.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حاشیه های سفر احمدی نژاد به کردستان

به علت غبارآلود بودن آسمان کردستان هواپیمای رییس جمهور به سختی روی باند فرود آمد.

به گزارش پانا، هواپیمای حامل رئیس جمهور ساعت 10:15 در فرودگاه سنندج به زمین نشست و مورد استقبال محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور، شهبازی استاندار و حجت الاسلام حسینی شاهروردی نماینده ولی فقیه و شماری از مسئولین و مقامات ارشد استان قرار گرفت.

هواپیمای حامل رئیس جمهور در شرایطی به زمین نشست که هوای این استان غبارآلود بود و در این موقع از روز به ناچار تمام چراغ های فرودگاه روشن بود.

نیک زاد وزیر مسکن و سرپرست راه و ترابری، صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجتماعی، ثمره هاشمی دستیار و مشاور ارشد رئیس جمهور و حمید بقایی معاون اجرایی رئیس جمهور از همراهان رئیس جمهور بودند.

احمدی نژاد پس از ورود به فرودگاه سنندج توسط فرزندان یک شهید که در وصف او جملاتی را بیان کرد مورد استقبال قرار گرفت و تعدادی از جوانان این استان با خواندن شعر کردی به احمدی نژاد خوشامد گفتند.

محمود احمدی نژاد بعد از سخنرانی در جمع پرشور مردم استان کردستان در جمع آنها قرار گرفت و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

پسر جوانی برای دیدن رئیس جمهور و بیان مشکلات خود از روی دیوار ورزشگاه استقلال اویزان بود که رئیس جمهور بعد از دیدن وی گفت مراقب خودت باش که نیافتی و پسر جوان به او گفت دوست دارم به خاطر شما حتی از آسمان بیافتم و بعد از پایین آمدن وی، رئیس جمهور با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه مشکلات او را بررسی کرد./1290


استفاده از اين خبر فقط با ذكر نام شمال نيوز مجاز مي باشد .
ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.