.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
عزم دادستانی کل کشور برای پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف
دادستان کل کشور از تشکیل هیأت مرکزی پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف در دادستانی خبر داد.
عزم دادستانی کل کشور برای پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف

جلسه هفتگی شورای معاونین دادستانی کل، امروز شنبه ۲۷ آبان ماه با حضور تمامی اعضا و به ریاست حجت الاسلام موحدی برگزار شد.

 

در این جلسه دادستان کل کشور با اشاره به بازدید اخیر خود از پارکینگ خودرو‌های توقیفی و انبار اداره کل اموال تملیکی مشهد مقدس گفت: با توجه به وضعیت نابسامانی که پارکینگ‌ها و انبار‌های کشور در سالیان گذشته به خود گرفته لازم است بازرسی و بازدید‌ها از این مراکز با جدیت دنبال شده و ساماندهی آن‌ها دنبال گردد.

 

وی گفت: در بررسی‌های میدانی، تعدادی از خودرو‌ها کاملا مستهلک شده و کارکرد خود را از دست داده اند که یکی از دلایل این موضوع نبود توقفگاه‌های استاندارد و مسقف است.

 

حجت‌الاسلام موحدی ادامه داد: وضعیت تمامی این خودروها و موتور‌های توقیفی یکسان و شبیه به یکدیگر نیست. برخی پرونده باز دارند، برخی دارای پرونده‌های حقوقی بوده و برخی ممکن است سرقتی باشند؛ لذا هر کدام را به نحو مناسبی باید با یک سرعت عمل مناسب تعیین تکلیف کرد.

 

بازدید و بازرسی از انبار‌های سازمان اموال تملیکی و پارکینگ‌ها ادامه دارد

 

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: بر اساس بازدید‌های میدانی خود و گزارش واصله از همکاران سراسر کشور، وضعیت پارکینگ خودرو‌های توقیفی و انبار‌های سازمان اموال تملیکی نسبت به گذشته به نحو قابل قبولی بهبود یافته است. البته در برخی استان‌ها وضعیت همچنان نامناسب بوده و باید روند بازدید‌ها و سرکشی‌ها ادامه پیدا کند. 

 

حجت الاسلام موحدی افزود: در حال حاضر تعیین تکلیف اموال و کالا‌های دپو شده در انبار‌ها و ساماندهی وسائل نقلیه در توقفگاه‌ها از برنامه‌های جدی دادستانی کل است و در چارچوب قانون و مقررات موضوع را پیگیری و از دستگاه‌های متولی نیز مطالبه‌گری خواهیم کرد. 

 

تشکیل هیات مرکزی پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف در دادستانی کل کشور 

 

وی در ادامه از تشکیل «هیات مرکزی پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف» در دادستانی کل کشور خبر داد و گفت: یکی از گلایه‌هایی که مردم به ما دارند موضوع جمع آوری و انباشت اقلام و لوازم مختلف توسط ماموران شهرداری است. 

 

دادستان کل کشور با انتقاد از شیوه و روش جمع آوری و نگهداشت کالا‌های ضبط شده، گفت: در اکثر موارد اقلامی همچون ابزارآلات و مصالح ساختمانی که توسط ماموران شهرداری جمع آوری و ضبط می‌شود بدون ثبت مشخصات دقیق لوازم و مالک آن می‌باشد و صاحبان آن‌ها پس از مراجعه برای دریافت به نتیجه‌ای نمی‌رسند. 

 

حجت‌الاسلام موحدی با بیان اینکه این اقدامات موجب نارضایتی مردم می‌شود، گفت: بر همین اساس و با هدف تعیین تکلیف این قبیل موارد و نیز ساماندهی انبار‌های بنادر، گمرکات، سازمان اموال تملیکی و همچنین پارکینگ‌های خودرو‌های توقیفی هیات مرکزی پیگیری وضعیت اموال بلاتکلیف در دادستانی کل کشور تشکیل شده است. 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.05 seconds.