.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
تناقض‌گویی همسر او را لو داد؛
قتل شوهر با یک لیوان شربت سمی / ردپای یک مرد غریبه در جنایت
مرد جوان وقتی از سرکار به خانه برگشت و همسرش با یک لیوان شربت به استقبال او رفت نمی‌دانست چه فرجام شومی در انتظارش است.
قتل شوهر با یک لیوان شربت سمی / ردپای یک مرد غریبه در جنایت

به گزارش شمال نیوز، چند روز قبل خبر مرگ مشکوک مردی ۳۹ ساله در خانه‌اش واقع در یکی از خیابان‌های قزوین به پلیس اعلام شد و بلافاصله عوامل انتظامی و نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

 

در بررسی‌های اولیه همسر این مرد مدعی شد وقتی شوهرش از سر کار به خانه برگشته به دلیل احساس ناراحتی در ناحیه قلب و قفسه‌ سینه برای استراحت وارد اتاق‌ خواب شده اما پس از گذشت چندین ساعت و بدتر شدن حالش او با اورژانس تماس گرفته است و عوامل امدادی نیز پس از حضور در محل، مرگ شوهر را تأیید کرده‌اند.

 

سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این پرونده جنایی گفت: با توجه به اینکه مأموران متوجه تناقض‌گویی همسر این مرد شده بودند، کارگروه ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی مسئول بررسی علت اصلی مرگ او شدند.

 

وی افزود: در تحقیقات انجام‌شده از خانواده و همکاران متوفی مشخص شد وی با همسر خود سابقه اختلافات شدید خانوادگی داشته و در آن روز نیز بدون هیچ‌گونه مشکل خاص یا احساس درد و ناراحتی با سلامت کامل از محل کار به منزل رفته است.

 

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: بدین‌ترتیب در ادامه بررسی‌ها سرانجام کارآگاهان بااستفاده از شگردهای پلیسی از دست داشتن همسر این مرد و حضور مردی دیگر در این پرونده پرده برداشته و آنها را دستگیر کردند.

 

سردار ابراهیمی گفت: متهم ضمن اعتراف به قتل شوهرش، انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی بیان کرده و اظهار داشته که یک لیوان شربت حاوی مقدار زیادی دارو به همسر خود داده و پس از اطمینان از فوت وی، با اورژانس تماس گرفته است.

 

کد خبر 808878

منبع: ایران


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.049 seconds.