.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
از شیرشاه تا رحمان بی رحم؛ هشت دلاور مازندرانی در مسیر المپیک پاریس
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: هشت ورزشکار از ۴۰ ورزشکار اعزامی کشور به المپیک پاریس از جمله حسن یزدانی ملقب به شیر شاه و رحمانی عمو زاد ملقب به رحمان بی رحم مازندرانی هستند.

 

از شیرشاه تا رحمان بی رحم؛ هشت دلاور مازندرانی در مسیر المپیک پاریس

 

به گزارش شمال نیوز،علی رجبی روز چهارشنبه در نشست با هیأت‌های ورزشی استان به نگاه ویژه حمایت از هیأت‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: بیش از ۴۵ میلیارد تومان فقط اعتبار به ۵۵ هیأت ورزشی استانی پرداخت شده است.

 

وی در خصوص بحث واگذاری اماکن ورزشی به ویژه به قهرمانان افزود: ۲۷۶ از اماکن ورزشی را در قالب ماده ۸۸_۲۷ و ۲۱ واگذار کرده‌ایم و در بحث سرانه ورزشی در یکسال گذشته از ۱.۳۰ به ۱.۳۱ درصد رسیدیم.

 

رجبی خواستار حمایت ویژه از المپیکی‌های مازندرانی شد و گفت: حمایت و پشتیبانی از ورزشکاران المپیکی مهمترین دستورالعمل جلسات شورای عالی ورزش است و از ۴۰ ورزشکار اعزامی به المپیک هشت ورزشکار مازندرانی هستند.

 

رجبی افزود: تمامی شهرهای استان مازندران با نصب بنرهای ورزشکاران المپیکی رنگ و بوی المپیکی گرفته و قطعاً در مراسم بدرقه ورزشکاران المپیکی هدایای ویژه ای برای افزایش انگیزه تقدیم المپیکی‌ها خواهیم کرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران به حضور وزیر ورزش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در هفته گذشته وزیر ورزش پاداش خوبی را برای حسن یزدانی در نظر گرفته است و همچنین به دیگر ورزشکاران هم هدایایی را در نظر گرفته‌اند.

 

از شیرشاه تا رحمان بی رحم؛ هشت دلاور مازندرانی در مسیر المپیک پاریس

 

رجبی با اشاره به پاداش ویژه برای المپیکی‌ها گفت: وزارت ورزش اعلام کرده که کسانی که در المپیک طلا بگیرند ۸ میلیارد و کسانی که مدال نقره کسب کنند ۴ میلیارد و برنزی‌ها ۲ میلیارد تومان پاداش خواهند گرفت و ما هم در استان در تلاش هستیم تا پاداش خوبی را برای مدال آوران مازندرانی داشته باشیم.

 

وی در خصوص بحث ورزش همگانی گفت: طرح ملی ورزش و مردم جهت توسعه سبد حرکتی خانواده‌ها در حال اجرا است و حدود ۷۹ درصد جمعیت ایران فعلاً ورزش نمی‌کنند و فعالیت بدنی ندارد.

 

رجبی از شرایط این طرح گفت و افزود: ۸۹ مکان و سالن‌های ورزشی را آزاد سازی کرده‌ایم و دوره‌های رایگان آموزش مربیگری در بین فارغ التحصیلان ورزشی را انجام داده‌ایم تا به آموزش این درصد از جامعه بپردازند تا هم شور و نشاط اجتماعی ایجاد کنیم و هم به ترویج ورزش همگانی بپردازیم.

 

از شیرشاه تا رحمان بی رحم؛ هشت دلاور مازندرانی در مسیر المپیک پاریس

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.103 seconds.