.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
جهانگیر الماسی: رویاهایمان باید تغییر کند/ گفت‌وگو کنیم
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با بیان اینکه برای ارتقای فرهنگ و هنر لازم است رویاهایمان تغییر کند، گفت: مشکلات حوزه فرهنگ و هنر فقط با تعامل و گفت‌وگو قابل حل است.

 

 

جهانگیر الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی شمال نیوز درباره توجه به پیشکسوتان در عرصه فرهنگ و هنر اظهار داشت: مساله توجه یا عدم توجه دولت نیست. مساله اینجاست که همه‌ ما آنقدر گرفتار مسائل سیاسی و اقتصادی و روزمره شدیم، که به موانع و برداشتن آن از جلوی پای هم فکر نمی‌کنیم.

 

وی افزود: همه ما باید تغییر کنیم و هنرمندان باید به داد هم برسند. برای ارتقای فرهنگ و هنر و جایگاه هنرمند و پیشکسوت لازم است رویاهایمان تغییر کند.

 

این پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون تصریح کرد: باید ببینیم مشکل ما بایکدیگر چیست؟ همه سعادت و خوشبختی مردم و کشور فرزندانمان در این مملکت را می‌خواهیم، اینها فقط در تعامل و گفت‌وگو حل و مشخص می‌شود.

 

الماسی همچنین درباره بازیگری گفت: بازیگری عبارت است از یک شخصیت را به منصه ظهور درآوریم؛ حتی گاهی برای بعضی‌ها فراتر از انسان است، بازیگری اصیل یعنی این که در طراحی شخصیت و نمایاندن آن به تماشاچی، گوشه‌ها و ظرفیت‌های پنهان یک شخصیت را به نمایش بگذاریم.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.128 seconds.