.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
امشب؛ واریز سهمیه بنزین مهر

واحد مرکزی خبر: 60 لیتر سهمیه بنزین 400 تومانی مهر امشب در کارت سوخت خودروها شارژ می شود.

آقای محمد رویانیان رییس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت : ستاد هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت و سهمیه بنزین خودروها ندارد و سهمیه بنزین خودروها در ماه های آینده نیز همچون گذشته در کارت های سوخت خودروها شارژ خواهد شد.

وی درباره اجرایی شدن طرح انتقال سهمیه کارت سوخت خودروها به خودروهای دیگر گفت: این طرح هنوز اجرایی نشده است، اما در حال ایجاد زمینه های اجرای این طرح در آینده هستیم که از طریق آن بتوان سهمیه کارت سوخت خودروها را به یکدیگر انتقال داد.

رویانیان با رد منتفی شدن طرح سهمیه بندی گاز طبیعی فشرده شده (سی ان جی) گفت: در صورت ایجاد زمینه های اجرایی شدن این طرح از طریق کارت هوشمند انرژی در سامانه هوشمند سوخت، ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور آمادگی اجرای این طرح را دارد.

وی همچنین درباره اجرای طرح کارت هوشمند انرژی گفت : هزینه سوخت های مختلف در کشور با روش های مختلفی پرداخت می شود و تجمیع این روش ها در یک سامانه ، کار پیچیده ای است.

رییس ستاد مدیریت و حمل و نقل سوخت کشور تاکید کرد: هم اکنون بسترهای لازم برای اجرای این طرح ایجاد نشده است که امیدواریم با نهایی شدن بررسی شیوه های تجمیع روش های موجود پرداخت و ایجاد بسترهای لازم، این طرح نیز در بلندمدت اجرایی شود.

بنابراین گزارش 60 لیتر سهمیه بنزین مهرماه امروز پنج شنبه (31 شهریور) مطابق ماه‌های گذشته به بیش از 18 میلیون کارت هوشمند سوخت واریز می‌شود.


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.