ميان نيرهاي حاكم، اعصاب جامعه را خرد مي‌كند.

رعيت در ادامه انتقادات خود اظهار داشت: ديري نگذشت كه صداي تداوم تبعيض و تمايز در جامعه به گوش رسيد، شعارهاي عدالت‌طلبانه رياست جمهوري توانست بهاي بسياري از كالاها را چندين برابر نمايد و مغازه‌هاي سركوچه ايشان نيز جوابگوي نيازهاي جامعه نگرديد. هر چند در ابتداي دولت، پيمان‌هاي مودت و همكاري‌ ميان وزارتخانه‌هاي مختلف جهت افزايش اشتغال و كاهش تورم و تنزل گراني منعقد گرديد و بسياري از پيمان‌ها توسعه اقتصادي به نيروها و تازه‌ نفس نظامي و ارگان‌هاي وابسته به آنها سپرده شد اما هم اكنون همه مديران ارشد اين دستگاه‌ها اگر بخواهند آماري از كارآمدي خود ارائه نمايند، چيزي جز افتتاح طرح‌ها و يا اتمام برنامه‌هاي مدون شده دولت‌هاي پيشين ندارند، همان برنامه‌هايي كه در ادبيات انتخاباتي آقاي رئيس جمهور توسعه ناميده نمي‌شد و هم آناني كه همچنان در مراسم و برنامه‌هاي ملي و سياسي به تخريب‌ آنان پرداخته مي‌شود.

اولين ناطق امروز صبح مجلس در ادامه نطق خود افزود: متاسفانه مردم با مسئولان هم زبان و هم عقيده نيستند،‌مردم مي‌گويند شاهد پارتي‌بازي در سازمان‌هاي دولتي، گراني در بازار،‌تورم در حوزه مسكن و تنزل در حوزه آموزش و پرورش هستند، مردم مي‌گويند علي‌رغم تقريبا هشت برابر شدن قيمت نفت، شاهد تخليه صندوق ذخيره ارزي و سرازير شدن درآمدهاي به حساب نيامده نفتي به مجاري نامرئي هستند مردم شاهدند كه در يك گرماي شديد يا سرماي زياد اولين چيزي كه بايد تعطيل شود، كار و امور عادي جامعه است. مردم شاهدند شعارگرايي و اصرار به نظريات سنجيده مثل عدم تغيير ساعت چه زيان‌هاي ملي بر جامعه وارد آورده است.

نماينده قائمشهر در ادامه اظهار داشت: و حال اين مردم يك بار ديگر بايد تصميم بگيرند چه بايد بكنند، تصميم بگيرند كه آيا به شعارها،‌روياها، وعده‌هاي ناممكن نسنجيده و بدون مطالعه توسط افراد بي‌تجربه و خيال پرداز و توجيه گرا رأي بدهند و يا اينكه در حد امكان به افراد معتدل، منصف، عاقل، اجرايي، عملگرا، توانمند، مجرب و متدين واقعي رأي‌ دهند.

ولي رعيت با برشمردن مشكلات حوزه انتخابيه خود خطاب به رئيس جمهور گفت: بروز شرايط خاص جوي در هفته‌هاي گذشته، بارش سنگين برف و سرماي بي‌سابقه طولاني مدت و قطع گاز شهري،‌منتهي به خسارات 1000 ميليارد توماني به واحدهاي توليدي، محصولات باغي و ... شد. مكاتبات متعددي از سوي نمايندگان استان مازندران و ساير همكاران محترم در جبران خسارت كشاورزان و باغداران بعمل آمده كه متاسفانه تاكنون بي پاسخ بوده است. انتظار مردم خسارت ديده مازندران آن است در اقدام مشابه دولت پيشين در جبران خسارات ناشي از ريزش برف سنگين در استان گيلان، دستور فرمائيد كمك بلاعوض از منابع در اختيار صاحبان اين حرفه‌ ارائه شود.

وي در ادامه خطاب به رئيس جمهور افزود: در سفر استاني در اجتماع عظيم مردم قائم شهر اعلام داشتيد‌ «هديه من به مردم قائم شهر احياي نساجي مازندران است. متاسفانه همانطوريكه در سه ملاقات حضوري به استحضار رساندم هيچ اقدام عملي از سوي سهامداران علي‌رغم دستور كتبي جنابعالي به وزراي اقتصاد و دارايي، صنايع و معادن بعمل نيامده، شركت نساجي طبرستان را بطور كلي تعطيل و ماشين‌آلات چاپ و تكميل و رنگ‌ريزي نصب نگرديده است.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 29 بهمن 1386
اگر اين حرفهاي آقاي رعيت براي دلسوزي و رضاي خداست خوشا بحال مردم حوزه استحفاظي و اگر براي پيشبرد امورات شخصي است بدا بحال آنها و اينكه عملكرد دولت بسته به همت و تلاش نماينده ساعي و سخت كوش است . لطفا بفرمايند شما در طول هشت سال گذشته براي كارخانه هاي تعطيل شده چه اقدامي نموده ايد؟
حبیب 30 بهمن 1386
آقای رعیت کو گوش شنوا منتظر روز 24 اسفند هستیم تا با انتخاب نمایندگان کار و تلاش ذائقه ملت را در شب عید شیرین کنیم
علی مرزبان 30 بهمن 1386
با سلام

و عرض تبریک به مردم فهیم و رشید قائم شهر بدلیل داشتن فرزندانی چنین

شجاع عاقل و جسور در بیان حقوق مردم و طلب ان از دولتی که تاکنون فقط

به شعار دادن اکتفا میکند و متاسفانه هر روز بر اساس بی برنامگی اقتصادی و انتصاب مدیران نالایق و بی تجربه ملت شاهد فشارهای اقتصادی کمرشکن
در گذران زندگی میباشد . از جناب اقای رعیت بعنوان عضوی از حوزه انتخابی ایشان کمال تشکر داشته و موفقیت ایشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم و از همه قائم شهریهای عزیز دعوت منمایم به جناب رعیت در انتخابات مجلس هشتم رای دهند.
ارسلان یاحقی 30 بهمن 1386
ناب اقای رعیت چرا تا حالا به فکر حوزه انتخابیه خودت نبودی؟ چرا پس از سالها در مجلس بودن به فکر موکلین خودت نبودی؟ چرا به اوضاع اشفته برنج و مرکبات بی توجه بودی؟ چرا نخواستی گره ای از مشکلات مرد خودت را باز کنی؟ ای مردم شریف قائم شهر به خاطر اینکه ای اقا دوباره شما را سر کار نذاره بهتر است به کسی رای بدین که از جنس خود شما باشد. ارسلان یاحقی
علي2008 30 بهمن 1386
آقاي رعيت قدري به خود بيا كه بودي چه كردي براي مردم شريف وزحمتكش ديار خود ؟ حالاكه تاييد صلاحيت خود را گرفته اي اينچنين صحبت مي كني تاحلاكجا بودي شما هم مثل نمايندهاي دورهاي قبل وعده داده اند قدري از لاف زدنهايت كم كنيد پارا به اندازه گليمتان درازكنيد
نا شناس 1 اسفند 1386
سلام آقای رعیت شنیدن حرف حق تلخ است و به مزاق بعضی ها نمی سازد .به دوسنانی که نظر دادند میخواستم بگویم که آقای رعیت سالهاست نطق فشنگ و رسا و شیوا میکند. نه الان زمان انتخابات و گفتن چنین نطقی در زمان فعلی وجود می خواهد .مرد میخواهد.و در ضمن کمتر کسی دیدیم مثل رعیت اهل عمل بوده اگر بهتر از اون سراغ داری بگو یید؟من به رعیت افتخار می کنم .افتخار قائم شهر موفق باشید .......
رادان 1 اسفند 1386
سلام آقای رعیت دست مریزاد دمت گرم .
رضوان مهدوی 1 اسفند 1386
فقط به مردم قائمشهرواطراف میگم که افتخارکنیدبه داشتن همچین نماینده دلیرونترسی
سلام 1 اسفند 1386
چرا چیزهایی که به ضرر رعیت است را ثبت میکنی؟ و حرف دل ما و حقایقی که به نفع رعیت است را ثبت نکردی ؟؟؟؟؟؟؟
احمد 18 دي 1394
رای ما جوانان قائمشهر مرد سیاست و اقتصاد حاج قربان بوداغی(حاج حیدر) ما تا آخرش پای شما هستیم حاج حیدر

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.055 seconds.