.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
گذرنامه‌های زیارتی تا ۵ سال اعتبار دارند
سخنگوی پلیس نحوه درخواست و دریافت گذرنامه‌ زیارتی را تشریح کرد.
گذرنامه‌های زیارتی تا ۵ سال اعتبار دارند

به گزارش شمال نیوز به نقل از ایسنا، سردار منتظرالمهدی در این باره با تاکید بر آمادگی پلیس بر خدمات‌دهی به زائرین اربعین حسینی (ع) گفت: گذرنامه‌های زیارتی تا ۵ سال اعتبار دارند و نیاز به تمدید نیست.

 

وی درباره نحوه درخواست گذرنامه زیارتی، گفت: متقاضیان برای صدور گذرنامه جدید صرفا از طریق اپلیکیشن «پلیس من» به نشانی "police-man.ir " مراجعه کنند و نیاز به مراجعه حضوری نیست.

 

منتظرالمهدی افزود: افرادی که مهلت گذرنامه‌شان به پایان رسیده برای صدور گذرنامه مجدد می‌توانند از دو طریق دفاتر پلیس +۱۰ و اپلیکیشن"پلیس من" اقدام نمایند.

 

سخنگوی فراجا این را هم گفت که گذرنامه عادی می خواهند (قرمز رنگ) صرفا برای بار اول به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کنند.

 

سردار رادان؛ فرمانده کل انتظامی کشور نیز دراین باره گفت: با فراهم شدن زیرساخت‌های لازم و تقویت توانمندی‌ها، روزانه ۲۰ هزار جلد به ظرفیت صدور گذرنامه افزوده شده یعنی میزان صدور گذرنامه به حدود ۶۰ هزار جلد در روز رسیده است.

 

وی با اشاره به اینکه افرادی که می‌خواهند به تازگی گذرنامه زیارتی دریافت کنند، افزود: این افراد می‌توانند از طریق سامانه‌های مجازی و برنامه کاربردی "پلیس من" بخش گذرنامه را انتخاب و بدون نیاز به مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت که در اولین فرصت گذرنامه زیارتی با نازلترین قیمت و کمترین زمان ممکن به درب منزل آنها ارسال خواهد شد.

 

سردار رادان به مردم توصیه کرد: شهروندان گرامی برای تهیه گذرنامه با مدیریت زمان درخواست های خود را به روزهای آخر موکول نکنند چرا که زمان انتظار برای دریافت گذرنامه بستگی به میزان درخواست ها و فرصت باقی مانده دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.09 seconds.