.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ربودن و حبس زن ۲۶ ساله برای ازدواج
مرد جوان وقتی متوجه شد خانواده زن مطلقه با ازدواج آنها مخالفند، او را ربود و در خانه‌اش حبس کرد.
ربودن و حبس زن ۲۶ ساله برای ازدواج

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: چندی پیش و به دنبال دریافت گزارش ناپدید شدن زن ۲۶ ساله‌ای در یکی از کلانتری‌های تهران، پرونده به پلیس آگاهی پایتخت ارجاع شد و به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت. در تحقیقات اولیه مشخص شد که فرد گمشده ۶ ماه قبل از همسر خود طلاق گرفته و چند روزی است که با مرد جوانی آشنا شده است.

 

کارآگاهان با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند این زن با مرد جوان در جنوب شرق تهران قرار ملاقات گذاشته، اما از آنجا دیگر ردپایی از وی وجود ندارد، بنابراین اقدامات برای شناسایی مخفیگاه متهم در دستور کار قرار گرفت و کارآگاهان خیلی زود مخفیگاه این فرد را مورد شناسایی قرار دادند.

 

در ادامه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای مربوطه دریافت شد و پس از آن مأموران در یک عملیات ضربتی مرد جوان را دستگیر و زن گمشده را نیز سالم پیدا کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیرشده گفت: این فرد در بازجویی‌ها اعتراف کرد که به قصد ازدواج با زن جوان با او دوست شده ،اما به دلیل مخالفت خانواده دختر، او را فریب داده و به مخفیگاه خود در شرق تهران برده است. متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ فرستاده شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.067 seconds.