.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
اردوغان: پایان نتانیاهو نزدیک شده است
رئیس جمهور ترکیه گفت: اسرائیل یک رژیم تروریستی است و پایان دوران حکومت حاکم آن نزدیک شده است.
اردوغان: پایان نتانیاهو نزدیک شده است

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفت: اسرائیل یک رژیم تروریستی است و شخصی که بر آن حکومت می‌کند باعث قیام اسرائیلی‌ها علیه خودش شده و پایان دوران حکومت وی (بنیامین نتانیاهو) نزدیک شده است.

 

به گزارش رسانه‌های عربی، رجب طیب اردوغان گفت: در صورتی که آلمان برای میانجی گری جهت آزادی ۱۰ هزار اسیر فلسطینی در سرزمین‌های اشغالی تلاش کند، این کشور آماده تلاش برای آزادسازی اسرای «اسرائیلی» در نوار غزه است. اسرائیل باید اسرای فلسطینی را آزاد کند تا پس از آن، ترکیه تلاش‌هایش را برای آزادی اسرا نزد حماس به کار گیرد.

 

رئیس جمهور ترکیه که در حال بازگشت از دیدار رسمی به آلمان و در هواپیما سخن می‌گفت، تصریح کرد: لازم است ابتدا اسرای فلسطینی آزاد شوند تا حماس نیز اسرای اسرائیلی را آزاد کند.

 

اردوغان تأکید کرد: وقتی کشته‌ها در یک رویارویی، مسلمان باشند غرب هیچ اهمیتی به آن‌ها نمی‌دهد. چرا غرب درباره شهادت ۱۳ هزار نفر توسط رژیم اسرائیل سکوت پیشه کرده است؟  با استفاده از تخصص حدود ۲۰۰ وکیل برای پیگرد اسرائیل در زمینه جنایاتش در غزه تلاش خواهیم کرد. اسرائیل به غزه حمله می‌کند و غیرنظامیان را با وحشی گری به شهادت می‌رساند که دلیل این امر، قدرت آن رژیم نیست بلکه ضعف همسایگانش است.

 

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از مواضع کشور‌های مسلمان درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه تأکید کرد: اقدامات اسرائیل در غزه، جنایت جنگی است.

 

اردوغان در پایان گفت: اولویت ما در حال حاضر، برقراری آتش بس است و پس از آن، برای وادار کردن رژیم اسرائیل به پرداخت بهای جنایاتش در غزه تلاش خواهیم کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.