.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ارائه تخلفات دولت در هدفمندی یارانه‌ها به مجلس

رئیس دیوان محاسبات از ارائه گزارش تخلفات دولت در سال 89 در اجرای هدفمندی یارانه‌ها به مجلس خبر داد و گفت: متاسفانه منابع لازم برای پرداخت یارانه‌ها از محل لحاظ شده در قانون پرداخت نشده بلکه بخشی از آن از منابع بانک‌ها و برخی از بودجه دستگاه‌ها بوده است و این تخلف است.

به گزارش شمال نیوز عبدالرضا رحمانی فضلی در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: دیوان محاسبات کشور به جدیت عملکرد دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها را در دستور کار دارد.

وی گفت: متاسفانه سال گذشته دولت در اجرای این قانون تخلفاتی داشت که دیوان محاسبات گزارشی از این تخلفات را به مجلس ارائه کرد.

وی در پاسخ به این سئوال که نوع تخلفات صورت گرفته در چه محورهایی است، گفت: متاسفانه منابع لازم برای پرداخت یارانه ها از محل لحاظ شده در قانون پرداخت نشده بلکه بخشی از آن از منابع بانک ها و برخی از بودجه دستگاهها بوده است و این از نظر ما تخلف محسوب می شود و باید پیگیری شود.

رحمانی فضلی تاکید کرد: ما همچنان ادامه اجرای این قانون را مورد رسیدگی قرار می دهیم و گزارشی از عملکرد دولت در این زمینه به مجلس ارائه خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص وضعیت طرح سنا مبنی بر نظارت آن لاین دیوان محاسبات بر دستگاههای اجرایی نیز گفت: طبق قولی که داده ایم تا پایان سال 90 این طرح آماده بهره برداری خواهد شد.

وی تاکید کرد: طرح دیگر دیوان محاسبات حسابرسی عملکرد است که به صورت جدی در دیوان محاسبات در حال پیگیری است./1290


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.046 seconds.