.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
انتقاد نماینده ولی فقیه در مازندران از کندی اجرای طرح های عمرانی استان ؛
زباله سوز ساری با این روش تکمیل نمی شود / می‌گویند زباله سوز ساری مشکل اعتبار ندارد ، پس مشکل چیست ؟!
شمال نیوز : نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن گلایه از ترک فعل‌ها و سوءمدیریت‌ها، خواستار تکمیل به‌موقع پروژه‌ها همچون زباله‌سوز ساری شد.
زباله سوز ساری با این روش تکمیل نمی شود / می‌گویند زباله سوز ساری مشکل اعتبار ندارد ، پس مشکل چیست ؟!

به گزارش شمال نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی بعدازظهر شنبه در جلسه رسیدگی به امورات و مسائل اقتصادی اجتماعی و پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان ساری، ضمن تسلیت ایام، اظهار کرد: حق و انصاف این است که باید به مرکز استان توجه و نگاه ویژه‌ای شود.

 

امام جمعه ساری با اشاره به اینکه معضلات این شهر زیاد است، اعلام کرد: مردم بخش دودانگه و چهاردانگه درخصوص مراکز درمانی گلایه‌مند بودند و امیدواریم توجه شود و درباره بیمارستان هزار تخت خوابی نیز صحبت شده است، البته مردم زیرآب نیز انتظار دارند به بحث بیمارستان توجه شود.

 

آیت الله محمدی لائینی گفت: پروژه‌های نیمه‌کاره زمانبندی دارند اما باز هم می‌بینیم پس از اتمام زمان، تکمیل نشده‌اند، همچون زباله‌سوز ساری این طور بخواهد باشد کار پیش نمی‌رود، باید جدی دنبالش برویم.

 

این مسئول گفت: امیدواریم این جلسه گام‌های بزرگ‌تری را در جهت رفع مشکلات ساری در همه حوزه‌های مهم‌تر همچون حوزه تولیدی، صنعتی با محوریت مسئله معیشت بردارد که تا پایان سال شاهد یک رشد باشیم‌.

 

آیت الله محمدی لائینی اضافه کرد: برخی از این ترک فعل‌ها و سوءمدیریت‌ها در گذشته معضلاتی را ایجاد کرده مثلاً همین میدان بار یا پل اروست ساری چرا باید آنقدر معطل می‌شد، یا همین زباله‌سوز، در همین ساری برخی پل‌های هوایی زده شده که سر زمانبندی تکمیل می‌شد، می‌شود پروژه‌ها را در زمان مناسبی به اتمام رساند، می‌گویند مشکل اعتبار در زباله سوز نداریم اما مشکل چیست نمی‌دانیم.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: باتوجه به ایام پیش رو همه مردم عزیز را به راهپیمایی بزرگ روز قدس دعوت می‌کنیم.مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.084 seconds.