.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
آخرین وضعیت بیماری کارگردان مطرح سینما
کارگردان آثار حوزه دفاع مقدس و مقاومت همچون «سی و سه روز» و «حماسه مجنون» می گوید حالم زیاد مساعد نیست، پس از بهبود و سلامت وضعیت جسمانی، کار می‌سازم.
آخرین وضعیت بیماری کارگردان مطرح سینما

جمال شورجه که پیشتر نسبت به ساخت اثری درباره جنایت‌های رژیم صهیونیستی اقبال نشان داده بود، اظهار داشت: حالم که بهتر شود، کارم را خواهم ساخت. اما این روزها حال مساعدی ندارم و توانش را هم ندارم که بتوانم فیلمم را بسازم.

 

این کارگردان سینما درباره حضور پیشکسوتان و بازگشت دوباره آنها به عرصه‌های هنر به ویژه سینما، تلویزیون و تئاتر، آن را اقدامی شایسته عنوان کرد و اظهار داشت: هر چه پیش آید خیر است. خیلی کار خوبی کردند که مسیر بازگشت دوباره پیشکسوتان به عرصه‌های مختلف هنر را باز کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم فکر می‌کنند هنرمندان ما فقط سلبریتی‌ها و چهره‌ها هستند در حالی که هنرمندان اصلی ما همین مردم هستند. عرصه فرهنگ و هنر کشور، پیشکسوتان بسیاری را به جامعه تحویل داده که باید قدردان همه آنها بود و کارهای خوبی در حمایت از این عزیزان در «دولت مردمی» انجام شد و انتظار می‌رود این حمایت‌ها استمرار داشته باشد.

 

شورجه گفت: دولت سیزدهم و خود رئیس جمهور شهید حمایت‌های زیادی از هنرمندان به ویژه پیشکسوتان داشتند که امیدواریم دولت چهاردهم دنبال‌کننده این مسیر باشد تا دوباره شاهد شکوفایی و بازگشت رونق به هنر در عرصه‌های مختلف آن باشیم.

 

فیلم‌نامه سریال «حضرت موسی (ع)» را مرحوم فرج‌الله سلحشور کارگردان سریال «یوسف پیامبر (ع)» نوشته است که بعد از درگذشت او، جمال شورجه مسئولیت ادامه کار او و کارگردانی سریال «حضرت موسی (ع)» بر عهده گرفت، اما به دلیل بیماری که برای شورجه هم در ادامه این مسیر به وجود آمد، قرار شد کارگردانی جدید مسئولیت کار را بر عهده گیرد و در نهایت ابراهیم حاتمی‌کیا انتخاب شد.

 

جمال شورجه، فیلم‌هایی همچون «سی و سه روز»، «وعده دیدار»، «باشگاه سری»، «خلبان»، «دایره سرخ»، «عبور از خط سرخ»، «حماسه مجنون»، «لبه تیغ»، «عملیات کرکوک»، «شب دهم» و «روزنه» را در کارنامه هنری خود دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.193 seconds.