.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
تولید ارتز، پروتز و اندام‌های مصنوعی برای نخستین‌بار در ایران
معاون جمعیت هلال احمر فارس از تولید تمام ارتز، پروتز و اندام‌های مصنوعی با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی بدون دخالت دست در کشور خبر داد.
تولید ارتز، پروتز و اندام‌های مصنوعی برای نخستین‌بار در ایران

غلامرضا ایرانی معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس گفت: مرکز ارتوپدی فنی هلال احمر فارس با مساحت ۷۰۰ متر مربع و فعالیت هشت پرسنل متخصص و مجرب و همچنین بهره‌مندی از به‌روز‌ترین دستگاه‌های توانبخشی و فعالیت بخش‌های مختلف، به عنوان بزرگترین مرکز فنی ارتوپدی هلال احمر در جنوب کشور به شمار می‌آید.

 

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس با بیان اینکه طی هفت ماه نخست سال ۱۴۰۲، دو هزار و ۶۸۱ خدمت مختلف به ۵۲۷ مراجعه کننده ارائه شده است، تصریح کرد: در این مرکز فنی تمام زمینه‌های لازم در حوزه خدمت‌رسانی به مردم از جمله آموزش نیرو‌های متخصص، خرید دستگاه‌ها و آماده کردن زیرساخت‌های لازم فراهم شده است تا مراجعه کنندگان به ویژه معلولان عزیز بتوانند از بهترین امکانات لازم بهره‌مند گردند.

 

ایرانی افزود: طی هفت ماه یاد شده در این مرکز فنی ارتوپدی، تعداد ۲۰۴ اندام مصنوعی، ۳۰۲ وسایل کمکی و همچنین ۲۲ کفش و کفی طبی به ارزش تقریبی هفت میلیارد ریال ساخته و ارائه شده و در این بین با مساعدت مالی ۹۲۰ میلیون ریالی جهت مددجویان محترم، خدمت ویژه به صورت رایگان یا نیم بها به این عزیزان صورت گرفته است.

 

معاون درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر فارس در پایان گفته‌های خود از تولید تمام ارتز، پروتز و اندام‌های مصنوعی با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعدی بدون دخالت دست و نیاز به قالب‌گیری برای اولین بار در مراکز دولتی ایران، در مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استان فارس تا پایان سال جاری خبر داد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.054 seconds.